MENU

Ćwiczenia: Język Niemiecki - Szkoła Podstawowa klasa 5

Aby ułatwić naukę języka niemieckiego w szkole podstawowej, przygotowaliśmy w tej kategorii zeszyty ćwiczeń, książki pomocnicze oraz inne materiały dodatkowe do nauki niemieckiego dla uczniów piątej klasy. Dla większości piątoklasistów to już drugi rok uczenia się języka niemieckiego – chociaż mają więc już mocne podstawy, wciąż poznają najważniejsze wiadomości gramatyczne i uczą się prostych słówek.

Wśród najczęściej wybieranych podręczników do niemieckiego dla klasy piątej warto wymienić „Mach mit! neu 2“, „und so weiter neu 2“ oraz „und so weiter EXTRA 2“, które przygotował zespół germanistów wydawnictwa PWN. Wszystkie z nich dostosowane zostały do najnowszych podstaw programowych i wyposażone w towarzyszące im zeszyty ćwiczeń oraz książki pomocnicze, które pozwolą uczniom powtórzyć wyniesioną ze szkoły wiedzę i poczuć się pewniej w początkach nauki języka niemieckiego.

Chociaż zeszyty ćwiczeń i książki pomocnicze nie są wymagane przez wszystkich szkolnych nauczycieli, stanowią olbrzymią pomoc w procesie nauki języka obcego. Nie tylko dopełniają materiał przerobiony w podręczniku, ale wprowadzają także nowe zagadnienia gramatyczne i leksykalne, a przede wszystkim – pozwalają utrwalić świeżo zdobytą wiedzę i, dzięki powtarzalnym ćwiczeniom i testom po każdym rozdziale, sprawdzić swoją płynność w posługiwaniu się językiem niemieckim.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 24
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Punkt 5 Język niemiecki Podręcznik...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Język niemiecki zbiór testów klasa 5

Książka (miękka)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 24
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20