MENU

Wydawnictwo GWO

Witamy w księgarni internetowej PWN, gdzie znajdą Państwo bogaty wybór podręczników i materiałów edukacyjnych od renomowanego wydawnictwa GWO – Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Jesteśmy dumnymi dostarczycielami wysokiej jakości publikacji dla uczniów.
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe to polski podmiot wydawniczy, specjalizujący się w podręcznikach dla szkół. Jest to jedno z pierwszych prywatnych wydawnictw edukacyjnych w Polsce, które powstało już w 1991 roku. Dzięki serii tzw. „zeszytów gdańskich” i kalendarzy przygotowujących do egzaminów szkolnych, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe zdobyło uznanie na rynku i wciąż jest bardzo często wybierane w szkołach oraz na kursach i korepetycjach. Podtrzymuje swoją zasłużoną renomę, nieustannie aktualizując swoje publikacje i poszukując nowych metod przekazywania wiedzy oraz umiejętności. 
W ofercie naszej księgarni dostępne są dla Państwa podręczniki Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych, obejmujące takie przedmioty jak matematyka, język polski, historia. Seria „Matematyka z plusem” to znakomite podręczniki do nauki tego przedmiotu, które chwalą nauczyciele w całej Polsce. Układ podręczników z tego cyklu jest przejrzysty, a zadania zostały dopasowane do aktualnej podstawy programowej. Dużą zaletą publikacji GWO są również rzetelnie opracowane podsumowania poszczególnych tematów, które czynią utrwalanie wiedzy dużo prostszym.
Dzięki różnorodnej ofercie nauczyciele i pedagodzy mają swobodę wyboru najlepszych narzędzi do tego, by przeprowadzać ciekawe lekcje, pobudzające do myślenia i zaszczepiające bakcyl ciekawości wśród uczniów. 
Eksperci GWO przykładają najwyższą staranność do tworzenia podręczników i kompendiów, które są zgodne z aktualnymi wytycznymi i przyzwyczajają uczniów do rodzaju zadań pojawiających się na egzaminach. Wydawnictwo stawia na przejrzystą i przystępną formę przedstawiania treści, wspierając uczniów w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu umiejętności.
Zapraszamy do odkrywania oferty naszej księgarni internetowej PWN i zapoznania się z szeroką gamą podręczników Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego. Oferujemy publikacje dla różnych poziomów nauczania, które zapewnią solidne wsparcie w procesie pogłębiania wiedzy.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 795
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
24
Znaleziono: 795
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
24