MENU

Język niemiecki: Szkoła podstawowa klasa 5

W piątej klasie szkoły podstawowej uczniowie, którzy wybrali język niemiecki jako kolejny nowożytny język obcy, kontynuują jego naukę na poziomie A1/A2. Przygotowaliśmy w księgarni internetowej PWN wszystkie materiały niezbędne do podjęcia na nowo nauki niemieckiego w klasie piątej – odpowiednie podręczniki i zeszyty ćwiczeń, materiały multimedialne oraz inne pomoce dodatkowe, w tym słowniki i repetytoria.

Najczęściej wybieranymi podręcznikami do niemieckiego dla szkoły podstawowej są „Mach mit! neu“, „und so weiter neu“ oraz „und so weiter EXTRA“. Wszystkie trzy zostały opracowane na nowo zgodnie z najnowszymi zmianami w podstawie programowej, towarzyszą im także specjalne zeszyty ćwiczeń oraz książki pomocnicze.

Piątoklasistom, którzy już rozpoczynają mówić w języku Goethego, polecamy także „Gramatykę niemiecką w ćwiczeniach dla szkoły podstawowej“. Odmiana rzeczowników przez przypadki, używanie odpowiednich czasów czy budowanie zdań złożonych mogą na początku nauki wydać się niezwykle trudne, ale dzięki odpowiednim poradom praktycznym i ćwiczeniom dostosowanym do poziomu nauki w szkole podstawowej nie będą miały przed wami żadnych tajemnic!

Znaleziono: 62
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Rundum + CD A1-A2 neu - Outlet

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Wir Lernstationen - Outlet

Książka (miękka)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 62
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20