
Manekin w peniuarze
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejeBook
36,14 zł
Szczegóły produktu
- Data wydania
- 10 mar 2022
- Format pliku
- eBook (epub,mobi)
- Autor/Redaktor
- Idem Magdalena
- Wydawca
- Czarne
Więcej informacji
| EAN | 5900497302005 |
|---|---|
| SKU | 300197797 |
| Data wydania | 10 mar 2022 |
| Multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (epub,mobi) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Idem Magdalena |
| Wydawca | Czarne |
Manekin w peniuarze
Manekin w peniuarze: Odkryj barwną historię polskiej mody międzywojennej
Zapraszamy do fascynującej podróży w świat polskich trendów i stylizacji z okresu międzywojennego. W tej wyjątkowej książce poznacie kulisy tworzenia modowych ikon tamtych czasów oraz ich inspiracje. Przygotowaliśmy dla Państwa rekomendacje, które pozwolą jeszcze głębiej zanurzyć się w klimat dawnych lat i odkryć nieznane historie związane z polską modą. To lektura obowiązkowa dla miłośników historii, stylu i kultury tamtej epoki.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Gdynia: Gdynia to miasto o silnej polskiej tożsamości, które powstało jako symbol odrębności od niemieckości Gdańska i Sopotu. Autorka z reporterksą wnikliwością prowadzi czytelników przez powojenne losy miasta, rozmawiając z mieszkańcami i odkrywając zarówno piękne, jak i zapomniane miejsca.
- Lecę: Ta książka to fascynująca opowieść o pilotach, którzy codziennie wzbijają się w chmury, by żyć na własnych zasadach i spełniać marzenia o wolności. Jan Pelczar ukazuje zarówno pasję, jak i wyzwania związane z lotnictwem, od katastrof po tęsknotę za rodziną.
- Nie ma i nie będzie: Autorka zabiera nas w podróż po polskich miastach, które mimo sławy niewiele się zmieniły. To opowieść o Polsce między dawnym a nowym, pełna refleksji o przemianach gospodarczych i społecznych, które ukształtowały współczesność.
- Czarna torebka: To poruszająca historia wojennej przeszłości babki autorki, ukazana przez przedmioty znalezione w czarnej torebce w kształcie koperty. Agata Tuszyńska odtwarza losy swojej rodziny, łącząc wspomnienia z historycznymi faktami.
- Greenpoint: Książka Ewy Winnickiej to kronika nowojorskiego Greenpointu, dzielnicy Polaków od XVII wieku do dziś. Opowiada o ich codziennym życiu, sukcesach i porażkach, zaglądając do zatłoczonych sklepów, kościołów i listów z przeszłości.
- To my chuligani: Książka o Paragrafie, kibicu, który od młodości związany jest z stadionem i polskim ruchem kibicowskim lat dziewięćdziesiątych. To opowieść o pasji, przyjaźniach i życiu na stadionie, pełna autentycznych emocji i wspomnień.
- Pod ożywczym drzew cieniem... Na podwarszawskim Mazowszu: Opowieści o mazowieckiej prowincji, jej tradycjach i krajobrazach. Autorka przybliża historie podmiejskich odpustów, letnisk i rezydencji, ukazując bliski i zapomniany świat pod Warszawą.
- Wakacje 1939: Książka przenosi czytelnika w upalne lato 1939 roku, ukazując życie znanych i mniej znanych postaci, ich marzenia i plany. To obraz epoki, w której Polska szykowała się na nadchodzące zmiany, podróżując luksusowymi wagonami i samolotami.
Manekin w peniuarze
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.
