Informacja o cookies
Strona ksiegarnia.pwn.pl korzysta z plików cookies w celu dostarczenia Ci oferty jak najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań i preferencji, jak również w celach marketingowych i analitycznych. Nasi partnerzy również mogą używać ciasteczek do profilowania i dopasowywania do Ciebie pokazywanych treści na naszych stronach oraz w reklamach. Poprzez kontynuowanie wizyty na naszej stronie wyrazasz zgode na uzycie tych ciasteczek. Wiecej informacji, w tym o mozliwosci zmiany ustawien cookies, znajdziesz w naszej Polityce Prywatnosci.
MENU


Still Me(Miękka)

0.00  [ 0 ocen ]
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły »
Produkt niedostępny
Zarezerwuj i odbierz w księgarni stacjonarnej PWN
Dodaj do schowka

Still Me

Lou Clark knows too many things . . .

She knows how many miles lie between her new home in New York and her new boyfriend Sam in London.

She knows her employer is a good man and she knows his wife is keeping a secret from him.

What Lou doesn't know is she's about to meet someone who's going to turn her whole life upside down.

Because Josh will remind her so much of a man she used to know that it'll hurt.

Lou won't know what to do next, but she knows that whatever she chooses is going to change everything.

Follow Lou Clark's adventures in this spellbinding conclusion to the love story that captured 21 million hearts.

  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR

Jojo Moyes

ur. 1969

Jojo Moyes (ur. 4.08.1969) – brytyjska pisarka. Ukończyła studia na Royal Holloway and Bedford New College na Uniwersytecie Londyńskim, po których przez dziesięć lat pracowała dla „The Independent”. Zadebiutowała literacko w 2002 roku książką Sheltering Rain. Popularność przyniosła jej zekranizowana powieść pt. Zanim się pojawiłeś, którą przetłumaczono na 31 języków. Film ukazał się w 2016 roku i główne role zagrali w nim Emilia Clarke oraz Sam Claflin.

Jojo Moyes jako jedna z nielicznych autorek została dwukrotnie wyróżniona nagrodą Romantic Novel of the Year Award, przyznawaną przez Romantic Novelists' Association.

Autorka mieszka w Essex z mężem i trójką dzieci.

Zdjęcie: By Amrei-Marie [CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], from Wikimedia Commons

Mroczna winnica

Sympatyczny policjant Bruno Courreges próbuje rozwikłać sprawę groźnego pożaru, a przy okazji ocalić winiarskie i kulinarne tradycje miasteczka St Denis. Rzecz dzieje się w południowej Francji we wrześniu, czyli w porze winobrania, więc w tle kr...

A Spy Named Orphan

Donald Maclean was a star diplomat, an establishment insider and a keeper of some of the West’s greatest secrets. He was also a Russian spy…Codenamed ‘Orphan’ by his Russian recruiter, Maclean was Britain’s mo...

Mróz

Mróz to książkowy debiut prozatorski Thomasa Bernharda. Wydana w 1963 roku powieść została przyjęta z ogromnym zainteresowaniem przez krytykę literacką w krajach języka niemieckiego, zdobywając niezwykle pozytywne, a nawet entuzjastyczne recenzj...

Zmierzch

Powojenna Japonia. Kazuko wraz z chorą matką przenoszą się z Tokio na wieś, gdzie oczekują na powrót walczącego na froncie brata. Bohaterka posłusznie opiekuje się podupadającą na zdrowiu matką, zagubioną w świecie damą z poprzedniej epoki, i uc...
36,00 zł

Something to Tell You

Warm and witty, no one writes about love, family and friendship like Lucy Diamond, the Sunday Times bestelling author of The Secrets of Happiness and On a Beautiful Day. The perfect read for fans of Katie Fforde and Jill Mansell. ‘A n...
59,00 zł

I Want You to Know We’re Still Here

Mine is a family of readers and writers. Our house is filled with books. There are contemporary design books on the coffee table in the living room, legal books in my husband’s home office, and piles of children’s books for when my grandchi...
36,00 zł

Osiem

W praskim Lasku Diablickim zostaje postrzelona młoda kobieta. Nieprzytomna trafia do szpitala, a policja nie potrafi znaleźć sprawcy. Podejrzany jest narzeczony, przyjaciółka, a nawet rodzina, w której ofiara pilnowała dzieci. Osiem...

Oczy z Rigela

SUBTELNA I EMOCJONUJĄCA NORWESKA SAGA RODZINY BARROY.„Ingrid znalazła się teraz na początku tej podróży – wylew Barbro stanowił nieodwołalny znak, iż czasu jest mało, a życie kruche. O tym jednak Ingrid głośno nie powiedziała. ...

Niewierny

Czy można kochać dwie kobiety naraz i oba te uczucia nazywać miłością?Na kilka godzin przed wyjazdem na święta, które ma spędzić w rodzinnym gronie, pięćdziesięcioczteroletni mężczyzna, ojciec rodziny, zaszywa się w gabinecie i posta...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!