Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie tych ciasteczek. Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
MENU

Wirtualne Targi Książki - rabaty do -43%

The Boy from the Woods(Miękka)

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
  • Wydanie: 2020

  • Autor: Harlan Coben

  • Wydawca: Arrow

  • Typ oprawy: miękka

  • Data premiery: 09.10.2020

Cena detaliczna: 33,79 zł
31,40
Cena zawiera podatek VAT.
Oszczędzasz 2,39 zł
Stan magazynowy: Mała ilość
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN
Dodaj do schowka
Wysyłka: 24h
Dostawa
Produkt posiadamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Uwaga! Całkowity czas oczekiwania na zamówienie = czas wysyłki podany na stronie każdego produktu + dostawa przez przewoźnika. 
Podane terminy dotyczą dni roboczych (poniedziałek-piątek,
z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
Dostawa i płatność
Cennik dostaw
- Paczki dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.
- Od 300 zł dostawa GRATIS!
- Dla zamówień o wartości powyżej 500 zł wyłącznie płatność elektroniczna.


Płatność elektroniczna
do 199,99 zł
od 200 zł do 299,99 zł
- ORLEN Paczka
8,99 zł
6,99 zł
- Odbiór w Punktach Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
8,99 zł
6,99 zł
- Kurier pocztowy
10,99 zł
8,99 zł
- InPost Paczkomaty 24/7
10,99 zł
8,99 zł
- Kurier
12,99 zł
10,99 zł

Płatność za pobraniem
do 199,99 zł
od 200 zł do 299,99 zł
- Odbiór w Punktach Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
11,99 zł
9,99 zł
- Kurier pocztowy
13,99 zł
11,99 zł
- Kurier
15,99 zł
13,99 zł

The Boy from the Woods

Thirty years ago, a child was found in the New Jersey backwoods.
He had been living a feral existence, with no memory of how he got there or even who he is. Everyone just calls him Wilde.

Now a former soldier and security expert, he lives off the grid, shunned by the community – until they need him.

A child has gone missing. With her family suspecting she’s just playing a disappearing game, nobody seems concerned except for criminal attorney Hester Crimstein. She contacts Wilde, asking him to use his unique skills to find the girl.

But even he can find no trace of her. One day passes, then a second, then a third.
On the fourth, a human finger shows up in the mail.

And now Wilde knows this is no game. It’s a race against time to save the girl’s life – and expose the town’s dark trove of secrets…

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Odbiór osobisty w księgarni PWN - dostawa do 3 dni robocze
    • InPost Paczkomaty 24/7 - dostawa 1 dzień roboczy
    • Kurier - dostawa do 2 dni roboczych
    • Poczta Polska (kurier pocztowy oraz odbiór osobisty w Punktach Poczta, Żabka, Orlen, Ruch) - dostawa do 2 dni roboczych
    • ORLEN Paczka - dostawa do 2 dni roboczych
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Harlan Coben

ur. 1962
Amerykański autor powieści kryminalnych oraz jedyny współczesny pisarz, który otrzymał trzy najbardziej prestiżowe nagrody literackie przyznawane w kategorii powieści kryminalnej - , Shamus Award i Anthony Award. Decyzję o zostaniu pisarzem Harlan Coben podjął na ostatnim roku studiów, a jego pierwsza książka  - „Mistyfikacja” - ukazała się w 1990 roku. Uznanie czytelników zdobyły kryminały z cyklów z Myronem Bolitairem, m.in.  „Bez skrupułów”, „Obiecaj mi” i „Zaginiona”, oraz powieści „Niewinny”, „Na gorącym uczynku” i „Nie mów nikomu”. W książkach Cobena często pojawia się motyw nierozwiązanych spraw z przeszłości, a akcja obfituje z zaskakujące zwroty akcji. Przeszłość w twórczości Cobena zwykle skrywa przerażające tajemnice – morderstwa, porwania i tragiczne wypadki itp. Akcja powieści zaś toczy się na terenie stanów Nowy Jork i New Jersey. Harlan Coben obecnie mieszka w New Jersey (skąd pochodzi) wraz z rodziną. Pisarza łączy przyjaźń z innym  znanym autorem – Danem Brownem – a ich znajomość sięga czasów studenckich.

Przeczytaj fragment

Vibrational Spectroscopy: From Theory to Applications

Compendium of IR and Raman spectroscopy!Vibrational spectroscopy is one of the fundamental tool widely employed in the physico-chemical, material, natural, medical and pharmacological sciences.The book describes basic techniques of Fourier-...

Contemporary macroeconomics from the perspective of sustainable development

This is a well done analytical and review work on the various components of sustainable develop-ment in its macroeconomic context. The analysis is characterized by a high academic level and the number of references to literature is impressive, which...

Men Are from Mars Women Are from Venus

The legendary relationships guide that mothers recommend to their daughters, friends give as gifts and brothers steal from their sisters, MEN ARE FROM MARS AND WOMEN ARE FROM VENUS is inarguably the definitive book on having a happy relationship....

Escape From the Ghetto

‘Trust me, this is a great true story’ – Ken Follett‘This is an unbelievable story that is all completely true. The life described is astonishing. John Carr has done an extraordinary and riveting job uncovering the r...

4.50 From Paddington - 4.50 z Paddington z podręcznym słownikiem angielsko-polskim

Co robić, gdy jest się świadkiem morderstwa, ale nawet policja nie potrafi znaleźć ciała ofiary? Zlecić rozwiązanie tej zagadki niezawodnej pannie Marple. Powieść kryminalna 4.50 z Paddington, wydana w 1957 roku, należy do prawdziwej klasyki tego gatun...

4.50 From Paddington / Ekstremalnie szybka nauka języka angielskiego

Zestaw publikacji Wydawnictwa [ze słownikiem] zawierający 4.50 From Paddington z podręcznym słownikiem angielsko-polskim i Ekstremalnie szybka nauka języka angielskiego4.50 From PaddingtonCo robić, gdy jest się świadkiem morders...

B1 Preliminary for Schools Trainer 1 for the Revised Exam from 2020 Six Practice Tests with Answers and Teacher's Notes with Downloadable Audio

Six full practice tests plus easy-to-follow expert guidance and exam tips designed to guarantee exam success. The 'with answers' edition can be used to practice the exam at home or in class, providing an excellent opportunity for teachers and students...

The girl in the woods

No. 1 international bestseller and Swedish crime sensation Camilla Lackberg’s new psychological thriller featuring Detective Patrik Hedström and Erica Falck – irresistible for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.A missing ch...

Count from 0 to 20: A Learn with Ladybird Activity Book 3-5 years

This colourful activity book, featuring six friendly animal students in Ladybird Class, helps preschool children develop their first number skills.Perfect for fun at-home learning, this activity book will help build your child's confidence ...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!