MENU

Książki: Weterynaria

Weterynaria – do zakupów w tej kategorii zapraszamy zarówno adeptów nauk weterynaryjnych jak i początkujących oraz doświadczonych lekarzy weterynarii, a także miłośników zwierząt, poszukujących poradników na temat zdrowia i zachowania swoich ulubieńców.

Polecamy nowoczesne i fachowe podręczniki, atlasy oraz praktyczne i wszechstronne kompendia medycyny weterynaryjnej, niezwykle pomocne w nauce oceny stanu zdrowia naszych podopiecznych, przybliżające sposoby zapobiegania chorobom, metody rozpoznawania i leczenia schorzeń u zwierząt zarówno domowych, hodowlanych jak i egzotycznych, a także publikacje, dzięki którym studenci mogą doskonalić wiedzę o anatomii, procesach fizjologicznych u zwierząt oraz umiejętności związane z wykonywaniem operacji chirurgicznych. Doświadczeni i uznani autorzy w jasny i zwięzły sposób przedstawiają techniki i zabiegi, wykonywane w lecznicach weterynaryjnych, uczą “krok po kroku” postępowania w sytuacjach zagrożenia życia zwierząt, podają konkretne i praktyczne porady, ułatwiające efektywne wykonywanie zawodu lekarza weterynarii, klarownie przedstawiają obrazy kliniczne chorób, nowe metody diagnostyczne i postępowanie terapeutyczne. Dodatkową pomoc stanowią tytuły, dotyczące hodowli, żywienia i rozmnażania zwierząt, a także pozycje, związane z diagnostyką laboratoryjną, inwazyjnymi i nieinwazyjnymi badaniami diagnostycznymi, często bogato zilustrowane i opatrzone przydatnymi wykresami, zestawieniami oraz tabelami. Ofertę wzbogacają ponadto publikacje na temat farmakologii weterynaryjnej, leków, ich postaci, dawek i wielkości dostępnych opakowań.

Ciekawą tematyką, która zainteresuje nie tylko lekarzy weterynarii, ale również właścicieli i miłośników zwierząt są kwestie związane z zachowaniem zwierząt, ich dobrostanem i zdrowiem psychicznym. Polecamy pozycje, dostarczające wiedzy z zakresu medycyny behawioralnej, opisujące m. in. fizjologię strachu, rodzaje agresji u zwierząt, sposoby rozwiązywania problemów i leczenia zaburzeń behawioralnych. W naszych pozycjach można odnaleźć porady na temat stresu, fobii, lęku, wynikających z nich zachowań, a także informacje o starzeniu się zwierząt, zasadach szkolenia wybranych gatunków.

Znaleziono: 442
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Co gryzie weterynarza

Książka (miękka)
30,78 zł
49,90 zł

Leki po Dyplomie Weterynaria 2024

Książka (miękka)
104,77 zł
119,00 zł
Znaleziono: 442
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20