MENU

Podręczniki do angielskiego klasa 1

Pierwsza klasa szkoły podstawowej to, po nieśmiałych początkach w przedszkolu, czas na rozpoczęcie poważnej nauki swojego pierwszego języka obcego – najczęściej języka angielskiego. Uczniowie poznawać będą swoje pierwsze, najważniejsze angielskie słowa, budować proste zdania i dialogi, a także rozwiązywać fascynujące zagadki w języku angielskim! Dlatego też przygotowaliśmy w internetowej księgarni PWN szeroki wybór podręczników do nauki języka angielskiego dla pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Podręczniki do angielskiego do klasy pierwszej, które trafiły do tej kategorii, zostały dostosowane do najnowszej podstawy programowej. Wśród polecanych przez nauczycieli podręczników do pierwszej klasy znalazły się „New Bingo! 1“, „Treetops Starter“, „Hello! 1“ oraz „Footprints 1“. We wszystkich z nich znajdziemy fantastyczne ilustracje i fascynujące zagadki, ale także moc wiedzy z innych dziedzin, która zapewni pierwszoklasistom prawdziwie interdyscyplinarną naukę języka angielskiego. Niektóre z tych podręczników zawierają także płyty CD oraz dodatkowe materiały internetowe, które ułatwią powtórkę materiału w domu.

To tylko niektóre z materiałów do nauki języka angielskiego dla uczniów pierwszej klasy szkoły podstawowej z naszej oferty. Umieściliśmy w tej kategorii także zeszyty ćwiczeń z angielskiego, książki pomocnicze, materiały multimedialne, książki dla nauczycieli oraz zestawy książek do angielskiego, w skład których weszły podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń.

Znaleziono: 226
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Angielski jest fajny

Książka (twarda)
15,07 zł
24,95 zł
Znaleziono: 226
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20