MENU

Podręczniki: Przedszkole 3-6 lat

W ofercie księgarni internetowej PWN znajdą Państwo podręczniki przeznaczone do nauczania przedszkolnego dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Są to przemyślane i starannie skonstruowane publikacje ułatwiające pracę z dziećmi w tak młodym wieku, stanowić będą pomoc nie tylko dla nauczycieli i pedagogów, ale również dla samych dzieci, które właśnie w przedszkolu rozpoczynają przygodę z czytaniem i nauką.

Podręczniki w tej kategorii stanowią publikacje bazowe, dzięki którym wychowankowie opanują naukę czytania, pisania, podstawy języka angielskiego, ale także będą w stanie zorganizować sobie czas, łącząc zabawę z produktywnymi aktywnościami naukowymi.

Oprócz podręczników znajdą także Państwo w tej kategorii elementarze, książki do nauki interaktywnej z elementami wycinanek, łamigłówek i kolorowanek, a także wiele pomocy dydaktycznych dla nauczycieli. Pedagodzy znajdą dla siebie testy, materiały dla nauczyciela, repetytoria, paski liniaturowe, teczki z zagadnieniami i wiele innych materiałów edukacyjnych.

Oddzielną podkategorię z zakresu podręczników przedszkolnych stanowią książki do nauki języka angielskiego. Naukowo potwierdzone jest, że im wcześniej dziecko zacznie przyswajać język obcy, tym łatwiejsze będzie to dla niego, a długofalowo przyniesie oczekiwane rezultaty. Język angielski to najpopularniejszy język obcy, od którego jako pierwszego zaczyna się w przedszkolu edukację w tym zakresie. W naszej księgarni internetowej znajdziecie Państwo zarówno podręczniki, jak i zeszyty ćwiczeń.

Polecamy Państwa uwadze podręcznik „Mini Bingo! Język angielski dla najmłodszych”, Wydawnictwa Szkolnego PWN, który powstał z myślą o szczególnych potrzebach dzieci. Już przy pierwszym obcowaniu z tą publikacją czytelnika urzeka przyjazna i kolorowa szata graficzna, mająca na celu przyciągnąć uwagę dzieci. Zawartość nie ustępuje okładce, gdyż w środku najmłodsi znajdą angażujące ćwiczenia i materiały zarażające pasją do języka angielskiego. Kolejną cechą wyróżniającą ten podręcznik są załączone kolorowe naklejki, które dostarczą młodemu użytkownikowi jeszcze więcej frajdy, a także płyta CD z nagraniami piosenek. Utwory muzyczne przykuwają uwagę dziecka, dostarczają zabawy, a przy tym mają udowodnione rezultaty jeśli chodzi o przyswajanie nowych słówek i zwrotów językowych.

Wśród podręczników dla przedszkola znajdują się również książki do religii, niezbędne w pracy katechety. Powstały one w oparciu o aktualną ustawę programową i w łagodny, przyjazny sposób można dzięki nim zapoznawać dzieci z zagadnieniami biblijnymi.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą podręczników i pomocy dydaktycznych do nauki przedszkolnej księgarni internetowej PWN.

Znaleziono: 7423
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

My first Keyboard Book

Książka (twarda)
44,98 zł
57,00 zł

Matematyczne zagadki

Książka (miękka)
13,52 zł
19,99 zł

Bystrzak Tabliczka mnożenia

Książka (miękka)
9,76 zł
14,99 zł

Fingerprint activities garden

Książka (kartonowa)
49,97 zł
56,00 zł

Liczymy razem

Książka (twarda)
13,73 zł
36,00 zł
Znaleziono: 7423
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20