MENU

Książki o psach

Wśród książek o psach w naszej księgarni internetowej znalazły się poradniki dla opiekunów, liczne psie historie oraz książki poświęcone różnym rasom i ich najważniejszym cechom. Przygotowaliśmy także specjalną ofertę podręczników kynologicznych dla studentów weterynarii i praktykujących weterynarzy.

Wszyscy właściciele czworonogów z pewnością docenią słynne „Psie sucharki“, czyli książkę o wszystkim, co powiedziałyby nasze psy, gdyby tylko potrafiły mówić. To eleganckie książkowe wydanie prowadzonego przez Marię Apoleikę fanpejdża, na którym autorka publikuje swoje ilustracje o codziennym życiu czworonogów. Książka Apoleiki to jednak nie tylko album ilustracji, które na co dzień śledzi 300 tysięcy internautów, ale także poradnik, jak najlepiej zajmować się swoimi pupilem.

„Hau“ znanego norweskiego pisarza Tora Åge Bringsværda to z kolei pięknie wydana przez wydawnictwo Marginesy opowieść o „psach, pieskach i bestiach w baśniach, mitach i wierzeniach“. W końcu, jak mówi indiańskie przysłowie, „Bóg stworzył ziemię, niebo i wodę, księżyc i słońce. Stworzył człowieka, ptaki i zwierzęta. Ale psa nie stworzył. Bo psa już miał!“.

Studenci weterynarii i pokrewnych kierunków z pewnością docenią nasze podręczniki naukowe poświęcone psom. Są wśród nich atlasy anatomiczne, monografie poświęcone różnym psim chorobom i zaburzeniom, codziennej praktyce w klinice weterynaryjnej, a także diagnostyce oraz rehabilitacji.

Znaleziono: 607
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
24

Pociągi

Książka (kartonowa)
29,90 zł

The Dog

Książka (twarda)
107,00 zł

Mój pies

Książka (twarda)
29,99 zł
Znaleziono: 607
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
24