Powrót do szkoły! Rabaty do 50% » więcej

"Uważam Rze. Inaczej pisane" nr 43

2,46 zł -4%
2,55 zł
Cena okładkowa
2,55 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Ostatnie sztuki

Szczegóły produktu

Data wydania
1 sty 2011
Format pliku
eBook (pdf)
Autor/Redaktor
Praca zbiorowa
Wydawca
Presspublica

"Uważam Rze. Inaczej pisane" nr 43

"Uważam Rze. Inaczej pisane" - nowy tygodnik opinii.

To oferta dla wszystkich, którzy lubią czytać, poszukują ciekawych, pogłębionych materiałów, dotyczących m.in. polityki, wiadomości ze świata, kultury, nauki i techniki, stylu życia czy biznesu.
W tygodniku znajdują się teksty znanych publicystów m.in.: Bronisława Wildsteina, Piotra Semki, Rafała Ziemkiewicza, Michała i Jacka Karnowskich, Piotra Zaremby, Roberta Mazurka.
W sumie ok. 64 stron interesującej lektury.

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Książki tego autora
Książki tego wydawnictwa

"Uważam Rze. Inaczej pisane" nr 43: Głęboka analiza i różnorodne spojrzenia

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru tygodnika "Uważam Rze. Inaczej pisane", który oferuje pogłębione teksty na temat polityki, kultury, nauki i wielu innych dziedzin. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie rzetelne i inspirujące opinie znanych publicystów. Odkryjcie razem z nami fascynujące artykuły i sięgnijcie po wcześniejsze wydania, aby jeszcze lepiej poznać różnorodne punkty widzenia.

Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:

  1. "Uważam Rze. Inaczej pisane" nr 41: Odkryj tygodnik opinii, który oferuje pogłębione artykuły na tematy polityki, kultury, nauki i biznesu. W środku znajdziesz teksty znanych publicystów, które zainspirują Cię do refleksji i poszerzą horyzonty.
  2. "Uważam Rze. Inaczej pisane" nr 44: Zanurz się w świat interesujących analiz i opinii, które poruszają najważniejsze kwestie współczesnego świata. To idealna lektura dla tych, którzy cenią sobie głębię i rzetelność w informacjach.
  3. "Uważam Rze. Inaczej pisane" nr 42: Seria numerów pełnych ciekawych tekstów na tematy polityki, nauki i kultury, przygotowanych przez znanych publicystów. Doskonała lektura dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco i myśleć krytycznie.
  4. "Uważam Rze. Inaczej pisane" nr 33: Poznaj bogaty wybór artykułów, które zagłębiają się w najważniejsze wydarzenia i trendy. Tygodnik, który dostarczy Ci pogłębione spojrzenie na świat i jego wyzwania.
  5. "Uważam Rze. Inaczej pisane" nr 34: To kompendium wiedzy i opinii na tematy polityczne, społeczne i kulturalne, napisane przez wybitnych publicystów. Idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie rzetelne i pogłębione materiały.
  6. "Uważam Rze. Inaczej pisane" nr 31: Wciągające artykuły i analizy, które pomogą Ci zrozumieć złożone kwestie współczesnego świata. Tygodnik dla czytelników poszukujących głębi i jakości w lekturze.
  7. "Uważam Rze. Inaczej pisane" nr 32: Zbiór tekstów, które poruszają najważniejsze tematy polityki, nauki i kultury. Doskonałe źródło wiedzy i inspiracji dla świadomych czytelników.
  8. "Uważam Rze. Inaczej pisane" nr 45: Ciekawa i pogłębiona lektura, która dostarczy Ci najnowszych analiz i opinii na temat wydarzeń na świecie. To obowiązkowa pozycja dla miłośników rzetelnej publicystyki.
  9. "Uważam Rze. Inaczej pisane" nr 36: Zestaw artykułów, które pozwolą Ci spojrzeć na świat z różnych perspektyw. Idealne dla tych, którzy cenią sobie głębokie i przemyślane teksty.
  10. "Uważam Rze. Inaczej pisane" nr 46: Ostatni numer serii pełen interesujących analiz i komentarzy na temat najważniejszych wydarzeń. Doskonała lektura dla każdego, kto chce być dobrze poinformowany.

"Uważam Rze. Inaczej pisane" nr 43

2,46 zł -4%
2,55 zł
Cena okładkowa
2,55 zł Najniższa cena Najniższa cena z 30 dni przed obniżką