MENU

Wydawnictwo Rozpisani.pl

Wydawnictwo Rozpisani.pl to dynamicznie rozwijająca się platforma self-publishingu, skierowana do wszystkich tych, którzy marzą o wydaniu własnych książek, niezależnie od tego, czy są to początkujący pisarze czy doświadczeni autorzy. Powstała z inicjatywy Wydawnictwa Naukowego PWN i prężnie rozwija się pod skrzydłami spółki. Dzięki oferowanym usługom, każdy może zostać samodzielnym wydawcą i osiągnąć sukces na rynku książek. W księgarni internetowej PWN czytelnicy znajdą najlepsze publikacje wydawnictwa. 
W ofercie Wydawnictwa Rozpisani.pl znajduje się szeroki wybór książek. Znajdą tu Państwo poradniki, reportaże, powieści, zbiory opowiadań, a nawet książki kucharskie i poradniki finansowe. Kolekcja jest naprawdę zróżnicowana, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
Jednym z priorytetów Rozpisani.pl jest dawanie szansy początkującym pisarzom, którzy nie mają jeszcze za sobą wydanej książki, ale chcą pokazać światu swoje talenty literackie. Platforma umożliwia wydawanie książek bezpośrednio przez autora, dzięki czemu zachowuje pełną kontrolę nad procesem publikacji. Warto wspierać takie inicjatywy i zainteresować się ambitnymi twórcami. 
Autorzy Wydawnictwa Rozpisani.pl cieszą się dużym zainteresowaniem czytelników i krytyków literackich. Dzięki stałej, owocnej współpracy, wydano między innymi cenne poradniki pedagogiczne i psychologiczne autorstwa Grzegorza Norasa, będące cennym źródłem wiedzy dla każdego zainteresowanego tematyką edukacyjną i rozwojem osobistym, oraz zbiory opowiadań Krzysztofa Urbana i Jarosława Renka. 
Jeśli nie chcą Państwo przegapić narodzin następnego bestsellerowego twórcy, warto śledzić nowości wydawnicze Rozpisani.pl. Zapewni to także orientację na rynku wydawniczym i da asumpt do ciekawych dyskusji. 
Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą w księgarni internetowej PWN.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 575
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Kocur w opałach

Książka (miękka)
23,03 zł
30,00 zł

Kobieta

Książka
35,32 zł
46,00 zł

Juwenilia

Li
Książka
15,37 zł
20,00 zł
Znaleziono: 575
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20