MENU

Żak Wydawnictwo Akademickie

W księgarni internetowej PWN czytelniczki i czytelnicy znajdą bogatą ofertę publikacji z renomowanego Wydawnictwa Akademickiego Żak – lidera w dziedzinie wydawnictw edukacyjnych!
Żak Wydawnictwo Akademickie to ekspert w dziedzinie dydaktyki i szkolnictwa, oferujący szeroki wybór podręczników akademickich, poradników dotyczących studiowania, uczenia pedagogiki oraz książek związanych ze szkolnictwem. Znajdą tu Państwo również publikacje związane z wychowaniem dzieci, trudnymi przypadkami i systemem szkolnym. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, nauczycielem, rodzicem czy specjalistą z dziedziny edukacji - Żak Wydawnictwo Akademickie oferuje publikacje, które pomogą w pracy i rozwoju.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie edukacji Żak Wydawnictwo Akademickie gwarantuje najwyższą jakość swoich publikacji. Podręczniki są aktualne i zgodne z programami nauczania, a poradniki i książki dotyczące szkolnictwa to niezwykle praktyczne i konkretne porady, które pomogą Ci w radzeniu sobie z każdą skomplikowaną sytuacją. Dostępne są również dla Państwa publikacje poruszające zagadnienia związane z problemami dzieci na różnych szczeblach nauki. 
Nie tylko jakość, ale także innowacyjność w podejściu do edukacji to cechy, które wyróżniają Żak Wydawnictwo Akademickie. Wydawnictwo stale wprowadza nowe rozwiązania, które ułatwiają naukę i sprawiają, że edukacja staje się bardziej atrakcyjna i skuteczna. Wśród publikacji wydawnictwa znajdziesz także narzędzia edukacyjne, które urozmaicą naukę i przyczynią się do osiągnięcia lepszych wyników. Pomocne będą dla nauczycieli i pedagogów szukających najlepszych sposobów na dotarcie do wychowanków.
Żak oferuje również pogłębione analizy dydaktyczne, które są szczególnie pomocne dla nauczycieli i specjalistów z dziedziny edukacji. Dzięki nim można lepiej zrozumieć proces uczenia się i dostosować metody nauczania do potrzeb uczniów, co przyczynia się do poprawy wyników. Wydawnictwo aktywnie wspiera także rodziców w procesie wychowania swoich dzieci. Publikacje dotyczące wychowania dzieci i rodzicielstwa są niezwykle praktyczne i poruszają wiele ważnych tematów, takich jak komunikacja z dzieckiem, budowanie relacji, radzenie sobie z trudnymi sytuacjami czy też wspieranie rozwoju emocjonalnego dziecka.
Żak Wydawnictwo Akademickie oferuje także publikacje dotyczące resocjalizacji i poprawy jakości życia osób w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki temu, specjaliści i pracownicy instytucji zajmujących się pomocą społeczną mogą wykorzystać fachową wiedzę i porady, aby pomóc potrzebującym.
Żak Wydawnictwo Akademickie to wydawnictwo, które dba o rozwój edukacyjny społeczeństwa w każdym wieku i sytuacji życiowej. Dzięki temu, każdy z Państwa znajdzie u nas publikację, która pomoże mu w pracy, edukacji czy też wychowaniu dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w księgarni internetowej PWN.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 321
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Encyklopedia pedagogiczna XXI wiek...

Książka (twarda)
Produkt niedostępny

Stymulowanie rozwoju kompetencji e...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 321
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20