MENU

Ćwiczenia: Język Angielski - Liceum i Technikum klasy 1,2,3

Księgarnia Internetowa PWN ma w swojej szerokiej ofercie podręczniki języka angielskiego do liceum i technikum, repetytoria, zestawy zadań, kompendia, tablice edukacyjne. Nauka języków w szkołach ponadpodstawowych jest bardzo istotna dla uczniów, nie tylko ze względu na nadchodzący egzamin maturalny, ale również na doskonalenie swoich kompetencji językowych potrzebnych w przyszłym życiu akademickim i zawodowym.

W obecnych czasach biegła znajomość języka angielskiego to podstawa, jest wymagana przy zatrudnieniu, egzaminy poziomujące z tego języka obecne są w podstawach programowych studiów na uczelniach wyższych. Przede wszystkim jednak swobodne funkcjonowanie we współczesnej globalnej wiosce opiera się na znajomości języka angielskiego.

Książki z oferty naszego wydawnictwa pomogą w osiągnięciu celu, jakim jest płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie. Wychodząc naprzeciw potrzebom maturzystów, oferujemy także szeroką gamę zestawów ćwiczeń przygotowujących do egzaminu dojrzałości.

Zestawy ćwiczeń zostały skonstruowane przez specjalistów z zakresu nauki języka angielskiego i dostosowane do aktualnej podstawy programowej, dzięki czemu ich zawartość znajdzie odbicie w testach standaryzowanych i na maturach próbnych. Dołączone do publikacji płyty CD pozwalają na pełny wymiar treningu językowego, uwzględniający szkolenie języka angielskiego ze słuchu. Dzięki nim uczący się zostają też oswojeni z różnego rodzaju angielskimi akcentami.

Vademeca znajdujące się w tej kategorii zawierają praktyczne wskazówki, objaśniające na co należy zwracać uwagę w trakcie rozwiązywania zadań. Zawierają również słowniczki i klucze odpowiedzi, służące sprawdzaniu wiedzy.

Nauczyciele mogą podejmować decyzje dydaktyczne, wybierając spośród długiej listy wydawnictw specjalizujących się w tworzeniu książek do nauki języków obcych i wybrać zbiory ćwiczeń najbardziej odpowiadające ich indywidualnym metodom.  

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zestawami ćwiczeń do nauki języka angielskiego.

Znaleziono: 384
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

My matura Success Pre-Intermediate...

Książka (miękka)
85,63 zł
88,90 zł

Słownictwo angielskie do matury Ję...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny

Matura Masters Intermediate Workbo...

Książka (miękka)
Produkt niedostępny
Znaleziono: 384
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20