MENU

Podręczniki do niemieckiego klasa 1 technikum i liceum

Dla uczniów liceów i techników przygotowaliśmy bogatą i zróżnicowaną ofertę podręczników do nauki języka niemieckiego jako obcego. Publikacje te będą stanowić użyteczne narzędzie w pracy szkolnej na lekcji, ale też bazę do samodzielnego wzbogacania słownictwa i rozgryzania zagadnień gramatycznych.

Językiem niemieckim posługują się obywatele wszystkich państw niemieckojęzycznych, takich jak: Niemcy, Austria i Szwajcaria. Język naszych zachodnich sąsiadów cieszy się nieustannie popularnością i jest chętnie wybierany przez młodzież jako język obcy, a w przyszłości może przydać się w rozwoju zawodowym i kontaktach biznesowych, a także w turystyce rekreacyjnej.

Książki do nauki języka niemieckiego stanowią pomoc merytoryczną podczas kursów początkowych, jak i na wyższych poziomach zaawansowania. Kursy językowe zawarte w oferowanych pozycjach wydawniczych uczynią naukę przyjemniejszą. Zagadnienia zostały opracowane przez znakomitych ekspertów, praktyków w danej dziedzinie.

W tej kategorii znajdą Państwo podręczniki z najpopularniejszych serii książek do nauki języka niemieckiego, takie jak Komplett, Transfer Deutsch, Fokus, Direkt i wiele innych. Nauczyciele będą w stanie dobrać podręczniki i zestawy ćwiczeń do swoich indywidualnych potrzeb dydaktycznych, wybierając książki o profilu najbardziej zbliżonym do ich metod pracy.

Oprócz kompleksowych podręczników do nauki języka, znajdą Państwo również pozycje poświęcone konkretnym, wybranym zagadnieniom, np. książki przeznaczone stricte do omawiania zagadnień gramatycznych, a także zestawy ćwiczeń, pozwalające na utrwalenie nabytych wcześniej wiadomości. Dzięki ćwiczeniom nauka obcego języka jest efektywniejsza, a uczniowie są w stanie powtarzać materiał samodzielnie w zaciszu domowym. Książki pomocnicze posłużą najaktywniejszym.

Dołączone do wielu publikacji płyty CD gwarantują dostęp do jeszcze większej ilości zagadnień, ujętych w atrakcyjną, interaktywną formę. Zamieszczone na nich nagrania rozwijają kompetencje rozumienia ze słuchu, a ćwiczenia z nimi związane uczeń może powtarzać również samodzielnie. Poprawna wymowa to istotny aspekt nauki każdego języka.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą podręczników do nauki języka niemieckiego.

Znaleziono: 132
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Genau! plus 5 Język niemiecki Zesz...

Książka (miękka)
24,00 zł
25,00 zł

Genau! plus 5 Język niemiecki Podr...

Książka (miękka)
45,00 zł
47,00 zł
Znaleziono: 132
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20