
Premier Ewa
Chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Szczegóły produktu
Więcej informacji
| EAN | 9788372778178 |
|---|---|
| SKU | 100281725 |
| Liczba stron | 176 |
| Numer wydania | 1 |
| Miejsce wydania | Wrocław |
| Multiformat | oprawa miękka |
| Wymiary | 14.0x20.4cm |
| Język | polski |
| Oprawa | miękka |
| Autor/Redaktor | Ludwika Preger |
| Wydawca | Astrum |
| Producent odpowiedzialny | Wydawnictwo Astrum Norwida 19 lok. 6 58-374 Wrocław PL handlowy@astrum.wroc.pl 733468895 |
- Oprawa
- miękka
- Numer wydania
- 1
- Autor/Redaktor
- Ludwika Preger
- Wydawca
- Astrum
Premier Ewa
Premier Ewa: Odsłona nieznanych oblicz polityki i życia
Zapraszamy do świata, w którym polityczne intrygi i osobiste tajemnice splatają się w niezwykłej opowieści o młodym dziennikarzu i premier Ewie Kopacz. Ta fascynująca książka z pewnością zaintryguje każdego miłośnika głębokich portretów i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przygotuj się na podróż pełną emocji i refleksji, która na długo pozostanie w Twojej pamięci.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Sejmmisja: Ronalda Kaszuba prezentuje kontrowersyjną i satyryczną wizję świata, w którym polityka i społeczeństwo przeobrażają się w groteskową rzeczywistość. Książka pełna drastycznych szczegółów i ostrych komentarzy, która zmusza do refleksji nad kondycją współczesnej moralności i polityki.
- Zaginiona kronika: Jacek Krawczyk wciąga czytelnika w tajemniczą intrygę związaną z zaginięciem dokumentów i starożytnym sztyletem, które mogą zachwiać fundamentami Kościoła. To pełen napięcia thriller, który zaskakuje zwrotami akcji i głęboką analizą moralnych dylematów.
- Mędrzec kaźni: W tej poruszającej opowieści osadzonej w przedwojennym Paryżu, autor porusza tematykę kary i moralności poprzez rozmowę z katem. To refleksja nad naturą zła i granicami sprawiedliwości, ukazana przez pryzmat historycznych wydarzeń.
- Pożegnanie z Budapesztem: Trójka przyjaciół z Wrocławia odkrywa uroki Budapesztu podczas angielsko-węgierskiego wesela, zmagając się z własnymi marzeniami i tęsknotami za luksusem. To ciepła, pełna nostalgii opowieść o przyjaźni, podróżach i poszukiwaniu własnego miejsca na świecie.
- Branki w jasyrze: Wzruszająca legenda osadzona w mongolskiej cywilizacji, opowiadająca o odwadze Ludmiły, która ryzykuje wszystko, by uratować przyjaciółkę z tatarskiej niewoli. Powieść pełna historycznych szczegółów i bohaterstwa, ukazująca siłę kobiecego charakteru.
- Bursztynowa: Wciągająca historia Johanna Carleya, którego życie wywraca się do góry nogami pod wpływem rosyjskiego szantażu. Tajemnice rodzinne i polityczne intrygi splatają się w thrillerze pełnym napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
- Akt*rka: Opowieść o współczesnej branży filmowej, ukazująca życie aktorki Rebeki Kier, której ekscentryczność i pytania o sens własnej kariery prowadzą do głębokiej refleksji nad tożsamością i granicami sztuki. To studium egzystencjalne pełne humoru i krytyki.
- Urodziny: Weronika Murek tworzy psychologiczną i metaforyczną opowieść o aktorce, która zagubiona w świecie teatru życia, zastanawia się, kto naprawdę jest jej bohaterem. To pełna intryg i niepokoju powieść o iluzji i rzeczywistości.
- Zbrodniarz i dziewczyna: Powrót Witkowskiego do literatury z nowym wydaniem, w którym Michał, szukając inspiracji, wplątuje się w mroczne śledztwo i policyjne dochodzenie. To pełen napięcia kryminał z głębokim portretem psychologicznym bohaterów.
- Wiem, co zrobiłeś!: Historia powrotu piłkarza do rodzinnego miasta, ukazująca jego walkę z własnymi demonami i traumami. Z pomocą oszusta Filipa, odkrywa skrywane tajemnice, które mogą zagrozić jego reputacji i życiu, tworząc pasjonujący thriller psychologiczny.

Premier Ewa