MENU
PWN wspiera profesjonalistów

A Fate Inked in Blood

(Miękka)
0.00  [ 0 ocen ]
 Dodaj recenzję
Rozwiń szczegóły »
Cena katalogowa: 79,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 71,48 zł
Cena produktu

Cena katalogowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.

Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.

Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.

70,98
Dodaj do schowka
Dostępność: w magazynie
Duża liczba
Dostawa i płatność
Termin wysyłki
- Zamów z DPD (kurier lub punkty) do 19:30, a Twoją paczkę wysyłamy jeszcze dziś i dostarczymy jutro!
- Dotyczy dni roboczych (poniedziałek-piątek, z bez dni wolnych od pracy) oraz towarów dostępnych w magazynie.
- Pozostałe zamówienia realizujemy w terminie deklarowanym na stronie produktu.
- Czas oczekiwania na zamówienie = wysyłka + dostawa przez przewoźnika.
Dostawa i płatność
- Paczki dostarczamy wyłącznie na terenie Polski; od 249 zł dostawa GRATIS!
- Dla zamówień o wartości powyżej 500 zł wyłącznie płatność elektroniczna.


Przedpłata (Przelewy24)
do 249 zł
od 249 zł
Dostawa 
- Kurier DPD
12,49 zł
0 zł
1 dzień
- Odbiór w punktach DPD
10,99 zł
0 zł
1 dzień
- InPost Paczkomaty 24/7
13,99 zł
0 zł
1 dzień
- ORLEN Paczka
9,99 zł
0 zł
1-2 dni
- Odbiór w Punktach Poczta, Żabka
10,99 zł
0 zł
2 dni
- Pocztex
11,99 zł
0 zł
2 dni
- Odbiór w księgarni PWN
0 zł
0 zł
2-3 dni

Pobranie
do 249 zł
od 249 zł
Dostawa 
- Kurier DPD
16,49 zł
0 zł
1 dzień
- Odbiór w Punktach Poczta, Żabka
14,99 zł
0 zł
1-2 dni
- Pocztex
15,99 zł
0 zł
2 dni
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN

A Fate Inked in Blood

Bound in an unwanted marriage, Freya spends her days gutting fish, but dreams of becoming a warrior. And of putting an axe in her boorish husband's back.

Freya's dreams abruptly become reality when her husband betrays her to the region's jarl, landing her in a fight to the death against his son. To survive, Freya is forced to reveal her deepest secret: she possesses a drop of a goddess's blood, which gives her magic capable of repelling any attack. A
magic that was foretold would unite the fractured nation of Skaland beneath a king-the one who controls the shield maiden's fate.

Believing he's destined to rule Skaland, the fanatical jarl binds Freya with a blood oath and orders his son, Bjorn, to protect Freya from their enemies. Desperate to prove her strength, Freya must train to fight and learn to control her magic, all while facing perilous tests set by the gods. Except the greatest test of all may be resisting her forbidden attraction to Bjorn. If Freya succumbs to her lust for the charming and fierce warrior, she risks not only her own destiny but the fate of all the people she swore to protect.

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Odbiór osobisty w księgarni PWN - dostawa 2-3 dni robocze
    • Odbiór w InPost Paczkomaty 24/7 - dostawa 1 dzień roboczy
    • Kurier pocztowy (dostawa do domu lub pracy) - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór w Punktach Poczta, Żabka - dostawa 2 dni robocze
    • Punkty partnerskie ORLEN Paczka - dostawa 1-2 dni
    • Kurier (DPD) - dostawa 1 dzień roboczy
    Ważne informacje:
    Czas oczekiwania na zamówiony towar = czas wysyłki produktu + dostawa przez przewoźnika
    • Całkowity czas oczekiwania na realizację zamówienia jest sumą czasu wysyłki podanej na stronie każdego produktu oraz czasu potrzebnego przewoźnikowi na dostarczenie paczki. Podane terminy dotyczą zawsze dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
    • Wysyłkę zamówień prowadzimy jedynie na terenie Polski.
    • Dostawa do Księgarni PWN, punktów ORLEN Paczka, stacji Orlen, sklepów Żabka oraz Paczkomatów InPost nie jest realizowana dla zamówień z płatnością przy odbiorze.
    • Cena towaru na fakturze VAT jest podwyższona o ewentualny koszt transportu.
    • W przypadku zamówienia kilku towarów koszt przesyłki wybranej przez Klienta zostanie podzielony i przyporządkowany proporcjonalnie do cen kupionych produktów.
    • Produkty dostępne w PRZEDSPRZEDAŻY wysyłane są po dacie premiery wydawniczej.
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Przeczytaj fragment

Inni Klienci oglądali również

27,54 zł
42,90 zł

Crowned by Fate

Kontynuacja historii Isy i Bryanta opisanej w powieści Crowned by Hate.Isa budzi się w obcym miejscu, zziębnięta i przerażona. Razem z nią jest tam nieznajomy mężczyzna, który opowiada jej niewiarygodną historię, co działo się w ostatnim c...
109,65 zł

Black Blood

Could you kill your own father to save your son?Frankie Black will never forgive his father. Not after Isaac Black implicated him in crimes that earned him a dishonourable discharge from the British Special Forces. Since Isaac went...
47,99 zł

Sweat or Blood Equity

Often, we are our own obstacle to success. But if we explore who we are and implement our appreciation of ourselves directly into the task of business ownership, we will succeed. Sherwood Conde guides the reader through the critical steps of thinkin...
59,19 zł

Kingdom of Blood and Salt

An epic enemies-to-lovers fantasy romance perfect for fans of Jennifer L. Armentrout, Raven Kennedy, and Sarah J Maas.After spending years training to defend my people from our enemies, I never expected that my ene...
75,02 zł

Blood Runs Cold

Believe in nothing... and kill for something...When a man's dismembered body is discovered at an abandoned quarry on the north Norfolk coast, DI Tom Janssen and his team must wade through his secretive life to figure out how he m...
51,33 zł

Blood Red Marble Scrapbook Paper

Perfect craft paper book for gift wrap, card making, origami, scrapbooking, collage art, printmaking, decoupage, diy craft projects, gift tags, home decor pieces and much more12 sheets of 8" x 8" specialty paper - 1 De...
47,34 zł

Of One Blood

Of One Blood (1902-1903) is a novel by Pauline E. Hopkins. Recognized as one of the earliest works of science fiction by an African American writer, Of One Blood was originally published in The Colored American Magazine, America...
49,49 zł

Zadig; or, The Book of Fate

Zadig, or The Book of Fate (Zadig ou la Destinée") is a work of philosophical fiction written by Enlightenment philosopher Voltaire. It tells the story of Zadig, a philosopher in ancient Babylonia. Voltaire does not attempt any historical accuracy, an...
118,72 zł

Blood Mercy

One human. One immortal. Will their alliance save the kingdom, or will their forbidden love be a death sentence?When Cassia seeks out a Hesperine, he could end her mortal life in a heartbeat. But she has no fear of his magic ...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!