
Kamraty. Historie z Klubu Wysokogórskiego w Katowicach
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejoprawa miękka
56,99 zł
eBook
44,99 zł
Szczegóły produktu
Więcej informacji
| SKU | 300269272 |
|---|---|
| Data wydania | 3 lip 2024 |
| multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (epub,mobi) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Dariusz Kortko, Marcin Pietraszewski |
| Wydawca | Agora |
- Data wydania
- 3 lip 2024
- Format pliku
- eBook (epub,mobi)
- Autor/Redaktor
- Dariusz Kortko, Marcin Pietraszewski
- Wydawca
- Agora
Kamraty. Historie z Klubu Wysokogórskiego w Katowicach
Kamraty. Historie z Klubu Wysokogórskiego w Katowicach: Pasja, przyjaźń i góry
Zapraszamy do odkrywania niezwykłych opowieści o odważnych wspinaczach, którzy przekraczali granice zarówno na skalnych ścianach, jak i w sercach ludzi. Ta książka to nie tylko historia o zdobywaniu szczytów, ale także o sile przyjaźni, marzeniach i pasji, która napędzała ich do działania. Przygotuj się na fascynujące relacje z wypraw w najodleglejsze zakątki świata oraz rekomendacje, które poszerzą Twoje horyzonty i zainspirują do własnych podbojów.
- GOPR Na każde wezwanie: Ta książka odkrywa kulisy pracy ratowników GOPR, którzy od siedemdziesięciu lat chronią turystów w polskich górach. Przeżyj emocjonujące historie z górskiej codzienności i dowiedz się, jak wygląda ich niebezpieczna i pełna poświęcenia służba.
- Zielone migdały, czyli po co światu Kurdowie: Autor zabiera nas w podróż do Kurdystanu, odsłaniając nieznane oblicza Kurdów, ich historię, walkę o niepodległość i codzienne życie. To fascynująca opowieść o kulturze i losach narodu, który wciąż walczy o swoje miejsce na mapie świata.
- Nowy Jork: Magdalena Rittenhouse wciąga czytelnika w niezwykłą historię Nowego Jorku, ukazując nie tylko jego legendy i tajemnice, ale także współczesne życie miasta pełne kontrastów. To lektura dla miłośników miejskiej architektury, historii i miejskich opowieści.
- Wszystko za K2: Niezwykła relacja z zimowej wyprawy na K2, jednej z najbardziej niebezpiecznych gór świata. Poznaj losy polskich himalaistów, ich walkę z żywiołem i odwagę, która pokonała nawet najbardziej ekstremalne wyzwania.
- Dom pod biegunem. Gorączka (ant)arktyczna: Opowieść o pasji i determinacji małżeństwa, które zdecydowało się na ekstremalną przygodę w Arktyce i Antarktyce. To historia pełna wyzwań, marzeń i niezwykłych doświadczeń na najbardziej odległych półkulach świata.
- Źle urodzone: Fascynująca historia architektury i urbanistyki, ukazująca kontrowersje wokół budynków z czasów PRL. Poznaj losy znanych i zapomnianych obiektów, które wywołują emocje i dyskusje na temat dziedzictwa minionej epoki.
- Farerskie kadry: Przewodnik po Wyspach Owczech, pełen legend, historii i niezwykłych opowieści o tym tajemniczym archipelagu. Zanurz się w kulturze i przyrodzie tego miejsca, które od wieków fascynuje podróżników i badaczy.
- Zakupy w PRL. W kolejce po wszystko: Barwna opowieść o codziennym życiu w czasach PRL, pełna anegdot i wspomnień o sklepach, produktach i zwyczajach tamtej epoki. Poznaj kulisy codziennych zakupów i życia w minionej Polsce.
- Szczegóły znaczące: Hanna Krall łączy przeszłość z teraźniejszością, ukazując, jak drobne szczegóły mogą opowiadać wielkie historie. To refleksja nad pamięcią, historią i codziennością, pełna głębokich spostrzeżeń i emocji.

Kamraty. Historie z Klubu Wysokogórskiego w Katowicach









