MENU

Książki obcojęzyczne - beletrystyka

W kategorii „Książki obcojęzyczne – beletrystyka” przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór powieści i opowiadań renomowanych autorów zagranicznych. Znajdą tu Państwo zarówno sławnych i lubianych autorów literatury pięknej, jak i osoby początkujące w tym fachu. Wśród publikacji, które przygotowaliśmy w tej kategorii znajdują się powieści fantastyczne, sensacyjne, romansowe i społeczno-obyczajowe pisane w obcych językach.

Najpoczytniejsze opowiadania, powieści obyczajowe, biografie, romanse, kryminały i horrory – wszystko zebrane w jednym miejscu, aby każdy miłośnik fikcji literackiej znalazł coś dla siebie. Czytanie w obcym języku jest bardzo rozwijające pod względem lingwistycznym, pozwala poszerzyć słownictwo i utrwalić sobie poznane uprzednio zwroty.

Oferujemy Państwu ponadczasową klasykę, taką jak „Portret Doriana Greya” Oscara Wilde’a czy „Moby Dick” Hermana Melville’a, jednak do tego nie ogranicza się oferta Wydawnictwa PWN. Obok kultowych pozycji z dziedziny beletrystyki znajdą Państwo również najnowsze premiery literackie i bestsellery światowe. Umieściliśmy w tym miejscu również pozycje nagradzane na międzynarodowych konkursach i recenzowane przez cieszące się najlepszą renomą gazety.

Serdecznie polecamy oryginalną wersję językową „Opowieści Podręcznej”, czyli „The Handmaids tale” autorstwa utalentowanej kanadyjskiej pisarki Margaret Atwood. Po raz pierwszy książka została opublikowana w roku 1985 w Toronto, ale prawdziwą popularność przyniosła jej adaptacja serialowa. Świat powieści Atwood to antyutopia, w której Stany Zjednoczone zostają przekształcone w Republikę Gileadzką, którą kieruje rasistowsko-nacjonalistyczna organizacja terrorystyczna. Powieść pozostaje do dzisiaj przestrogą przed dyskryminacją, przemocą i fanatyzmem, które zagrażają wolności jednostki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyborem obcojęzycznej beletrystyki, który to zbiór sukcesywnie powiększamy. To kategoria stworzona dla osób dwujęzycznych, uczących się języka lub chcących pozostawać w nieustannym kontakcie ze słownictwem. Książka z tej kategorii to także dobry prezent dla przyjaciela niewładającego językiem polskim.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 13623
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

A little Life

Książka (miękka)
43,18 zł
53,00 zł

Pride and Prejudice

Książka (miękka)
12,21 zł
15,00 zł

1984

Książka (miękka)
15,06 zł
21,00 zł

Fahrenheit 451

Książka (miękka)
34,22 zł
42,00 zł

Penguin Modern Box Set

Książka
101,05 zł
124,00 zł

The Outsider

Książka (miękka)
34,97 zł
42,92 zł

The Idiot

Książka (miękka)
17,10 zł
21,00 zł

365 Days

Książka (miękka)
31,91 zł
50,00 zł
Znaleziono: 13623
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20