Zyskaj 100zł na zakupy » więcej

Montessori Elementarz trzylatka

14,45 zł -28%
19,99 zł
Cena okładkowa
19,99 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Ostatnie sztuki

Szczegóły produktu

Oprawa
miękka
Autor/Redaktor
Zuzanna Osuchowska
Wydawca
Zielona Sowa

Montessori Elementarz trzylatka

Baw się wspólnie z dzieckiem i pomóż mu zdobywać wiedzę! Koniecznie sięgnijcie po elementarze z serii Montessori! „Montessori” to cykl przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, przygotowany w duchu pedagogiki Montessori. Treść elementarzy została opracowana na podstawie długoletnich doświadczeń autorki zdobytych w pracy dydaktyczno-wychowawczej. W każdej książce znajduje się wiele różnorodnych zadań, które .: rozwijają spostrzegawczość i logiczne myślenie, ćwiczą umiejętność formułowania myśli, wzbogacają słownictwo, umożliwiają poznawanie świata. Układ książki wymaga, by dziecku towarzyszyła osoba dorosła, która odczytuje polecenia, wyjaśnia sposób wykonania zadań, służy pomocą, zachęca do ukończenia pracy. Dziecko staje się współtwórcą książki, a to stwarza doskonałą okazję do licznych rozmów, wypowiadania się na temat wykonywanych ćwiczeń, oceny pracy, dzielenia się własnymi spostrzeżeniami. Do elementarzy dołączone są naklejki oraz dwie karty z elementami do wycinania. Seria zawiera także zeszyty ćwiczeń powiązane treściowo i merytorycznie z elementarzami.

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego autora
Może Cię zainteresuje
Książki tego wydawnictwa

Montessori Elementarz Trzylatka: Klucz do rozwoju poznawczego i społecznego

„Montessori Elementarz Trzylatka” to starannie opracowany podręcznik wspierający wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym, oparty na zasadach pedagogiki Montessori. Bogactwo różnorodnych zadań sprzyja rozwijaniu spostrzegawczości, myślenia logicznego oraz słownictwa, jednocześnie umożliwiając poznanie otaczającego świata. Rekomendujemy również kontynuację edukacji poprzez serie „Montessori Elementarz Dwulatka”, „Montessori Ćwiczenia Dwulatka” oraz „Montessori Ćwiczenia Trzylatka”, które wspólnie tworzą spójną ścieżkę rozwojową dla najmłodszych dzieci.”

Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:

  1. Montessori Elementarz dwulatka: Baw się wspólnie z dzieckiem i pomóż mu zdobywać wiedzę! Ta książka z serii Montessori to idealny sposób na rozwijanie spostrzegawczości, logicznego myślenia i słownictwa u najmłodszych. Wciągające zadania sprawią, że nauka stanie się przyjemnością dla malucha i jego opiekuna.
  2. Montessori Ćwiczenia dwulatka: Odkryj fascynujący świat nauki z serią Montessori! Ta książka zawiera różnorodne, tematyczne ćwiczenia, które wspierają rozwój manualny i umiejętności poznawcze u dwulatków. Starannie opracowane zadania pomogą dziecku rozwijać spostrzegawczość i myślenie logiczne w zabawny sposób.
  3. Montessori Ćwiczenia trzylatka: Podaruj swojemu trzylatkowi świetną zabawę i naukę! Ta książka z ćwiczeniami z serii Montessori wspiera rozwój spostrzegawczości, manualnych zdolności i myślenia logicznego. Idealna do wspólnego spędzania czasu i nauki poprzez zabawę.
  4. Montessori Ćwiczenia czterolatka: Wspieraj rozwój swojego czterolatka dzięki tej serii ćwiczeń Montessori! Zawarte zadania pomagają doskonalić sprawność manualną, spostrzegawczość i myślenie logiczne. To doskonała propozycja na kreatywne i edukacyjne spędzanie czasu z dzieckiem.
  5. Montessori Ćwiczenia pięciolatka: Przygotuj swoje dziecko na kolejne etapy nauki z serią Montessori! Ta książka zawiera różnorodne zadania, które wspierają rozwój poznawczy, manualny i logiczny. Idealna do wspólnej nauki i zabawy w wieku przedszkolnym.
  6. Pisanie po śladzie: Pomóż dziecku opanować sztukę pisania dzięki tej praktycznej książce! Zawiera ćwiczenia kaligraficzne, które uczą prawidłowego kierunku i kształtu liter. Stopniowo rozwijaj płynność i koordynację wzrokowo-ruchową, przygotowując młodego ucznia do samodzielnego pisania.
  7. Testy logiczne. Zeszyt Smyka: Rozwijaj umiejętności logicznego myślenia i czytania ze zrozumieniem z tą angażującą książką! Zbiór testów z podchwytliwymi pytaniami i zadaniami na obrazkach sprawi, że nauka stanie się fascynującą przygodą dla każdego dziecka w wieku wczesnoszkolnym.
  8. Elementarz Nauka pisania Ćwiczenia grafomotoryczne: Wspieraj rozwój sprawności ręki i koordynacji wzrokowo-ruchowej! Ta książka to kompleksowy elementarz grafomotoryczny, który krok po kroku wprowadza dziecko w świat pisania, ucząc literek, sylab i wyrazów w przyjazny sposób.
  9. Nauka pisania Ćwiczenia w kaligrafii Część 3: Ułatw naukę pisania z tą kolorową i atrakcyjną książką! Ćwiczenia wprowadzają litery, sylaby i wyrazy, stopniowo zwiększając trudność. Naklejki i rysunki sprawią, że nauka będzie jeszcze bardziej interesująca i angażująca.
  10. Nauka pisania Ćwiczenia w kaligrafii Część 1: Rozpocznij przygodę z nauką pisania dzięki tej kolorowej książce! Stopniowe wprowadzanie liter i sylab, uzupełnione naklejkami, pomoże dziecku rozwijać koncentrację i sprawność manualną, przygotowując do samodzielnego pisania.

Montessori Elementarz trzylatka

14,45 zł -28%
19,99 zł
Cena okładkowa
19,99 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką