MENU

Książki do nauki języka szwedzkiego

W naszej księgarni internetowej oferujemy pomoc do nauki języka szwedzkiego dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych uczniów. Kategoria ta jest skierowana do osób, które chcą poznać podstawy języka szwedzkiego lub usprawnić już posiadane umiejętności językowe.
Język szwedzki jest jednym z najważniejszych języków skandynawskich i oficjalnym językiem Szwecji, ale posługuje się nim również ludność Finlandii, Norwegii i Łotwy. W sumie używa go aż 10 milionów ludzi na świecie. Sama Szwecja to kraj o wysokim poziomie życia, świetnym systemie edukacji i rozwiniętej gospodarce. Posiadanie umiejętności posługiwania się językiem szwedzkim może otworzyć przed Państwem możliwości pracy i studiowania w tym kraju. Język szwedzki jest stosunkowo łatwy do nauki dla osób, które już znają języki germańskie, takie jak angielski lub niemiecki. Istnieje również wiele podobieństw między nim a innymi językami skandynawskimi, takimi jak norweski i duński. Znajomość języka szwedzkiego może pomóc w komunikacji z ludźmi z krajów skandynawskich, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Może to prowadzić do ciekawych i wartościowych kontaktów międzykulturowych. Szwedzka literatura, kino i muzyka cieszą się uznaniem na całym świecie. Znajomość języka szwedzkiego umożliwia bezpośredni dostęp do tych dzieł sztuki. Nauka języka szwedzkiego może pomóc w zrozumieniu kultury i mentalności Szwedów. Szwedzka kultura jest zorientowana na równość, tolerancję i ochronę środowiska.
W naszym asortymencie znajdują się słowniki, które pozwolą powiększyć zasób słownictwa i utrwalić wcześniej uzyskaną wiedzę. Słownik autorstwa Jacka Kubitskiego dostępny jest w dwóch wariantach: polsko-szwedzki i szwedzko-polski. To niezbędne publikacje dla wszystkich, którzy marzą o swobodnym władaniu językiem. Słowniki Kubitskiego z Wydawnictwa Naukowego PWN zawierają również informacje dotyczące gramatyki, które przyczynią się do polepszenia umiejętności mówienia, pisania, czytania i słuchania. Pozycje te zawierają zwroty używane w języku szwedzkim, zarówno podstawowe, jak i dla bardziej biegłych użytkowników języka. Ponadto wśród jednostek leksykalnych znajdą Państwo również słownictwo specjalistyczne. 
Słowniki, które oferujemy, zostały opracowane przez specjalistę, co gwarantuje ich jakość i skuteczność. Duży zasób terminologii zebrany w jednym miejscu to bardzo przydatny element edukacji. W każdej chwili można sprawdzić konkretne słówko lub wyrażenie. Słowniki pomocne są również przy pisaniu prac zaliczeniowych czy czytaniu tekstów. 
Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą książek do nauki języka szwedzkiego księgarni internetowej PWN.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 3
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Słownik polsko-szwedzki

Książka (twarda)
Produkt niedostępny

Szwedzki Szybki start kurs językow...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Słownik szwedzko-polski

Książka (twarda)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 3
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20