MENU

Wydawnictwo Świat Książki

Odkryj ofertę doskonałych książek w księgarni internetowej PWN i zanurz się w Świecie Książki! Jest to uznane wydawnictwo, które działa na terenie Polski od 1994 roku. Nasza firma została założona w Warszawie przez renomowany niemiecki koncern Bertelsmann. Od 2013 roku funkcjonuje jako niezależny wydawca, kierując się pasją do literatury i zobowiązaniem wobec polskich czytelników.
W naszej szerokiej ofercie książek ze Świata Książki dominuje literatura piękna, zarówno polska, jak i obca. Znajdziesz u nas bestsellery, powieści, nowości wydawnicze oraz klasyki literatury, które zachwycą każdego miłośnika czytania. Dla osób zainteresowanych rzeczywistymi historiami i poznawaniem nowej wiedzy, mamy również bogatą selekcję literatury faktu. Ponadto, specjalnie dla fanów dreszczyku i tajemniczych intryg, przygotowaliśmy wiele powieści sensacyjnych i kryminalnych, które zapewnią niezapomniane emocje. Rozwiązywanie zagadek i ściganie wraz z protagonistami przestępców jest nie tylko formą rozrywki, ale również rozwija wyobraźnię, ćwiczy pamięć i stanowi doskonały trening dla mózgu. 
Pragniemy dostarczać naszym czytelnikom wysokiej jakości książki, które zapewnią zarówno rozrywkę, jak i inspirację. Dlatego też mamy w swojej ofercie pozycje z wydawnictwa Świat Książki, które dba o staranne redakcje, dbałość o detale i estetyczne wydanie wszystkich publikacji. Zespół doświadczonych redaktorów i projektantów pracuje z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenie czytelnicze.
Zapraszamy do odkrywania Świata Książki w ofercie księgarni internetowej PWN. Przejrzyj naszą bogatą ofertę literatury pięknej, literatury faktu oraz powieści sensacyjnych i kryminalnych. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas coś dla siebie, niezależnie od preferencji czytelniczych. Ciesz się fascynującymi historiami i rozwijaj swoją pasję do lektury razem z nami!

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 2412
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Dawno temu w Warszawie

Książka (miękka)
47,64 zł
59,90 zł

Gdzie śpiewają raki

Książka (miękka)
31,74 zł
39,90 zł

Poezje

Książka (twarda)
47,64 zł
59,90 zł

Samotne brzegi

Książka (miękka)
39,70 zł
49,90 zł

Style w architekturze

Książka (twarda)
119,32 zł
150,00 zł

Zbrodnia i kara

Książka (twarda)
79,46 zł
99,90 zł

Magiczna chwila

Książka (miękka)
35,72 zł
44,90 zł

Wojna u progu

Książka (miękka)
31,74 zł
39,90 zł

Wyśnione szczęście

Książka (miękka)
35,72 zł
44,90 zł
Znaleziono: 2412
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20