MENU

Książki: Nauki techniczne

W kategorii „Nauki techniczne” znajdą Państwo szeroki wybór opracowań z obszaru literatury technicznej, dotyczących różnych dziedzin techniki, takich jak:

  • informatyka,
  • transport i logistyka,
  • budownictwo,
  • budowa i eksploatacja maszyn,
  • automatyka,
  • energetyka i elektryka,
  • architektura i wzornictwo przemysłowe.

Wśród książek dotyczących informatyki i komputerów warto zwrócić szczególną uwagę na podręczniki do programowania. Polecamy je studentom informatyki i innych kierunków technicznych, a również wszystkim, którzy chcieliby nauczyć się nowego zawodu lub zwiększyć swoje kompetencje w pracy. Umiejętność programowania jest obecnie bardzo ceniona przez pracodawców i poszukiwana na rynku pracy. Nauka programowania przy pomocy podręczników cieszy się bardzo dużą popularnością. Wiedza teoretyczna to niezbędne zaplecze każdego programisty. Równie istotne jest rozwiązywanie zadań, dzięki którym udoskonalą Państwo swoje umiejętności praktyczne.

Książki dotyczące informatyki to jednak o wiele więcej niż podręczniki do programowania. W naszej ofercie znajdą Państwo liczne opracowania dotyczące internetu, w tym mediów społecznościowych. Jest to temat niezwykle aktualny i wiedzę go dotyczącą powinni zdobyć zarówno informatycy, jak i dziennikarze, specjaliści od marketingu oraz socjolodzy.

Dział „Transport i logistyka” to wybór różnorodnych pozycji z obszaru literatury technicznej. Książki dotyczące motoryzacji przydadzą się przede wszystkim mechanikom samochodowym i pasjonatom dwu- i jednośladów. Wśród książek z obszaru lotnictwa coś dla siebie znajdą zarówno pasjonaci historii, jak i fani dalekich podróży. Równie ciekawy zbiór dotyczy kosmonautyki. Czy ludzie skolonizują inne planety? Jak wyglądają podróże w kosmos? Poznają Państwo odpowiedzi na ważne pytania i wiele fascynujących historii.

Książki techniczne dotyczące budownictwa i architektury przeznaczone zostały przede wszystkim dla studentów oraz osób zajmujących się zawodowo projektowaniem budowli i nadzorem budowlanym. Studentom i specjalistom przydadzą się również książki techniczne z działów automatyka oraz energetyka i elektryka. Znajdą wśród nich Państwo podręczniki, praktyczne poradniki, opracowania teoretyczne oraz zestawy ćwiczeń. Wszystkich pasjonatów historii i techniki zapraszamy do zapoznania się z książkami dotyczącymi historii techniki i przemysłu.

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 15279
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Elektrownie jądrowe

Książka (miękka)
67,94 zł
79,00 zł
Znaleziono: 15279
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20