
Trylogia tatrzańska
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejeBook
34,30 zł
Szczegóły produktu
- Data wydania
- 1 sty 2015
- Format pliku
- eBook (epub,mobi)
- Autor/Redaktor
- Wawrzyniec Żuławski
- Wydawca
- Sklep Podróżnika
Więcej informacji
| EAN | 9788371361364 |
|---|---|
| SKU | 300015426 |
| Liczba stron | 293 |
| Data wydania | 1 sty 2015 |
| Multiformat | eBook |
| Język | polski |
| Format pliku | eBook (epub,mobi) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Wawrzyniec Żuławski |
| Wydawca | Sklep Podróżnika |
Trylogia tatrzańska
Trylogia tatrzańska: Powrót do legendarnych szlaków i pasji
Odkryj niezwykłe opowieści Wawrzyńca Żuławskiego, które przeniosą Cię w świat taternictwa i górskiej miłości. Ta wyjątkowa kolekcja nie tylko przybliża historie odważnych wspinaczy, ale także odświeża ducha dawnych czasów, pełnych poświęcenia, braterstwa i niezapomnianych przygód. Zapraszamy do lektury, która pozwoli Ci zanurzyć się w magii tatrzańskich ścian i poznać fascynujące wspomnienia z archiwum mistrza wspinaczki.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Wędrówki alpejskie: Na nowo wydany zbiór opowieści o przedwojennych i tuż powojennych Alpach, autorstwa jednego z najwybitniejszych ówczesnych polskich wspinaczy, Wawrzyńca Żuławskiego. Przeżyj emocjonujące wspinaczki na Mont Blanc, Matterhorn i Grossglockner, pełne śnieżnych burz, lodowców i podniebnych biwaków, które oczarują każdego miłośnika górskich przygód.
- Wolność: Ta poruszająca książka z cyklu “W drodze do siebie” ukazuje historie ludzi i zwierząt poszukujących wolności w współczesnym świecie. Od ucieczki Pierre’a spod wpływów ojca w Paryżu po życie orła Szafrana w Pirenejach – każda opowieść inspiruje do refleksji nad własną drogą do wolności.
- „Pod Baobabem”: Fascynująca opowieść o zderzeniu białego człowieka z mistyczną Afryką Zachodnią, pełna pięknych i przerażających obrazów. Autor zagłębia się w życie mieszkańców, ukazując ich marzenia, wierzenia, biedę i tajemnice afrykańskiej kultury, które zostają w pamięci na długo po lekturze.
- Krótkie, ale całe historie. opowiadania wybrane: Zbiór wybitnych opowiadań Sławomira Mrożka, które trafiają w sedno ludzkich rozterek i wątpliwości. Czytając te historie, zanurzysz się w świat pełen refleksji, humoru i głębokich przemyśleń, które pozostają aktualne niezależnie od czasu.
- „W Afryce”: Przejmująca relacja Tadeusza Biedzkiego z podróży po kontynencie, gdzie afrykańskie dramaty i tragedie są coraz bardziej przerażające. Opowieści o porywaniu dzieci, wojnach, duchach i miłości ukazują brutalną rzeczywistość tego niezwykłego miejsca.
- W Afryce. Trylogia Afrykańska: Trzy tomy pełne wstrząsających opisów afrykańskich problemów, od porwań dzieci po wojny i wierzenia. Biedzki dokumentuje dramatyczne zmiany i oblicza kontynentu, które wciąż szokują i poruszają czytelników.
- Cicha kobieta: Zbiór opowiadań i legend związanych z pałacami i dworami, pełen mrocznych tajemnic i humoru. Każda historia ukazuje różne aspekty ludzkich emocji, od zdrady po miłość, zachęcając do refleksji nad przeszłością i współczesnością.
- Fioletowy plecak i trzy herbaty: Wspomnienia podróżnika Łukasza Szopy, który przemierza Wschód, stawiając czoła niespodziankom i wyzwaniom. To opowieść o młodzieńczej ciekawości, przyjaźni i odkrywaniu świata, pełna barwnych opisów i refleksji.
- „Gorączka”: Autor zagłębia się w świat Afryki dotkniętej epidemią eboli, ukazując brutalną i prawdziwą rzeczywistość. Opowieści o przetrwaniu, wierze, duchach i zombie tworzą niepokojący obraz kontynentu, który trudno zapomnieć.
- Dookoła: Opowieść o berlińskim spacerze dookoła miasta, który staje się metaforą odkrywania nieznanych zakątków i zapomnianych miejsc. Książka ukazuje, jak zwykłe spacery mogą przemienić się w fascynującą podróż po mieście i własnej wyobraźni.
Trylogia tatrzańska