
Chory z życia
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejSzczegóły produktu
- Data wydania
- 1 sty 2020
- Format pliku
- eBook (epub,mobi)
- Autor/Redaktor
- Katarzyna Lisowska
- Wydawca
- IT Solution Ridero
Więcej informacji
| EAN | 5900497302005 |
|---|---|
| SKU | 300201571 |
| Data wydania | 1 sty 2020 |
| Multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (epub,mobi) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Katarzyna Lisowska |
| Wydawca | IT Solution Ridero |
Chory z życia
Chory z życia: Poetycka opowieść o utracie podmiotowości
Zapraszamy do lektury głęboko poruszającej książki, która ukazuje trudne realia życia na oddziale zamkniętym. Ta oschła, lecz wymowna opowieść skłania do refleksji nad losem człowieka i jego miejscem w społeczeństwie. Warto sięgnąć po nasze rekomendacje, takie jak "Dzień, w którym się umiera", "Auschwitzu" czy "Miłość po Zagładzie", by poszerzyć swoje spojrzenie na te trudne tematy i zrozumieć, jak ważne jest dążenie do zmiany.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Dzień w którym się umiera: Wiersze odzwierciedlające życie twórcy, pełne refleksji nad dobrem i zatraceniem się w nim. To poruszająca opowieść o ludzkiej egzystencji i przemijaniu, która skłania do głębokiej refleksji.
- Auschwitzu: Tomik poświęcony zagładzie, zawierający przejmujące obrazy od ocalonych i świadectwa pamięci pokoleń. To nie tylko poezja, ale i ważne świadectwo historyczne, które porusza i zmusza do refleksji.
- Miłość po ZAGŁADZIE: Autorka opowiada o miłości wykluczonej i krzyżowanej przez okoliczności, wychowana w miejscu pełnym cierpienia. Książka ukazuje świat bez granic, gdzie prawda i tożsamość są wolne od uprzedzeń.
- Czarne Ogrody: Poezja pełna emocji i dramatyzmu, ukazująca walkę z własnymi demonami i potrzebę odkupienia. Autorka wzywa do wyzwolenia od siebie samych, od chaosu i przemocy.
- Mała antologia osobistej wyobraźni: Zeszyt poetycki, w którym minimalistyczne wiersze dają przestrzeń na głębokie przeżycia. Idealny dla miłośników subtelnej poezji i refleksji nad własną wyobraźnią.
- Wojna drąży sumienie: Tomik ukazujący destrukcyjny wpływ wojny na człowieka, ale także jego wewnętrzną siłę i dążenie do światła. Poezja o kruchości i odwadze w obliczu zła.
- Lot z dziesiątego piętra: Zbiór wybranych wierszy, które mają uniwersalny przekaz i są ponadczasowe. To poezja, którą można rozumieć i czerpać z niej inspirację w każdym okresie życia.
- Chwila dla świata i zwierząt: Mała publikacja zwracająca uwagę na cierpienie zwierząt i potrzebę ochrony. To manifest sprzeciwu wobec bezduszności i przemocy wobec istot bezbronnych.
- Liryki (nie)Cmentarne: Wiersze o przemijaniu i śmierci, osadzone w refleksji nad własną pamięcią i procesem oswajania z końcem. To poezja pełna melancholii i głębokiej introspekcji.
- Kolęda ludzi bezdomnych: Wiersze o podróży przez bezdomność i samotność, napisane podczas świąt Bożego Narodzenia. To poetycki obraz poszukiwania domu i miłości w trudnych czasach.
Chory z życia