Darmowa dostawa już od 79zł! Zobacz więcej

W kalejdoskopie słów i obrazów

5,49 zł -86%
40,00 zł
Cena okładkowa
40,00 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Ostatnie sztuki

Szczegóły produktu

Data wydania
16 kwi 2024
Autor/Redaktor
Agnieszka M. Wacławska
Wydawca
Poligraf

W kalejdoskopie słów i obrazów

"W kalejdoskopie słów i obrazów" to tomik niezwykły. Nie obawiaj się, otwórz go, a od razu przeniesiesz się do zaczarowanego ogrodu, do świata marzeń, magii i dziecięcych sekretów. Otulą cię zapachy, oczarują piękne kwiaty, a beztroska zawładnie tobą tak, że poczujesz się jak na zielonej łące wśród maków i chabrów. Śmiało, bierz, otwieraj i ciesz się życiem!

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego autora
W kalejdoskopie słów i obrazów. Outlet - uszkodzona okładka
Książka
23,20 zł -42%
40,00 zł Cena okładkowa
40,00 zł Najniższa cena

Brak w magazynie

Książki tego wydawnictwa
Dusza Szatana
30,00 zł
Klątwa Atlantydów. Tom 1
31,99 zł
Oszaleję, Julio!
35,00 zł
Życie wierszem pisane
30,00 zł
Za ostatnim światem. Tom 1. Część 1. Sen to rzeczywistość, a koszmar nie istnieje
30,90 zł
Jeszua. Zaczęło się w Egipcie. Tom 2
42,00 zł
From the real gas state equations theory yo their practical applications
29,00 zł
Wdzięcznomania. Zeszyt małych radości
39,90 zł
Through the blindfold. A story inspired by true events
45,00 zł
Lepsze rozdanie
35,00 zł

Odkryj inne ciekawe książki wydawnictwa Poligraf, które mogą Cię zainteresować po lekturze 'W kalejdoskopie słów i obrazów'

Wydawnictwo Poligraf oferuje szeroki wybór wartościowych publikacji, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom dobrej literatury. Poniżej znajdziesz kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować.

  1. Odkryj świat poezji i dramatu w "Celebrytk@" autorstwa Grzękowicz Agnieszka Danuta. Książka wciąga czytelnika w niepowtarzalny świat emocji i refleksji, łącząc elementy poezji i dramatu. Autorka, jako Kobieta, Europejka, Polka i Emigrantka, dzieli się swoimi przemyśleniami, które są krytyczne, kultywujące oraz kreujące nową jakość w literaturze. Warto sięgnąć po tę publikację ze względu na uniwersalność tematów, różnorodność formy oraz inspirację do działania. W "Celebrytk@" odnajdziesz wiersze i dramatyczne opowieści, które stawiają pytania o naszą tożsamość i drogę życiową.

  2. Zapraszamy do zanurzenia się w świecie emocji z publikacją Buśko Łukasza Marka. "Sercem dojrzałem słowem opisałem" to zbiór wierszy poruszających ludzką duszę, łączący poezję i dramat. Autor przypomina o uniwersalnych prawdach dotyczących miłości i codziennych wyborów, używając zmysłowego języka, który skłania do dostrzegania piękna w codzienności. Buśko Łukasz Marek tworzy poezję polską w nowoczesnym wydaniu, łącząc tradycję z nowoczesnością. Jego prace są znane z analizy ludzkich emocji i uchwycenia ulotnych chwil.

  3. "Bez słów" to debiut literacki Elżbiety Adamus, który wciąga w świat lirycznych refleksji, stając się podróżą przez kobiecą duszę. Autorka w mistrzowski sposób łączy poezję z dramatem, tworząc teksty poruszające ludzką wrażliwość. Każdy wiersz odkrywa ukryte emocje i myśli. Książka jest propozycją dla miłośników poezji polskiej, pragnących zanurzyć się w tajemniczym świecie słów i uczuć. Elżbieta Adamus pokazuje, że ma wiele do powiedzenia, oferując osobiste przemyślenia i uniwersalne refleksje, które mogą zainspirować każdego czytelnika.

  4. Tomik poezji "Przebudzenie" autorstwa Waldemara Sokołowskiego to podróż w głąb emocji i refleksji. Autor, fizyk i poeta, łączy pasje do nauki i sztuki, tworząc zbiór kilkudziesięciu wierszy. Jego twórczość charakteryzuje się prostotą języka i głębokim przesłaniem, poruszając tematy miłości, przemijania, śmierci i religii. Wiersze Sokołowskiego są zrozumiałe, ale ich podtekst skłania do głębszych przemyśleń. To doskonała lektura dla tych, którzy pragną doświadczyć emocji i przemyśleń zrodzonych w umyśle utalentowanego poety.

  5. "Sztuka uwodzenia" to wyjątkowy tomik poezji pozwalający na odczuwanie intensywnych emocji i zanurzenie się w świat erotyki. Stworzony przez duet utalentowanych autorek: Wańczyk Alicję oraz Danutę Skwarczyńską, tomik jest pełen refleksji i głębi. Harmonijnie skonstruowane wiersze zapraszają do odkrywania nowego wymiaru przyjemności i zmysłowości. W "Sztuce uwodzenia" znajdziesz połączenie poezji i dramatu, które w delikatny sposób prowadzi czytelnika przez meandry uczuć i namiętności, odkrywając tajemnice miłości i pożądania.

W kalejdoskopie słów i obrazów

W kalejdoskopie słów i obrazów

5,49 zł -86%
40,00 zł
Cena okładkowa
40,00 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką