MENU

Repetytorium: Matematyka - Liceum i Technikum klasy 1,2,3

Księgarnia internetowa PWN oferuje Państwu szeroki wybór publikacji edukacyjnych, w tym repetytoriów. Repetytorium polecane jest w przygotowaniu do matury z wszystkich przedmiotów. W kategorii Matematyka znajdą państwo podkategorię z tymi właśnie pomocnymi książkami.

Dzięki repetytorium do matematyki uczniowie liceum oraz technikum będą mogli powtórzyć materiał poznany na lekcjach. Skondensowane w publikacji informacje pozwolą zapanować nad całym materiałem. W ofercie zamieszczono zarówno książki przygotowujące do matury na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Wszystkim uczniom wybierającym się na studia matematyczne, aplikującym na politechniki oraz uniwersytety z różnymi kierunkami technicznymi, repetytorium przyda się w przygotowaniu do matury. Jednak zawarte w nim wiadomości posłużą również jako baza tematyczna, która będzie rozwijana na studiach wyższych.

Kompendia wiedzy zostały zaprojektowane z myślą o aktualnych wymaganiach egzaminacyjnych. Zadania w nich zawarte uwzględniają sposób oceny zgodny z kluczami odpowiedzi na maturze.

Dzięki dobraniu poziomu zadań testy maturalne nie będą zaskoczeniem. W przypadku nauki matematyki systematyczna praktyka jest szczególnie ważna, a ćwiczenie logicznego myślenia wyrabia się z czasem. Repetytorium to idealne narzędzie do kontrolowania postępów. Liczne ćwiczenia dostępne w takich publikacjach przygotują do matury bezbłędnie. Zadania matematyczne można rozwiązywać na różne sposoby, zatem w repetytorium twórcy omawiają liczne etapy zadań. Dzięki temu uczniowie nie zgubią się w trakcie obliczeń.

Kolejnym przydatnym akcesorium szkolnym będzie z pewnością zbiór tablic matematycznych, których treść wykorzystuje się na egzaminie maturalnym. Zapoznanie się ze specyfiką takich tablic to konieczność. Sprawne poruszanie się na polu wykresów i tablic matematycznych ułatwi rozwiązywanie zadań. Należy poświęcić im uwagę z odpowiednim wyprzedzeniem, aby nie marnować czasu w trakcie egzaminu.

Polecanym repetytorium matematycznym jest „Matematyka. Kompendium maturalne” Wydawnictwa Pazdro. Kultowy zbiór od lat służy przyszłym maturzystom. Z zamieszczonych tam zadań korzystają również na lekcjach nauczyciele matematyki. Dzięki zapoznaniu się z treściami tego repetytorium egzamin maturalny będzie bułką z masłem.

To oraz inne repetytoria, a także tablice matematyczne, podręczniki, zbiory zadań i inne materiały edukacyjne znajdą Państwo w księgarni internetowej PWN.

Znaleziono: 268
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Matematyka Tablice maturzysty - Ou...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Zadania z teorii liczb dla olimpij...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 268
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20