MENU
Jerzy Bralczyk

Jerzy Bralczyk

Odkryj świat języka z Jerzym Bralczykiem
To wybitny polski językoznawca, specjalizujący się w obszarze języka mediów, reklamy, polityki i prawa. Jego naukowe dokonania i wkład w poprawność językową są nieocenione, a teraz masz okazję poznać jego twórczość literacką w księgarni internetowej PWN.
Profesor Uniwersytetu Warszawskiego
Jerzy Bralczyk to ceniony emerytowany profesor Uniwersytetu Warszawskiego, który wnosił istotny wkład w badania nad językiem i jego zastosowaniami. Jego bogate doświadczenie i wiedza są ukoronowane tytułem wiceprzewodniczącego Rady Języka Polskiego, co świadczy o znaczącej roli w kształtowaniu norm językowych.
Kompendia Wiedzy o Języku
Jerzy Bralczyk to autor licznych publikacji, w tym popularnonaukowych esejów, felietonów oraz zbiorów porad, które stanowią niezastąpione kompendia wiedzy o polszczyźnie. Jego książki to skarbnica informacji o poprawności językowej, które pomogą Ci doskonalić warsztat komunikacyjny. Poczucie humoru i lekkie podejście do zagadnień językowych zjednały mu wielu wielbicieli, a Polki i Polacy na co dzień zwracają się do niego o pomoc w rozwikłaniu zagadek polszczyzny czy rozstrzygnięcie słownych dylematów. 
Ogromne Zainteresowanie
Programy radiowe i wystąpienia prof. Bralczyka zdobyły ogromne zainteresowanie w Polsce. Jego głos jest ceniony wśród słuchaczy, a wykłady i prelekcje stanowią inspirującą podróż przez świat języka i jego tajemnic. Piękny, staranny sposób wypowiedzi stanowi inspirację dla innych użytkowników polszczyzny. 
Wszechstronna Kariera
Profesor Bralczyk nie tylko jest wybitnym naukowcem, ale także prezenterem telewizyjnym i radiowym, a także autorem felietonów dla renomowanych czasopism. Jego wyjątkowe podejście do języka i ciekawe omówienia różnych zagadnień lingwistycznych odkryją przed czytelnikami i czytelniczkami fascynujący świat słów.
Zapraszamy do księgarni PWN, gdzie znajdziesz dzieła Jerzego Bralczyka, które nie tylko poszerzą wiedzę o języku, ale również zainspirują do odkrywania jego piękna i złożoności. Jego książki to nieoceniony skarb dla wszystkich, którzy interesują się polszczyzną i chcą zgłębić jej tajniki pod okiem jednego z najwybitniejszych językoznawców naszych czasów.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 102
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Zwierzyniec

Książka (miękka)
38,78 zł
54,99 zł

Porzekadła

Książka (twarda)
51,70 zł
74,90 zł

Strach się bać

eBook (mobi, epub)
57,51 zł
63,90 zł

Pan Tadeusz

eAudiobook (mp3)
35,98 zł
39,98 zł

Do domu!!!

eAudiobook (mp3)
25,16 zł
27,95 zł

W drogę!!!

eAudiobook (mp3)
25,16 zł
27,95 zł
Znaleziono: 102
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20