
Przysionek wieczności
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejSzczegóły produktu
Więcej informacji
| EAN | 9788367642309 |
|---|---|
| SKU | 101157640 |
| Liczba stron | 212 |
| Copyright | 2023 |
| Numer wydania | 1 |
| Miejsce wydania | Warszawa |
| multiformat | oprawa miękka |
| Wymiary | 13.0x21.0cm |
| Język | polski |
| Oprawa | miękka |
| Autor/Redaktor | Łukasz Matysiak |
| Wydawca | Borgis |
| Producent odpowiedzialny | Borgis Sp. z o.o. Ekologiczna 8 lok. 103 02-798 Warszawa PL wydawnictwo@borgis.pl 602531313 |
- Oprawa
- miękka
- Numer wydania
- 1
- Copyright
- 2023
- Autor/Redaktor
- Łukasz Matysiak
- Wydawca
- Borgis
Przysionek wieczności
Przysionek wieczności - powieść pełna magii i tajemnicy
Zapraszamy do odkrycia niezwykłego świata „Przysionka wieczności”, najnowszej powieści autorstwa Łukasza Matysiaka. To literatura detektywistyczna, która łączy w sobie elementy sensacji, thrillera oraz kryminału, przenosząc czytelników w mroczne zakamarki ludzkiej duszy.
Fascynująca fabuła i nietuzinkowi bohaterowie
Akcja powieści rozgrywa się w roku 1575, gdy młoda kobieta budzi się w przerażającej ciemności trumny. Jej walka o przetrwanie i zrozumienie sytuacji staje się kluczem do odkrycia potężnych tajemnic, które niosą ze sobą echa przeszłości. Czy jej krzyk milknie na zawsze, czy może wybrzmi przez wieki?
- Magiczne nawiązania do obyczajów środkowej Europy
- Okultystyczne wątki i zaskakujące zwroty akcji
- Współczesny śledczy, którego życie zostaje roztrzaskane przez tragiczne wydarzenia z przeszłości
Łukasz Matysiak, autor znany z zamiłowania do horrorów i thrillerów, tworzy świat, w którym każda scena ma moc wywoływania ciarków na plecach. Jego proza polska przyciąga czytelników, oferując im fascynującą podróż przez czas i przestrzeń.
O autorze: Łukasz Matysiak
Łukasz Matysiak, ur. w 1984 roku we Wrocławiu, to pasjonat horrorów i kryminalnych powieści. Jego twórczość czerpie inspiracje od takich pisarzy jak Masterton czy Chmielarz. W „Przysionku wieczności” łączy wyjątkowy klimat z emocjonującą narracją, co czyni tę powieść jednym z najciekawszych tytułów na polskim rynku wydawniczym.
Jeśli szukasz powieści polskiej, która wciągnie Cię bez reszty i przeniesie w mroczne zakamarki ludzkiej psychiki, „Przysionek wieczności” jest idealnym wyborem. Przeżyj niezapomniane chwile i pozwól się porwać tej niezwykłej historii!
Warto wiedzieć o książce Przysionek wieczności
Mroczny klimat, który zapada w pamięć
„Przysionek wieczności” to powieść, która od pierwszej strony przyciąga mrocznym klimatem, zdolnym wywołać ciarki na plecach. Autor, Łukasz Matysiak, w mistrzowski sposób łączy elementy grozy z emocjami, które towarzyszą bohaterom. Już na początku poznajemy młodą kobietę, która budzi się w trumnie, co wprowadza czytelnika w niepokojącą atmosferę. Ta scena, pełna dramatyzmu, staje się punktem wyjścia do głębszej refleksji nad mocą słów i klątw. W miarę rozwoju akcji napięcie tylko rośnie, a mroczne tajemnice przeszłości zaczynają wpływać na teraźniejszość. Książka stanowi doskonałą propozycję dla tych, którzy pragną poczuć dreszczyk emocji i zanurzyć się w opowieści pełnej nieprzewidywalnych zwrotów akcji.
Debiut Łukasza Matysiaka, który zachwyca
Łukasz Matysiak zaskakuje swoim debiutem, który nie tylko przyciąga uwagę, ale także udowadnia, że autor ma talent do tworzenia wciągających narracji. Jego warsztat literacki pokazuje, że potrafi budować napięcie w sposób, który nie pozwala oderwać się od lektury. Strona po stronie autor wprowadza nas w świat mrocznej magii i tajemnic, z niezwykłą dbałością o szczegóły, co sprawia, że czytelnik czuje się częścią tej przerażającej opowieści. „Przysionek wieczności” to nie tylko historia, to także wyraz umiejętności, które zapewne będą rozwijane w kolejnych jego dziełach.
Zaskakujące połączenie przeszłości i teraźniejszości
W „Przysionku wieczności” przeszłość i teraźniejszość splatają się w intrygujący sposób, tworząc narrację, która angażuje. Historia zaczyna się w 1575 roku, kiedy młoda kobieta doświadcza okrutnego losu, a jej klątwa przetrwa przez wieki, wpływając na życie kolejnych pokoleń. Współczesność zderza się z tą mroczną przeszłością, a bohaterowie, tacy jak Tom Montielle, muszą zmierzyć się z konsekwencjami decyzji, które zapadły dawno temu. Matysiak zręcznie przeplata wątki, ukazując, jak działania przodków mają wpływ na życie współczesnych. To zaskakujące połączenie sprawia, że czytelnik zastanawia się nad siłą dziedzictwa oraz nad tym, jak historie z przeszłości mogą kształtować naszą rzeczywistość.
Dreszczyk emocji na każdą porę roku
„Przysionek wieczności” to książka, która oferuje dreszczyk emocji niezależnie od pory roku. Dzięki dynamicznej akcji i umiejętnemu budowaniu napięcia powieść wciąga czytelników bez względu na to, czy sięgają po nią w mroźny zimowy wieczór, czy w letni dzień. Matysiak w zaskakujący sposób potrafi łączyć elementy horroru z emocjonalnymi zawirowaniami bohaterów, co sprawia, że każda strona jest pełna napięcia i niepewności. Ta historia dostarcza niezapomnianych wrażeń, które mogą skłonić do refleksji nad ludzkimi lękami oraz mrocznymi sekretami, które czają się za rogiem.
Idealna lektura dla początkujących miłośników horroru
„Przysionek wieczności” to idealna propozycja dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z gatunkiem horroru. Zaledwie 150 stron sprawia, że książka jest przystępna i nieprzytłaczająca, a jednocześnie dostarcza wystarczająco mocnych wrażeń, aby zachwycić nawet bardziej doświadczonych czytelników. Motywy klątwy, zemsty zza grobu oraz okultystyczne wątki są przedstawione w sposób, który zachęca do dalszego zgłębiania literatury grozy. Dzięki przemyślanej narracji i wyrazistym postaciom lektura staje się nie tylko przyjemnością, ale także sposobnością do odkrywania bogactwa emocji oraz refleksji, które niosą ze sobą opowieści o mrocznych tajemnicach. To książka, która z pewnością zagości w sercach miłośników literatury pięknej oraz sensacji, otwierając przed nimi drzwi do fascynującego świata horroru.
Odkryj inne ciekawe książki wydawnictwa Borgis, które mogą Cię zainteresować po lekturze 'Przysionek wieczności'
Wydawnictwo Borgis oferuje szeroki wybór fascynujących tytułów. Zapoznaj się z poniższą listą rekomendacji, które mogą Cię wciągnąć.
„Fenomen daty” to intrygująca powieść kryminalno-psychologiczna autorstwa Joanny Zimowskiej, która zabiera czytelnika w emocjonującą podróż w głąb ludzkiej psychiki. Akcja rozwija się w atmosferze napięcia, a narracja prowadzona z czterech perspektyw pozwala na głębsze zrozumienie motywacji bohaterów. Opowieść skupia się na tragicznych wydarzeniach prowadzących do śmierci Małgorzaty w dniu jej ślubu, ujawniając mroczny list i powiązania z policjantką prowadzącą śledztwo. Zimowska mistrzowsko buduje napięcie, skłaniając do refleksji na temat winy i odpowiedzialności.
„Wysadzeni z siodła” Magdy Lewandowskiej to niezwykła powieść osadzona w świecie bez ludzi, gdzie rządy przejęły zwierzęta. Książka przedstawia przygody Billa i jego niezwykłych przyjaciół: koni chodzących na dwóch nogach, kur żyjących według zakonnych zasad oraz jeży-chemików. W obliczu groźnego wirusa, który zagraża jednemu z gatunków, rozpoczyna się desperacka pogoń za szczepionką. To intrygująca opowieść, która łączy elementy literatury detektywistycznej, sensacji i thrillera, skłaniając do refleksji nad relacjami międzygatunkowymi.
„Mała bitwa wielkie zwycięstwo” autorstwa Anny i Krzysztofa Zentlik to wyjątkowa książka dla dzieci, przenosząca w czasy roku 1430, do Mikulczyc. Mieszkańcy, pod wodzą Macieja i jego córki Tereski, muszą stawić czoła niebezpieczeństwu ze strony Henryka Strasznego z Moraw. W walce o ocalenie swojej ojczyzny kluczową rolę odegra dzielny koń Grzywacz oraz tajemniczy wilk. Dwujęzyczna (polska i śląska) opowieść przygodowa, przeznaczona dla dzieci w wieku 7-13 lat, wzbogaca słownictwo i przybliża polski folklor.
„Krzyki (bez)nadziei” Aleksandry Kruk to przejmujące studium samotności i utraconych nadziei, będące debiutem literackim autorki. Książka, łącząca formę dziennika intymnego, poezji i epistolografii, opowiada historię Kamili, która wraca wspomnieniami do bolesnych wydarzeń z dzieciństwa i nastoletnich lat. Dorastała w rodzinie naznaczonej alkoholizmem, przedwczesną śmiercią ojca, niedojrzałością emocjonalną matki i pobytem w rodzinie zastępczej. Powieść napisana pięknym, lirycznym językiem ukazuje pokłady smutku, rozczarowania i braku wsparcia.
„Erotyka bez kagańca” to antologia sześciu opowiadań prezentujących rozmaite oblicza miłości fizycznej. Zbiór zawiera utwory romantyczne, humorystyczne, historie z morałem oraz te bardziej dosadne, z pikantnymi opisami. Różnorodność zaprezentowanych tekstów pozwala każdemu czytelnikowi znaleźć opowiadanie dopasowane do swoich potrzeb i wrażliwości, które rozbawi, wzruszy lub zainspiruje. Autorami są Radosław Jeż, Gabriela Kaptur, Aleksandra Sznajder, Dorota Teuerle-Bień, Julia Wesołowska i Pani Wilkinson.

Przysionek wieczności
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.
