MENU
Stanisława Steuden

Stanisława Steuden

Profesor psychologii klinicznej i jej osiągnięcia
Stanisława Steuden to ceniona postać w dziedzinie psychologii klinicznej i osobowości. Jej naukowa droga oraz wyjątkowy dorobek wpłynęły na rozwój psychologii i edukacji w Polsce. W księgarni PWN możesz poznać jej osiągnięcia, publikacje i wkład w dziedzinę psychologii.
Życiorys i Edukacja
Profesor Stanisława Steuden urodziła się i dorastała w Polsce. Uczęszczała do Szkoły Podstawowej w Uciechowicach oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Głubczycach. Jej pasja do psychologii była widoczna już od początkowych lat edukacji.
W późniejszym okresie, Stanisława Steuden zdobyła wykształcenie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyła studia na Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej, zdobywając tytuł magistra filozofii. Później kontynuowała naukową ścieżkę i uzyskała tytuł doktora oraz habilitowanego, specjalizując się w psychologii klinicznej.
Dorobek Naukowy
Profesor Steuden zdobyła uznanie za swoje badania i publikacje w obszarze psychologii klinicznej. Jej praca doktorska „Analiza psychologiczna dynamiki syndromu poczucia zmiany osobowości w przebiegu schizofrenii wczesnej” oraz praca habilitacyjna „Dynamika zmian osobowości u osób z rozpoznaną schizofrenią. Badania długofalowe” przyczyniły się do rozwinięcia wiedzy na temat schizofrenii i dynamiki zmian osobowości.
Zaangażowanie Społeczne: Profesor Steuden nie tylko wzbogacała wiedzę naukową, ale również aktywnie angażowała się w życie społeczne. Otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia za swoje osiągnięcia, m.in. w dziedzinie edukacji seniorów oraz popularyzacji psychologii.
Publikacje
Stanisława Steuden jest autorką wielu znaczących publikacji. Jej książki, takie jak „Psychologia starzenia się i starości”, „Dynamika zmian osobowości u osób z rozpoznaną schizofrenią” oraz „Szczęśliwi po pięćdziesiątce”, prezentują wszechstronne spojrzenie na psychologię człowieka w różnych etapach życia.
Zapraszamy do księgarni PWN, gdzie znajdziesz cenne publikacje Stanisławy Steuden oraz pogłębisz swoją wiedzę z dziedziny psychologii klinicznej i osobowości. Wkład autorki jest inspirujący dla wszystkich zainteresowanych rozwijaniem zrozumienia ludzkiego umysłu.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 10
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Psychologia starzenia się i starości

Książka (kartonowa foliowana)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 10
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20