MENU

Wydawnictwo Wojownicy

W księgarni internetowej PWN zebraliśmy dla czytelniczek i czytelników książki wydawnictwa Wojownicy. Jest to miejsce, gdzie pasja do sztuk walki i sportu łączy się z literacką ekscytacją. Wydawnictwo specjalizuje się bowiem w publikowaniu treści dotyczących różnorodnych dyscyplin sportowych i sztuk walki. Oferujemy bogaty wybór literatury związanej z takimi dyscyplinami, jak boks, szermierka, Jiu-Jitsu, Bushido i wieloma innymi dziedzinami. 
Dla wszystkich miłośników sportów walki, zarówno profesjonalistów jak i amatorów, przygotowaliśmy zbiór najbardziej interesujących i pouczających publikacji. Nasi eksperci i autorzy to prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i technikami. Dzięki naszym książkom, czytelnicy i czytelniczki będą mogli zgłębić tajniki swojej dyscypliny, doskonalić umiejętności i rozwijać się kompleksowo jako sportowcy.
Nie tylko entuzjaści świata sztuk walki znajdą coś dla siebie w naszej ofercie PWN. Posiadamy także ogólne poradniki o wychowaniu fizycznym, wartości ruchu oraz przewodniki dotyczące historii sportu. To cenne źródła informacji dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego, nauczycieli wychowania fizycznego, a także osób, które pragną pogłębić swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia i znaczenia aktywności fizycznej.
Dla tych, którzy dążą do zostania instruktorami i trenerami, mamy specjalnie dostosowane publikacje, które pomogą w zdobyciu wiedzy teoretycznej i praktycznej. Nasze książki są cennym wsparciem w procesie szkolenia i rozwoju zawodowego. Zapewniają holistyczną wiedzę o ludzkim ciele, jego uwarunkowaniach i potencjalnych problemach we współpracy z uczniami. Pokazują najlepsze rozwiązania i drogi do doskonalenia, zarówno indywidualnego, jak i pod okiem mentora. 
Wychodząc naprzeciw pasjonatom sportów i sztuk walki, udostępniamy szeroki wybór tytułów wydawnictwa Wojownicy w różnych formatach. Dzięki temu każdy może znaleźć najdogodniejszy sposób korzystania z naszych treści.
Zapraszamy do księgarni internetowej PWN, gdzie odkryjesz świat sportu i sztuk walki z nowej, literackiej perspektywy wraz z publikacjami wydawnictwa Wojownicy. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodnikiem, instruktorem, czy pasjonatem, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania i zaspokoi Twoją ciekawość. Rozwijaj swoje umiejętności i pasję z książkami od Wojowników!

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 139
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Podręcznik zapaśnictwa

Książka (miękka)
26,98 zł
34,90 zł

Kokoro

Książka (miękka)
18,98 zł
24,90 zł

Wychowanie fizyczne

Książka (miękka)
16,98 zł
22,00 zł
Znaleziono: 139
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20