
Maria Kuncewiczowa Sándor Márai Późny wiek późna twórczość interakcje Materiały do studiów nad psychologią starości
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejeBook
14,70 zł
oprawa miękka ze skrzydełkami
25,30 zł
Szczegóły produktu
- Data wydania
- 13 lip 2023
- Format pliku
- eBook (epub,mobi,pdf)
- Autor/Redaktor
- Anna Maria Manek
- Wydawca
- Universitas TAiWPN
Więcej informacji
| SKU | 300240805 |
|---|---|
| Data wydania | 13 lip 2023 |
| Multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (epub,mobi,pdf) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Autor/Redaktor | Anna Maria Manek |
| Wydawca | Universitas TAiWPN |
Maria Kuncewiczowa Sándor Márai Późny wiek późna twórczość interakcje Materiały do studiów nad psychologią starości
Maria Kuncewiczowa i Sándor Márai: O starości i twórczości w późnym wieku
Zapraszamy do odkrywania głębi psychologicznej i twórczej analizy dzieł Marii Kuncewiczowej oraz Sándora Máraia, które powstały w okresie starości. Ta publikacja ukazuje, jak procesy rozwojowe wpływają na formę i treść ich twórczości, oferując fascynujące spojrzenie na zmiany w życiu i sztuce w późnym wieku. Wśród rekomendowanych pozycji znajdą Państwo m.in. fascynujące analizy fenomenologiczne, modele reintegracji społecznej oraz inspirujące badania nad twórczością w dojrzałym i starszym wieku. To lektura, która zachęca do refleksji nad nieustannym rozwojem i twórczą siłą w każdym etapie życia.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Fenomenologiczne wątki w psychologii poznania: Ta książka zagłębia się w teoretyczne i empiryczne aspekty psychologii poznania, ukazując unikalne podejście Danuty Gierulanki do nauki. To fascynujące opracowanie zachęca do refleksji nad obiektywnością i wolnością badań naukowych w psychologii.
- Inkluzyjno-katalaktyczny model reintegracji społecznej skazanych: Autorzy przedstawiają kompleksowe spojrzenie na proces reintegracji skazanych w środowisku lokalnym, podkreślając rolę rodziny i społeczności. To pozycja idealna dla tych, którzy interesują się resocjalizacją i społeczno-polityczną adaptacją.
- Mors immatura: Ta książka to poruszająca analiza doświadczenia straty dziecka w kulturze XIX i początku XX wieku, łącząc literaturę, psychoanalizę i dziecięce badania. Oferuje nowatorskie spojrzenie na temat żałoby i koncepcję comfort book w literaturze polskiej.
- Into the Noise: Autorki prezentują nowoczesne podejście do analizy przestrzeni miejskiej, uniwersyteckiej i muzealnej, proponując odczytanie ich przez pryzmat antropologii punktów i humanistyki integralnej. To inspirująca lektura dla miłośników krytycznej estetyki i kultury wizualnej.
- Seniorzy w środowisku lokalnym: Książka ukazuje działania wspierające seniorów w społeczeństwie, podkreślając znaczenie społeczeństwa obywatelskiego i aktywności lokalnych liderów. To cenne źródło inspiracji dla osób zaangażowanych w pomoc i integrację starszych pokoleń.
- „Psalmista szowinizmu” Rudyard Kipling wobec Indii i Indusów: Ta monografia analizuje twórczość Kiplinga w kontekście kulturowych stereotypów i uprzedzeń epoki wiktoriańskiej, ukazując, jak literatura odzwierciedlała ówczesne postawy wobec Indii. To fascynujące studium historycznoliterackie.
- Edukacja i (nie)równość społeczna kobiet: Książka łączy teoretyczne analizy i rekonstrukcje dotyczące funkcji edukacji w kontekście kobiet, poruszając kwestie dostępu do edukacji, rynku pracy i tożsamości. Idealna dla tych, którzy interesują się równouprawnieniem i edukacją społeczną.
- Empatia gościnność solidarność w literaturze polskiej od XIX do XXI wi: Zbiór studiów badających kluczowe wartości w literaturze polskiej, ukazując ich rolę w relacjach społecznych i kulturze. To inspirująca lektura o znaczeniu empatii i solidarności w kontekście historycznym i współczesnym.
- Być dyrektorem szkoły: Praktyczny przewodnik dla przyszłych i obecnych dyrektorów szkół, oparty na doświadczeniu autorki, zawierający cenne wskazówki dotyczące zarządzania placówką edukacyjną. Doskonała lektura dla liderów edukacji, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje.
- Pedagogiczne wyzwania wobec zmiany społecznej: Ta książka to skrypt refleksji pedagogicznej, poruszający najnowsze wyzwania związane z mediami, biotechnologią, wielokulturowością i innymi zmianami społecznymi. Idealna dla studentów pedagogiki i przyszłych nauczycieli, którzy chcą myśleć krytycznie o przyszłości edukacji.
Maria Kuncewiczowa Sándor Márai Późny wiek późna twórczość interakcje Materiały do studiów nad psychologią starości
Cena produktu
Cena okładkowa – rynkowa cena produktu, często jest drukowana przez wydawcę na książce.
Najniższa cena z 30 dni – najniższa cena sprzedaży produktu w księgarni z ostatnich 30 dni, obowiązująca przed zmianą ceny.
Wszystkie ceny, łącznie z ceną sprzedaży, zawierają podatek VAT.