Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrażasz zgodę na użycie tych ciasteczek. Więcej informacji, w tym o możliwości zmiany ustawień cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
MENU
Wirtualne Targi Książki - rabaty do -43%

Charlie and Lola: I Completely Love Winter(Miękka)

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
Cena detaliczna: 45,00 zł
27,00
Cena zawiera podatek VAT.
Oszczędzasz 18,00 zł
Stan magazynowy: Mała ilość
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN
Dodaj do schowka
Wysyłka: 24h
Dostawa
Produkt posiadamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Uwaga! Całkowity czas oczekiwania na zamówienie = czas wysyłki podany na stronie każdego produktu + dostawa przez przewoźnika. 
Podane terminy dotyczą dni roboczych (poniedziałek-piątek,
z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
Dostawa i płatność
Cennik dostaw
- Paczki dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.
- Od 300 zł dostawa GRATIS!
- Dla zamówień o wartości powyżej 500 zł wyłącznie płatność elektroniczna.


Płatność elektroniczna
do 199,99 zł
od 200 zł do 299,99 zł
- ORLEN Paczka
8,99 zł
6,99 zł
- Odbiór w Punktach Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
8,99 zł
6,99 zł
- Kurier pocztowy
10,99 zł
8,99 zł
- InPost Paczkomaty 24/7
10,99 zł
8,99 zł
- Kurier
12,99 zł
10,99 zł

Płatność za pobraniem
do 199,99 zł
od 200 zł do 299,99 zł
- Odbiór w Punktach Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
11,99 zł
9,99 zł
- Kurier pocztowy
13,99 zł
11,99 zł
- Kurier
15,99 zł
13,99 zł

Charlie and Lola: I Completely Love Winter

Charlie and Lola: I Completely Love Winter - by Lauren Child
This really very good Charlie and Lola book includes two wintery stories: Snow is My Favourite and My Best and I Really Need Actual Ice Skates. This wonderful book is perfect for fans of Charlie and Lola, and for cold winter bedtimes.
Based on the award-winning books by Lauren Child,Charlie and Lola is now a top-rated BBC children's television show and a huge international hit. Lauren is also the multi-talented prize-winning creator of Clarice Bean.Charlie and Lola is produced by Tiger Aspect Productions, one of the UK's most successful and prolific independent television producers.

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Odbiór osobisty w księgarni PWN - dostawa do 3 dni robocze
    • InPost Paczkomaty 24/7 - dostawa 1 dzień roboczy
    • Kurier - dostawa do 2 dni roboczych
    • Poczta Polska (kurier pocztowy oraz odbiór osobisty w Punktach Poczta, Żabka, Orlen, Ruch) - dostawa do 2 dni roboczych
    • ORLEN Paczka - dostawa do 2 dni roboczych
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Przeczytaj fragment

Tappi i przyjaciele Część 5 Tappi i wielka burza

Książki o wesołym wikingu Tappim liczą już 8 tomów. Opowieści o Tappim, reniferku Chichotku i mieszkańcach Szepczącego Lasu cechuje ciepła, baśniowa, bardzo pogodna narracja, klimatem przypominająca historie o Kubusiu Puchatku czy Muminkach. Zar...

Love in Warsaw

A Chinese girl, Ling Xuan, comes to the University of Warsaw to study international relations since the boy whom she loves would like to study there. However, he falls in love with another one: a pretty girl who is far better-off. At this moment, a you...

Love, Rosie

Już w grudniu ekranizacja kolejnej bestsellerowej powieści Cecelii Ahern!Po wzruszającym PS Kocham Cię następna powieść Cecelii Ahern została przeniesiona na srebrny ekran. W rolę Rosie wcieliła się Lily Collins, doskonale znana z filmów K...

Dance Sing Love Choreografia uczuć

Kontynuacja bestsellerów Miłosny układ i W rytmie serc!Livia Innocenti przekonała się na własnej skórze, jak przewrotny potrafi być los. Po wielu trudnych przeżyciach dziewczyna powoli rozpoczyna nowe życie u boku Jamesa Sheridana. ...
28,00 zł

Penguin Readers Level 3: Frankly in Love (ELT Graded Reader)

With carefully adapted text, new illustrations, language practise activities and additional online resources, the Penguin Readers series introduces language learners to bestselling authors and compelling content. Titles include popular classics, exciti...

Super-Charlie i tajemnica babci

Poznaj Charliego – chłopca o supermocach i jego zwariowaną rodzinę – Mamę, Tatę, Dziadka, Babcię oraz najważniejsze dla niego osoby, czyli starszego Brata i starszą Siostrę. Tym razem Charlie i jego rodzina wyjeżdżają na wakacje. Czeka ich podróż nowym...
52,00 zł

Eleanor Oliphant is Completely Fine

Eleanor Oliphant leads a simple life. She wears the same clothes to work every day, eats the same meal deal for lunch every day and buys the same two bottles of vodka to drink every weekend.Eleanor Oliphant is happy. Nothing is missing from...

Don't Love Me

On ma mroczną tajemnicę. Ona jest dla niego zakazana. Czy wspólna przyszłość jest możliwa? Kenzie nie jest zachwycona faktem, że dostała się na staż w szkockim Highland. Wszystko się jednak zmienia, gdy w swojej pierwszej pracy poznaje przysz...
34,00 zł

I Love Dad with the Very Hungry Caterpillar

This gorgeous little gift book from The Very Hungry Caterpillar is the perfect way to say, 'I Love You, Dad!'Dad . . . you're easy to talk to . . . even when I am feeling prickly . . . you are always there . . . that's why I love you, Dad!<...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!