MENU

Verheyen Gunther

Gunther Verheyen jest wieloletnim praktykiem Scruma (od 2003 roku). Po wieloletniej karierze jako konsultant, współpracował z Kenem Schwaberem, współtwórcą Scruma, dyrektorem profesjonalnego wydawnictwa Scruma w Scrum.org (2013–2016). Obecnie Gunther angażuje się w pracę z ludźmi i organizacjami jako niezależny opiekun Scruma.

Gunther rozpoczął pracę w branży IT i rozwoju oprogramowania po uzyskaniu w 1992 roku dyplomu w zakresie elektroniki na uniwersytecie w Antwerpii. Jego podróż z Agile zaczęła się w 2003 roku od programowania ekstremalnego (Extreme Programming) i Scruma. Poświęcił się temu przez kolejne lata, stosując Scrum w najróżniejszych okolicznościach. W roku 2010 okazał się inspiratorem kilku transformacji przedsiębiorstw na dużą skalę. W roku 2011 został profesjonalnym trenerem Scruma.

Gunther w roku 2013 porzucił konsulting, aby utworzyć Ullizee-Inc i zostać wyłącznym partnerem Kena Schwabera. Reprezentował Kena i jego organizację Scrum.org w Europie, nadzorował serię „Professional Scrum” i kierował globalną siecią profesjonalnych szkoleniowców Scruma w Scrum.org, Jest on współtwórcą ścieżki zwinności (Agility Path) w EBM (Evidence-Based Management) i ram postępowania Nexus w Scaled Professional Scrum.

Od roku 2016 Gunther kontynuuje swoją drogę w kierunku humanizacji miejsca pracy jako niezależny opiekun Scruma – osoba stanowiąca łącznik, autor i mówca. Jego usługi opierają się na ponad 15 latach doświadczeń, ideach, przekonaniach i obserwacjach Scruma.

Gunther jest autorem książki Scrum – A Pocket Guide: A Smart Travel Companion (Van Haren Publishing, 2013, 2019). Ken Schwaber poleca jego kieszonkowy przewodnik jako „… najlepszy opis Scruma, jaki jest obecnie dostępny” oraz „niezwykle kompetentny”. Dostępnych jest kilka jego przekładów.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 3
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20
Znaleziono: 3
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20