Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie tych ciasteczek. Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
MENU

Frankly in Love(Miękka)

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
Produkt niedostępny
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN
Dodaj do schowka

Frankly in Love

Frank loves Joy. Joy loves Frank. At least, that's what they tell their parents . . .
Frank Li is a high school senior living in Southern California.
Frank's parents emigrated from Korea, and have pretty much one big rule for Frank - he must only date Korean girls.
But he's got strong feelings for a girl in his class, Brit - and she's not Korean.

His friend Joy Song is in the same boat and knows her parents will never accept her Chinese American boyfriend, so they make a pact: they'll pretend to date each other in order to gain their freedom.

Frank thinks fake-dating is the perfect plan, but it leaves him wondering if he ever really understood love - or himself - at all.
A brilliantly funny YA romance, perfect for fans of John Green and To All the Boys I've Loved Before

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Inni Klienci oglądali również

Love, Rosie

Już w grudniu ekranizacja kolejnej bestsellerowej powieści Cecelii Ahern!Po wzruszającym PS Kocham Cię następna powieść Cecelii Ahern została przeniesiona na srebrny ekran. W rolę Rosie wcieliła się Lily Collins, doskonale znana z filmów K...

Jungle Love

Award-winning original fiction for learners of English. At seven levels, from Starter to Advanced, this impressive selection of carefully graded readers offers exciting reading for every student's capabilities. On an adventure holiday in the Caribbean...

LOVE book by K.N. Haner. Kalendarz 2020

LOVE book by K.N. Haner. Kalendarz 2020 to niezbędny gadżet dla każdej fanki romansów! To połączenie kalendarza, planera i notesu w zgrabnej oprawie, który przeniesie Cię w klimat powieści pełen miłości, namiętności i emocji! Daj się porw...

Love for Imperfect Things

"Hearing the words 'be good to yourself first, then to others' was like being struck by lightning."Many of us respond to the pressures of life by turning inwards and ignoring problems, sometimes resulting in anxiety or depression....
28,50 zł

I Love Dad with the Very Hungry Caterpillar

This gorgeous little gift book from The Very Hungry Caterpillar is the perfect way to say, 'I Love You, Dad!'Dad . . . you're easy to talk to . . . even when I am feeling prickly . . . you are always there . . . that's why I love you, Dad!<...
27,67 zł

Peter Rabbit I Love You Mummy

This heart-warming book is the perfect way to tell Mummy 'I love you' on Mother's Day - or on any day of the year!With a little help from Peter Rabbit himself, a beautiful rhyme, contemporary design and gorgeous illustrations capture the ch...

The Forty Rules of Love

Ella Rubinstein has a husband, three teenage children, and a pleasant home. Everything that should make her confident and fulfilled. Yet there is an emptiness at the heart of Ella's life - an emptiness once filled by love.So when Ella reads...
69,00 zł

Venice my love

Dlaczego Wenecja? Dlaczego miłość? Bo....Wenecja! Wenecja to sen, który się spełnia, talizman szczęścia, ikona piękna, miesiąc miodowy. To wspólny język, bo piękno łączy. Wenecja ucieleśnia nasze miłości, spełni...

Bad Love

Award-winning original fiction for learners of English. At seven levels, from Starter to Advanced, this impressive selection of carefully graded readers offers exciting reading for every student's capabilities. Detective Flick Laine meets handsome Dr ...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!