MENU

Eksperymenty naukowe

Wszystkim rodzicom i opiekunom polecamy szeroki asortyment zabawek edukacyjnych z oferty księgarni internetowej PWN. Eksperymenty naukowe nigdy nie były tak przyjemne. Dla dzieci młodszych i starszych zabawki i gry edukacyjne to połączenie dobrej zabawy oraz zdobywania wiedzy. Tego typu zabawki aktywizują różne obszary mózgu, co jest bardzo istotne w okresie dynamicznego rozwoju i kształtowania się struktur umysłowych. Dzięki atrakcyjnej formie przekazu wiadomości dziecko skonotuje naukę z miłą formą spędzania czasu, rozwinie ciekawość świata. Pomoże to również szybciej osiągać postępy w szkole czy na zajęciach pozalekcyjnych.

To również bardzo dobra propozycja na spędzanie czasu razem i uczestniczenie w poznawania świata przez podopiecznego. Takie zabawki i gry mogą być rozrywką dla całej rodziny. Jako prezent sprawdzi się dla dzieci w różnym wieku, ale ucieszy wszystkich domowników.

W ofercie księgarni internetowej PWN rodzice i opiekunowie znajdą duży wybór interaktywnych gier i zabawek, mogą więc dostosować podarek do zainteresowań obdarowywanego. Być może dziecko chciałoby poznać bardziej konkretną dyscyplinę nauki – eksperymenty z nią związane z pewnością rozbudzą jeszcze większą fascynację.

W kolekcji księgarni znajdzie się coś dla wielbicieli dinozaurów, dla małych chemików, fizyków i biologów. Oprócz tego dzięki wspomnianym akcesoriom można będzie wyhodować niezwykłe okazy triopsów lub kryształów. Sfera armilarna sprawdzi się w podręcznym obserwatorium początkującego astronoma, który nie może się doczekać zmroku, by móc obserwować ciała niebieskie na nieboskłonie.

Niezdecydowanym, a może wszechstronnym i ciekawym wszystkiego, polecamy „I'M Genius science. Wielkie Laboratorium 100 pierwszych eksperymentów. Pierwszy zestaw dla młodych naukowców”. Zestaw ten łączy w sobie zagadnienia z wielu różnych dziedzin nauki: anatomii, chemii, fizyki, optyki oraz mechaniki. Dzięki temu spodoba się wszystkim młodym naukowcom, poszukującym wrażeń w obszarach ścisłych. Dołączona do niego kolorowa plansza pozwala ponadto na obserwowanie postępów w nauce, co dodatkowo motywuje i zachęca do regularnych działań. Liczne dodatki i akcesoria gwarantują ciekawe doznania i niemalże nieskończone kombinacje. Do zestawu dołączono instrukcję, dzięki której zabawa przebiegnie w bezpieczny sposób.

Ten oraz inne zestawy do eksperymentów i zabaw interaktywnych znajdą Państwo w księgarni internetowej PWN. Zachęcamy do poznania wszystkich oraz do odkrywania ciągle nowych fascynujących zagadnień. Miłego eksperymentowania.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 1338
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Dino Eggs

Zabawka
11,44 zł
14,99 zł

Super chemia

Zabawka
123,18 zł
147,46 zł

Robot z puszki

Zabawka
52,68 zł
81,98 zł

Robot Codix K620646

Zabawka
211,33 zł
299,93 zł
Znaleziono: 1338
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20