MENU
PWN wspiera profesjonalistów

Realm Breaker

(Miękka)
0.00  [ 0 ocen ]
 Dodaj recenzję
Rozwiń szczegóły »
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN

Realm Breaker

Alliances are broken, betrayal walks in the shadows, and the fate of the world hangs in the balance. This electric new fantasy series, from Victoria Aveyard, #1 New York Times bestselling author of Red Queen, has high-voltage action, deadly twists, and an adventure for the ages-perfect for fans of JRR Tolkien and Garth Nix alike.

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Odbiór osobisty w księgarni PWN - dostawa 2-3 dni robocze
    • Odbiór w InPost Paczkomaty 24/7 - dostawa 1 dzień roboczy
    • Kurier pocztowy (dostawa do domu lub pracy) - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór w Punktach Poczta, Żabka - dostawa 2 dni robocze
    • Punkty partnerskie ORLEN Paczka - dostawa 1-2 dni
    • Kurier (DPD) - dostawa 1 dzień roboczy
    Ważne informacje:
    Czas oczekiwania na zamówiony towar = czas wysyłki produktu + dostawa przez przewoźnika
    • Całkowity czas oczekiwania na realizację zamówienia jest sumą czasu wysyłki podanej na stronie każdego produktu oraz czasu potrzebnego przewoźnikowi na dostarczenie paczki. Podane terminy dotyczą zawsze dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
    • Wysyłkę zamówień prowadzimy jedynie na terenie Polski.
    • Dostawa do Księgarni PWN, punktów ORLEN Paczka, stacji Orlen, sklepów Żabka oraz Paczkomatów InPost nie jest realizowana dla zamówień z płatnością przy odbiorze.
    • Cena towaru na fakturze VAT jest podwyższona o ewentualny koszt transportu.
    • W przypadku zamówienia kilku towarów koszt przesyłki wybranej przez Klienta zostanie podzielony i przyporządkowany proporcjonalnie do cen kupionych produktów.
    • Produkty dostępne w PRZEDSPRZEDAŻY wysyłane są po dacie premiery wydawniczej.
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Przeczytaj fragment

Inni Klienci oglądali również

28,03 zł
59,00 zł

Mr Ma and Son

Mr Ma and his son Ma Wei run an antiques shop nestled in a quiet street by St Paul's Cathedral in London, where, far from their native Peking, they struggle to navigate the bustling pavements and myriad social conventions of 1920s English society. The ...
32,47 zł
54,00 zł

Blade Breaker

A divided realm must rally, an unstoppable enemy must be defeated, and the fate of the world rests on a blade's edge.Andry, a former squire, fights for hope amid blood and chaos.Dom, a grieving immortal, strives to fulfill a broken oa...
30,75 zł
47,90 zł

Kołyski Rzeszy

Inspirowana faktami powieść o trzech niemieckich kobietach, które spotkały się w bawarskim domu reprodukcyjnym. Gundi Shiller, blond piękność, desperacko próbuje ukryć żydowskie pochodzenie swojego nienarodzonego dziecka. Hilde Kramer to ...
36,20 zł
49,99 zł

The American Roommate Experiment

Autorka bestsellerowego „The Spanish Love Deception” powraca z historią, która sprawi, że twoje serce zabije szybciej!Czasem miłość potrzebuje jedynie odrobiny inspiracji!Rosie Graham ma problem. A właściwie kilka. Rzucił...
18,00 zł
39,99 zł

Wszystkie ścieżki Rose

Każda kobieta czasem zastanawia się, co by było, gdyby…Rose Napolitano nie chce mieć dzieci. Jest odnoszącą sukcesy wykładowczynią i badaczką, która już dawno zdecydowała, że zamierza skupić się na karierze. Jej partner Luke przed ś...
53,27 zł
59,00 zł

Gone with the Wind

Tomorrow, I’ll think of some way to get him back. After all, tomorrow is another day.’Set against the dramatic backdrop of the American Civil War, Margaret Mitchell’s magnificent historical epic is an unforgettable tale of...
64,31 zł
89,00 zł

Wilczy totem

„Wygadanemu zwykle Chen Zhenowi zabrakło argumentów. Większość jego poglądów na los, życie i przetrwanie, ukształtowanych przez osiadłą chińską kulturę, runęła w zderzeniu z tym stepowym myśleniem. Musiał przyznać, że pokora wobec n...
63,13 zł

Joshua and the Arrow Realm

JOSHUA AND THE ARROW REALM is the exciting sequel to JOSHUA THE LIGHTNING ROAD which the Midwest Book Review called, "a heart-pounding thrill ride."Joshua never thought he'd be called back to the world of Nostos so soon. But when h...
59,19 zł

Heart Breaker

A spicy standalone novel from New York Times bestselling author Elle Kennedy!In tight quarters, anything can happen...Fresh off a six-month deployment, Navy SEAL Cash McCoy is determined ...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!