Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie tych ciasteczek. Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
MENU

Wirtualne Targi Książki - rabaty do -43%

Szkoła gry na skrzypcach Z.2(Książka)

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
Produkt niedostępny
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN
Dodaj do schowka

Szkoła gry na skrzypcach Z.2

  • EAN: 9788322420669
  • Waga: 0.38kg
  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Odbiór osobisty w księgarni PWN - dostawa do 3 dni robocze
    • InPost Paczkomaty 24/7 - dostawa 1 dzień roboczy
    • Kurier - dostawa do 2 dni roboczych
    • Poczta Polska (kurier pocztowy oraz odbiór osobisty w Punktach Poczta, Żabka, Orlen, Ruch) - dostawa do 2 dni roboczych
    • ORLEN Paczka - dostawa do 2 dni roboczych
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Przeczytaj fragment

Sztuka nauczania Szkoła

Podręcznik *przedstawia najważniejsze przemiany zachodzące w instytucji szkolnej od czasów antycznych do początku naszego stulecia *omawia istotne zmiany w oświacie po 1989 roku *pomaga pojąć historyczny, społeczny i psychologiczny sens działaln...

Matematyka - korepetycje - szkoła podstawowa, klasa 4

Specjalnie dla uczniów szkoły podstawowej powstała seria Matematyka - korepetycje. Materiał do każdej klasy został zawarty w jednej książce.Są tu wszystkie działy, które obejmuje program nauczania danej klasy, oraz liczne, naj...

Szkoła Trzęsiportków Inwazja króliczków

WSZYSTKO może się zdarzyć w Szkole Trzęsiportków i ZAWSZE wiele się tam dzieje. Czy króliczki na szkolnym podwórku knują coś niedobrego? TAK! Czy tajemniczy gość to łowca talentów? TAK! Czy nauczycielka muzyki ma zaczarowan...

Szkoła geniuszy

Szkoła geniuszy" to wciągająca i ponadczasowa opowieść o rodzicielskich ambicjach, presji i przywilejach społecznych, idealna dla fanów Liane Moriarty, Nicka Hornby’ego, Toma Perrotty czy Celeste Ng. Przejmująca i trzymająca w napięci...

Filipek i szkoła

Filipek Zaskroniec, do tej pory pilnie strzeżony na Zielonym Osiedlu Twoich Marzeń, opuszcza jego bezpieczne mury, by poddać się przymusowi edukacyjnemu, który czeka na każdego sześciolatka.Zmuszany do ciągłego zakrzykiwania przez Czydzies...

Szkoła Liderów

Program formacyjny dla świeckich Kościoła XXI wiekuWiele osób przeżywa swoje nawrócenie podczas kursów i rekolekcji, ale brakuje im stałej formacji i zakorzenienia we wspólnocie Kościoła. Zeszyty formacji duchowej o. B...

Szkoła w domu

Edukacja domowa dziś dotyczy wszystkich! Jak uczyć dziecko w domu i nie zwariować? Julie Bogart może sprawić, że dzieci będą uczyć się skuteczniej i lepiej niż w szkole! Lockdown i czas zamknięcia szkół upłynęły Wam pod znakiem nauki zdalnej, ...
58,00 zł

Szkoła - nauczyciel - uczeń w przestrzeni edukacyjnej

Monografia stanowi zbiór tekstów skoncentrowanych wokół dyskusji na temat szkoły, nauczyciela oraz kształcenia ustawicznego. Adresowana jest do pedagogów, nauczycieli, wychowawców, rodziców i opiekunów d...

Szkoła Główna. Kręgi wpływów 2

Książka jest kontynuacją badań nad Szkołą Główną. Autorzy zawartych w niej artykułów stawiają pytania o warunki i charakter międzypokoleniowej wymiany intelektualnej w tej uczelni oraz o sposoby i zasięg oddziaływania ukształtowanych w ni...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!