
Świat z perspektywy sztuki, sztuka w perspektywie świata. #Środowisko. Tom 5
Koszty dostawy
Odbiór w punkcie
Dostawa na adres
Czas oczekiwania na zamówienia = realizacja + dostawa przez przewoźnika
Zobacz więcejSzczegóły produktu
- Data wydania
- 1 sty 2022
- Format pliku
- eBook (pdf)
- Wydawca
- Naukowe Uniwersyte Wydawnictwo
Więcej informacji
| SKU | 300240576 |
|---|---|
| Data wydania | 1 sty 2022 |
| Multiformat | eBook |
| Format pliku | eBook (pdf) |
| Format pliku elektronicznego | eBook |
| Wydawca | Naukowe Uniwersyte Wydawnictwo |
Świat z perspektywy sztuki, sztuka w perspektywie świata. #Środowisko. Tom 5
Świat z perspektywy sztuki, sztuka w perspektywie świata: Odkryj interdyscyplinarne spojrzenie na kulturę
Zapraszamy do lektury piątego tomu serii wydawniczej Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, który zgłębia relacje między sztuką a środowiskiem. Ta monografia naukowa to inspirująca podróż przez różnorodne punkty widzenia artystów, teoretyków i edukatorów, ukazująca, jak sztuka odzwierciedla i kształtuje nasz świat. Przygotowaliśmy dla Państwa rekomendacje, które pomogą zgłębić tematykę interdyscyplinarnych wyzwań i perspektyw w sztuce i edukacji artystycznej.
Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:
- Świat z perspektywy sztuki, sztuka w perspektywie świata. #Interdyscyp: Ta książka to interdyscyplinarne spojrzenie na sztukę, które łączy teoretyczne refleksje z praktycznymi podejściami. Idealna dla miłośników sztuki i nauki, którzy chcą zgłębić relacje między różnymi dyscyplinami nauki a twórczością artystyczną.
- Świat z perspektywy sztuki, sztuka w perspektywie świata. #Rysunek. To: Monografia skupiająca się na szeroko rozumianym rysunku, prezentująca różnorodne poglądy naukowców, artystów i edukatorów. To doskonała lektura dla tych, którzy chcą zgłębić tajniki tej dziedziny i jej miejsce w kulturze i edukacji.
- Świat z perspektywy sztuki, sztuka w perspektywie świata. Wyzwania wsp: Trzeci tom serii, który analizuje wyzwania współczesnej edukacji artystycznej, koncentrując się na koncepcjach takich jak człowiek, dzieło i edukacja. To obowiązkowa pozycja dla osób zainteresowanych rozwojem sztuki i edukacji artystycznej.
- Dyskurs artystyczny: Ta publikacja to interdyscyplinarne badania nad bogactwem doświadczenia artystycznego i jego analizą. Idealna dla osób pragnących zgłębić dyskurs sztuki i jego miejsce w kulturze i nauce.
- Antropologia praktyk językowych: Zbiór prac analizujących język jako kluczową praktykę kulturową, obejmującą różne gatunki tekstów i ich przemiany. To fascynująca lektura dla miłośników języka i kultury, ukazująca jego głębokie znaczenie w społeczeństwie.
- Chopinowskie rezonanse. Refleksje interdyscyplinarne: Zbiór referatów poświęconych Chopinowi, łączący różne dziedziny nauki i sztuki, aby ukazać jego dziedzictwo w nowym, interdyscyplinarnym świetle. Idealna dla fanów muzyki i kultury polskiej.
- (Re)interpretacje. Między praktyką twórczą a dyskursem: Ta książka bada proces interpretacji i reinterpretacji sztuki, pokazując ich znaczenie dla rozwoju kultury i sztuki. Polecana dla twórców i teoretyków zainteresowanych głęboką refleksją nad sztuką.
- Wartości w muzyce. T. 3: Zarys współczesnych kierunków badań nad warto: Tom prezentujący najnowsze kierunki badań nad wartościami w muzyce, napisany przez ekspertów z różnych dziedzin. To świetna lektura dla muzyków, pedagogów i badaczy muzyki.
- Co nowego w nowych mediach? Transformacje, perspektywy, oczekiwania: Zbiór referatów omawiających najnowsze trendy i wyzwania w mediach cyfrowych, od interfejsów po edukację. Idealny dla osób zainteresowanych rozwojem technologii i komunikacji w kulturze.
Świat z perspektywy sztuki, sztuka w perspektywie świata. #Środowisko. Tom 5