MENU

Wydawnictwo OsnoVa

Witaj w księgarni internetowej PWN, gdzie przedstawiamy Ci niezwykłe wydawnictwo literatury non-fiction - OsnoVa. Ale ostrzegamy, nasze książki są jak magnesy - trudno się od nich oderwać!
Osnova to nie tylko wydawnictwo, to prawdziwe zauroczenie pięknem, które kryje się w kulturze i ludzkich historiach. Jesteśmy tu po to, aby o tym pięknie opowiadać w sposób, który porusza, zmienia i otwiera. Nasze książki przesuwają granice dyskusji i inspirują do dialogu nawet w miejscach, gdzie rozmowa nie miałaby szans, gdyby nie nasze wydawnictwo.
OsnoVa to esencja reportaży, biografii i dzienników, które są odpowiedzią na aktualne wydarzenia i zjawiska. Książki tego cenionego wydawnictwa to punkt przecięcia sztuki, mody i designu. Miłość do tychże dziedzin przekłada się na niezwykłą oprawę graficzną i perfekcyjne detale druku. Publikacje OsnoVy nie tylko piękne przedmioty, ale również wartościowe treści, które poszerzają Twoje zrozumienie – zarówno siebie, jak i świata. 
Twórcy OsnoVy wierzą, że literatura ma niezwykłą moc zmieniania ludzkiego życia. Dlatego pragną, aby ci, którzy sięgną po ich książki, nie byli w stanie się od nich oderwać i wynieśli nową mądrość z niezwykłych tekstów. Mimo niepewnego świata, w którym podstawowe wartości są podważane, w księgarni PWN wierzymy w moc literatury – jej zdolność do zmieniania, uświadamiania i wyzwalania.
Przygotuj się na niezapomniane literackie doświadczenie, które porwie Cię i zostawi w pełnym zachwytu. Odkryj piękno, które czeka na Ciebie w książkach Osnova i dołącz do naszej misji zmieniania świata słowem.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 46
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Czarna torebka - Outlet

Książka (twarda z obwolutą)
32,35 zł
59,90 zł

Czarna torebka

Książka (twarda z obwolutą)
41,53 zł
59,90 zł

Punkty zwrotne

eAudiobook (mp3)
35,99 zł
39,99 zł

Tajemnica Iny

eAudiobook (mp3)
35,99 zł
39,99 zł

Tajemnica Iny

eBook (mobi, epub)
26,91 zł
29,90 zł

Matka Polka

eBook (mobi, epub)
44,91 zł
49,90 zł
Znaleziono: 46
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20