MENU

Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego

Witamy w księgarni internetowej PWN, gdzie oferujemy szeroki wybór publikacji Wydawnictwa Uniwersytetu Wrocławskiego. Wydawnictwo jest ściśle powiązane z renomowaną uczelnią, która kultywuje długie tradycje niemieckiego Uniwersytetu Leopoldyńskiego i polskiego Uniwersytetu Lwowskiego. Księgozbiory, kadry i tradycje tych prestiżowych instytucji stały się fundamentem dla powojennych polskich szkół wyższych we Wrocławiu.
Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego ma bogatą historię, sięgającą lat 60. XX wieku. Jest jednym z najstarszych, ciągle działających polskich wydawnictw naukowych. Od 1996 roku funkcjonuje jako samodzielna firma, powołana i nadzorowana przez Uniwersytet. Jest nie tylko oficyną uczelnianą, ale również cieszy się pełną samodzielnością formalno-prawną. Współpracuje zarówno z autorami i redaktorami z macierzystej uczelni, jak i z innymi polskimi i zagranicznymi instytucjami naukowymi i badawczymi. Co roku publikuje kilkadziesiąt do stu książek i czasopism naukowych. Jest także wydawcą wielu znanych i prestiżowych serii, takich jak Bibliotheca Judaica, Musicologica Wratislaviensia, Dramat – Teatr, Monografie Fundacji Nauki Polskiej, Socjologia czy Złota Seria Uniwersytetu Wrocławskiego. 
W naszej ofercie księgarni internetowej PWN znajdziesz szeroki wybór publikacji, które wyróżniają się wysoką jakością i wartością naukową. Aktualnie wydawnictwo skupia się głównie na publikacjach z dziedziny humanistyki, w szczególności prawa, ekonomii, nauk społecznych, historii, pedagogiki, filologii, bibliotekoznawstwa i komunikacji społecznej. Z tych dziedzin oferujemy w naszej księgarni między innymi monografie, słowniki, opracowania bibliograficzne, publikacje konferencyjne oraz wiele czasopism naukowych.
Zapraszamy do eksploracji naszej bogatej oferty publikacji Wydawnictwa Uniwersytetu Wrocławskiego. Z nimi odkryjesz pasjonujące treści naukowe i rozwiniesz swoją wiedzę z dziedzin humanistycznych.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 884
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
24

Wizerunki kobiet - Outlet

Książka (miękka)
Produkt
niedostępny

Studia Philosophica Wwratislaviens...

Książka (miękka)
Produkt
niedostępny

Roczniki biblioteczne LV/2011 - Ou...

Książka (miękka)
Produkt
niedostępny

Wrocławskie Studia Wschodnie 15 (2...

Książka (miękka)
Produkt
niedostępny

Katalog rozpraw doktorskich i habi...

Książka (miękka)
Produkt
niedostępny

Problematyka dowodu z dokumentu

Książka (miękka)
Produkt
niedostępny
Znaleziono: 884
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
24