Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrazasz zgode na uzycie tych ciasteczek. Wiecej informacji, w tym o mozliwosci zmiany ustawien cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci.
MENU
Black Week rabaty do 40%

Charlie and Lola: I Completely Love Winter(Miękka)

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
Cena detaliczna: 35,00 zł
32,01
Cena zawiera podatek VAT.
Oszczędzasz 2,99 zł
Stan magazynowy: Mała ilość
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN
Dodaj do schowka
Wysyłka: 48h
Dostawa
Produkt posiadamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 48 godzin w dni robocze.

Uwaga! Całkowity czas oczekiwania na zamówienie = czas wysyłki podany na stronie każdego produktu + dostawa przez przewoźnika. 
Podane terminy dotyczą dni roboczych (poniedziałek-piątek,
z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
Dostawa i płatność
Cennik dostaw
- Paczki dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.
- Od 250 zł dostawa GRATIS!
- Dla zamówień o wartości powyżej 500 zł wyłącznie płatność elektroniczna.
- Zamówienia z minimum jedną książką Wydawnictwa Naukowego PWN, PZWL lub WNT wysyłamy taniej.

Płatność elektroniczna (PayU, Masterpass)
dla zamówień
PWN/PZWL/WNT
Kiosk RUCHu - odbiór osobisty
7,75 zł
6,75 zł
Poczta Polska - odbiór w punkcie
7,75 zł
6,75 zł
Kurier pocztowy
11,75 zł
10,75 zł
Paczkomaty InPost
11,75 zł
10,75 zł
Kurier
12,75 zł
11,75 zł

Płatność za pobraniem
dla zamówień
PWN/PZWL/WNT
Poczta Polska - odbiór w punkcie
10,75 zł
9,75 zł
Kurier pocztowy
14,75 zł
13,75 zł
Kurier
15,75 zł
14,75 zł

Charlie and Lola: I Completely Love Winter

Charlie and Lola: I Completely Love Winter - by Lauren Child
This really very good Charlie and Lola book includes two wintery stories: Snow is My Favourite and My Best and I Really Need Actual Ice Skates. This wonderful book is perfect for fans of Charlie and Lola, and for cold winter bedtimes.
Based on the award-winning books by Lauren Child,Charlie and Lola is now a top-rated BBC children's television show and a huge international hit. Lauren is also the multi-talented prize-winning creator of Clarice Bean.Charlie and Lola is produced by Tiger Aspect Productions, one of the UK's most successful and prolific independent television producers.

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

40,00 zł

The Winter Soldier

"Part mystery, part war story, part romance, The Winter Soldier is a dream of a novel' - Anthony Doerr, author of All The Light We Cannot See.From the bestselling author of The Piano Tuner, comes Daniel Mason's The Winter Soldier, a st...
69,00 zł

Venice my love

Dlaczego Wenecja? Dlaczego miłość? Bo....Wenecja! Wenecja to sen, który się spełnia, talizman szczęścia, ikona piękna, miesiąc miodowy. To wspólny język, bo piękno łączy. Wenecja ucieleśnia nasze miłości, spełni...

What Dementia Teaches Us About Love

A SUNDAY TIMES, NEW STATESMAN AND FINANCIAL TIMES BOOK OF THE YEAR'Immensely powerful . . . her investigation of this terrible illness is sensitive and compelling' Sunday TimesAfter her own father's death from dementia, the writ...

Love for Imperfect Things

"Hearing the words 'be good to yourself first, then to others' was like being struck by lightning."Many of us respond to the pressures of life by turning inwards and ignoring problems, sometimes resulting in anxiety or depression....

Jungle Love

Award-winning original fiction for learners of English. At seven levels, from Starter to Advanced, this impressive selection of carefully graded readers offers exciting reading for every student's capabilities. On an adventure holiday in the Caribbean...

Hate to love you

Nie znosiła facetów takich jak on i miała zamiar pokazać mu, gdzie jego miejsce Kennedy Clarke ma za sobą koszmarny okres w liceum i studia traktuje jako nowy start w życiu. Chce zostawić za sobą licealne dramaty, zazdrosne koleżanki, namolnych chłopak...

Love Inne historie miłosne

Zaskakujące, szokujące, nietuzinkowe historie pokazujące, że miłość to temat-rzeka, o którym nigdy nie da się powiedzieć ostatniego słowa.Karlica z Wrocławia, która mimo swej niepełnosprawności próbuje założyć rodzinę;8...
141,75 zł

Coffee Love Cafe Design & Stories

No matter what you are doing or where you are going, there is always time for coffee.Localities for coffee consumption of very different types are indispensable parts of urban life, providing room for communication and interaction between p...

The Winter of the Witch

One girl can make a difference...Moscow is in flames, leaving its people searching for answers – and someone to blame. Vasilisa, a girl with extraordinary gifts, must flee for her life, pursued by those who blame their misfortune on h...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!