MENU

Marcin Dyner

Dr inż. Marcin Dyner jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Częstochowskiej. Pracę doktorską pt.: „Analiza kształtowania na zimno cienkościennych paneli tytanowych z przetłoczeniami usztywniającymi” obronił w 2016 roku na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.

Od lat jest związany z Fabryką Narzędzi Medycznych CHIRMED w Rudnikach k. Częstochowy. Od zawsze interesowało go rozwiązywanie problemów nie tylko od strony technicznej, ale i wyjaśniania różnych zjawisk z naukowego punktu widzenia. Od 2013 roku bierze aktywny udział w realizacji międzynarodowych projektów naukowo-badawczych z zakresu inżynierii materiałowej, inżynierii biomedycznej. Jest autorem lub współautorem kilkudziesięciu innowacyjnych rozwiązań, które zakończyły się ich wdrożeniem do produkcji narzędzi medycznych.

Od 2018 roku pracuje jako adiunkt w Katedrze Zaawansowanych Metod Obliczeniowych na Wydziale Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie, gdzie oprócz pracy naukowej prowadzi zajęcia dydaktyczne związane z procesami produkcyjnymi i metrologią.

W 2022 r. wszedł w skład Rady Dziekańskiej Wydziału Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej jako przedstawiciel otoczenia społeczno-gospodarczego, a w 2023 roku został przewodniczącym kierunkowego zespołu ds. kształcenia dla kierunku Inżynieria Medyczna Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 2
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20
Znaleziono: 2
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20