
Władca świata
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejSzczegóły produktu
Więcej informacji
| EAN | 9788382715248 |
|---|---|
| SKU | 101025203 |
| Liczba stron | 0 |
| Wymiary | 14.0x12.5cm |
| Język | polski |
| Autor/Redaktor | Benson Robert Hugh |
| Wydawca | Storybox |
- Autor/Redaktor
- Benson Robert Hugh
- Wydawca
- Storybox
Władca świata
Władca świata: Proroctwo sprzed ponad wieku, które brzmi jak dzisiejsza rzeczywistość
„Władca świata” to niezwykła powieść napisana w 1907 roku, która przewidziała przyszłe losy Europy i świata, ukazując wizję zjednoczonego kontynentu, rywalizacji mocarstw oraz przemian społecznych i religijnych. To lektura, która zachęca do refleksji nad kierunkiem, w jakim zmierza nasza cywilizacja, i odkrywania tytułów, które mogą rzucić nowe światło na współczesne wyzwania. Zapraszamy do poznania rekomendowanych pozycji, które poszerzą Twoje spojrzenie na te tematy.
- Kościół Tchórzy: Ostra i błyskotliwa analiza współczesnych absurdów Kościoła, napisana przez jednego z najbardziej cenionych publicystów w Stanach Zjednoczonych. Książka, która zmusi Cię do refleksji nad walką o dusze i odwagą w obliczu konformizmu.
- Anegdota: Fascynująca powieść osadzona w czasach upadku Cesarstwa Rzymskiego, pełna intryg, wyborów i dramatów młodego Remusa. Przeniesie Cię w świat historycznych tajemnic i moralnych dylematów starożytności.
- Adam: Niebanalna opowieść o Mickiewiczu, ukazująca go jako pełnokrwistą postać z krwi i kości, a nie tylko romantycznego geniusza. Tajemniczy narrator i niezwykłe spojrzenie na wielkiego poety czekają na Ciebie.
- A potem już tylko mgła: Mroczna i pełna napięcia historia szpiega i prowokatora, który manipuluje polską emigracją. Zdrada, tajemnice i niepewność towarzyszą tej fascynującej narracji o intrygach i lojalnościach.
- Medicus z Saragossy: Wciągająca opowieść o lekarzu w czasach Wielkiej Inkwizycji, ukazująca zmagania z chorobami, śmiercią i moralnymi dylematami. Idealna dla miłośników historycznych dramatów i medycznych tajemnic.
- Mistrz i Małgorzata: Arcydzieło literatury, które porusza pytania o dobro i zło, miłość i moralność. Pełne symboli, tajemnic i niezwykłych postaci, ta powieść zachwyci każdego miłośnika głębokiej refleksji.
- Gmach Opowieści prawdopodobne i prawdziwe: Znakomita proza Feliksa Falka, pełna humoru, absurdów i refleksji nad codziennością. Idealna dla tych, którzy cenią inteligentne i zaskakujące opowieści.
- Zaginiony rękopis: Tajemnicza historia o ukrytym dziele wybitnego pisarza, które może zmienić spojrzenie na jego twórczość. Dylemat, intryga i historia literacka w jednym.
- Śledztwo Setnika Janette Oke & Davis Bunn: Fascynująca opowieść osadzona w czasach zarania chrześcijaństwa, pełna napięcia, wiernych bohaterów i dramatycznych wyborów. Idealna dla miłośników historycznych thrillerów religijnych.
- Operacja Whirlwind: Wielowątkowa powieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z rewolucji islamskiej w Iranie, pełna szpiegowskich intryg, dramatów i niebezpieczeństw. Ekscytująca lektura dla fanów akcji i historii.

Władca świata
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.
