Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrazasz zgode na uzycie tych ciasteczek. Wiecej informacji, w tym o mozliwosci zmiany ustawien cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci.
MENU

Minecraft The Island(Miękka)

The First Official Minecraft Novel

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
  • Wydanie: London, 2017

  • Autor: Max Brooks

  • Wydawca: Century

  • Typ oprawy: miękka

  • Data premiery: 26.07.2017

Produkt niedostępny
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN
Dodaj do schowka

Minecraft The Island

Be immersed in the Minecraft universe for the first time in a thrilling new adventure like no other! Perfect for fans of DanTDM and StampyCat! Minecraft: The Island, the first and only official Minecraft novel, will tell the story of a new hero stranded in the world of Minecraft, who must survive the harsh, unfamiliar environment and unravel the secrets of the island. Minecraft: The Island by Max Brooks, bestselling author of World War Z, is the first official Minecraft novel.

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

19,90 zł

Holy Island. Szlaki Przełajowe

„Holy Island. Szlaki Przełajowe” to wieloznaczny tomik wierszy felietonisty, publicysty i blogera- Adama Kadmona. Wewnątrz odnajdziemy poprzedzony prologiem poemat, którego powstanie inspirowane jest osobą marszałka Carla Gustafa Ma...

Minecraft Mistrz budownictwa Smoki

Z tym niesamowitym przewodnikiem zbudujesz krok po kroku trzynaście fantastycznych smoków – bohaterów mitów i legend z całego świata! Twórz jaszczurki, mroźniki, warany – z tym przewodnikiem łatwo zbudujesz najba...

Minecraft Mistrz budownictwa Potwory

Z tym niesamowitym przewodnikiem zbudujesz krok po kroku trzynaście fantastycznych stworów – bohaterów mitów i legend z całego świata! Twórz centaury, morskie poczwary i człekokształtne stwory – z tym przewodnik...

Treasure Island

‘Fifteen men on the dead man's chest-Yo-ho-ho and a bottle of rum!’ Treasure Island is a tale of pirates and villains, maps, treasure and shipwreck, and is perhaps the best adventure story ever written.When young Jim Hawkins fin...
29,00 zł

Treasure Island

Every child deserves an appealing introduction to the classics, with age-appropriate text and beautiful art throughout. That's exactly what this Classic Starts(TM) provides. Welcome to the world of TREASURE ISLAND! The stories are abridged; the quality...
59,00 zł

Minecraft: The End

The brand-new official Minecraft novel is an epic battle for survival! When humans enter the End, a pair of endermen must decide which side they’re really on.For as long as they can remember, the twin endermen Fin and Mo have lived in...

Minecraft Kres

Najnowsza oficjalna powieść ze świata Minecrafta to historia bohaterskiej walki o przetrwanie! Gdy do Kresu wkraczają ludzie, para endermanów musi zdecydować po czyjej stronie stanąć. Fin i Mo – bliźniacze rodzeństwo endermanów &nd...

Minecraft Pamiętnik 8-bitowego wojownika Tom 4 Witajcie w Endzie!

Czwarty komiksowy tomik o kolejnej wyprawie bohaterów Minecrafta - najpopularniejszej na świecie gry. Runt i Blurb znów zabierają czytelników w podróż pełną niesamowitych przygód. Przyjazne ilustracje i przystępna fab...

The Island

'This is an old and wicked island. An island of Phoenicians and merchants, of bloodsuckers and frauds'Expelled from her convent school for kicking the prioress, and abandoned by her father when her mother dies, rebellious teenager Matia is ...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!