MENU

Książki: Językoznawstwo - język niemiecki

Książki do nauki języka niemieckiego to bardzo przydatne materiały dydaktyczne. Potrzebne będą zarówno w edukacji szkolnej, na kursach językowych, przy współpracy z native speakerami, jak i samodzielnej nauce. Księgarnia internetowa PWN oferuje bogaty zbiór podręczników, słowników, zeszytów ćwiczeń i repetytoriów. Każda książka została stworzona przez specjalistów, zarówno teoretyków, jak i praktyków nauki języka niemieckiego. 
Język niemiecki jest bardzo popularnym wyborem jeśli chodzi o drugi język obcy po angielskim. Posługuje się nim w wielu krajach, nawet tych, gdzie nie ma on statusu oficjalnego, na przykład w Stanach Zjednoczonych, Holandii, Wielkiej Brytanii i wielu innych. W 2015 roku najwięcej osób uczyło się języka niemieckiego w Polsce. Trudno się dziwić, w końcu Niemcy pozostają naszym sąsiadem. 
Poza tym niemiecka gospodarka jest jedną z najsilniejszych w Europie, a stosunki z państwem niemieckim mają znaczenie dla naszej własnej ekonomii. Wszystko to sprawia, że warto rozpocząć przygodę z nauką języka niemieckiego. 
Przy rozpoczynaniu edukacji językowej polecamy podręczniki, które rozdział po rozdziale przeprowadzą Państwa przez kolejne poziomy znajomości niemieckiego. W ofercie księgarni PWN znajdą się podręczniki dla najmłodszych i starszych użytkowników. Nigdy nie jest za późno na naukę. 
Ilustrowane książki z idiomami pomogą w systematycznym utrwalaniu słownictwa i poznawaniu nowych sformułowań i konstrukcji językowych. Słowniki z kolei posłużą przy pisaniu prac. Warto mieć pod ręką słownik niemiecko-polski i polsko-niemiecki, by w razie potrzeby móc szybko sprawdzić pisownię w wiarygodnym źródle. 
Serdecznie polecamy też książkę „Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami” Wydawnictwa Naukowego PWN. Dzięki niej tajniki czasów w języku niemieckim czy odmiany przez przypadki staną przed odbiorcami otworem. Dołączone ćwiczenia ułatwią utrwalenie wiedzy. 
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą książek do języka niemieckiego.
ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 2768
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20
Znaleziono: 2768
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20