MENU

Czakra Splotu Słonecznego i Ognia a poczucie Własnej Wartości. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. odc. 11

(eAudiobook)
5.00  [ 1 ocena ]
 Dodaj recenzję
Rozwiń szczegóły »
Cena katalogowa: 36,90 zł
33,21
Dodaj do schowka
Dostępność: online po opłaceniu
Produkt elektroniczny Plik do pobrania po realizacji zamówienia

Czakra Splotu Słonecznego i Ognia a poczucie Własnej Wartości. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. odc. 11

Czakry są to skupiska energii, które rządzą duchowymi i psychosomatycznymi aspektami naszej wewnętrznej istoty. Z żyjącymi istotami związane jest siedem głównych czakr cielesnych i czakry kosmiczne. Energia czakry splotu słonecznego odpowiada za emocje, za siłę wewnętrzną, moc i własną wolę, a tym samym za "sprawczość", decyzyjność i pewność siebie, za wytrwałość, odwagę do działania oraz mówienia „NIE”, czyli za asertywność. Tym samym odpowiada za poziom własnej samooceny, na której to opiera się Poczucie Własnej Wartości.
Cechy charakteru człowieka, budowane są już od wczesnego dzieciństwa w domu rodzinnym. Jeśli w tej przestrzeni człowiek nabył wiele blokad, ma w tym obszarze dużo pracy nad własnym rozwojem, zmianą przekonań, zachowań i nawyków, a wszystko w celu wypracowania nowych rozwiązań i reakcji. Pozwala to na doskonalenie swojej siły woli oraz samooceny, na odważne wyrażania siebie oraz tworzenie wewnętrznej siły sprawczej swojego losu, za który to on powinien brać odpowiedzialność, bez obwiania innych w momencie porażek.
Czakra Ognia i praca z nią, to zarazem świetna nauka Zarządzania Emocjami. Jest to podstawowa umiejętność, którą każdy człowiek powinien posiąść. To ćwiczenie siły spokoju, panowania nad emocjami. Wypracowanie bezcennej w życiu „Roli Obserwatora” typu „naukowca”, to umiejętność zbierania danych, zadawania pytań „naukowych”, zamieniania ich na informację, wyciąganie wniosków i dawanie sobie rad poprzez szukania rozwiązań. Takie aktywne analizowanie sytuacji poprzez obserwację i mentalną zmianę znaczenia na ”życiowe doświadczenie” jakie ma miejsce „Tu i Teraz”, jest wprost bezcenna w dzisiejszych czasach, co autorka omówiła również w serii swoich audiobooków dotyczących pracy z emocjami, pt.: „ Mindfulness - trening uważności”.
Okazuje się, że Czakra Splotu Słonecznego i „Ognia” czyli emocji, odpowiada za poziom Inteligencji Emocjonalnej IE. Jest to najważniejsza ze wszystkich rodzajów inteligencji i znacznie ważniejszej od powszechnie znanej IQ. Zagadnienia te obszernie autorka omówiła również w audiobooku „Inteligencja Emocjonalna. Zarządzanie Emocjami. Naszymi lękami stwarzamy to, czego się boimy” serii „Mindfulness -trening uważności”.
Czy zatem warto rozmawiać o swojej przeszłości, aby zminimalizować emocje związane z nią i uzdrowić je, czy lepiej ją odciąć i wyprzeć, jak radzą niektórzy terapeuci? Czego nauczymy się lub nie nauczymy, na doświadczeniu wypierania i odcinania? Co może wydarzyć się, jeśli drastycznie jednym cięciem odetniemy lub wyprzemy traumatyczne sytuacje z przeszłości, bez uzdrowienia ich? Gdzie osadzi się choroba psychosomatyczna w ciele bolesnym” człowieka, w wyniku nieuzdrowionych traum? Dlaczego zatem tak często powstają mocne blokady energetyczne w ciele, prowadzące niekiedy do poważnych chorób, łącznie z zawałami czy nowotworami?
Ból ten będzie chciał być wreszcie uzdrowiony i jeśli człowiek nie przepracuje swoich lęków, strachów i obaw, swoich żalów, pretensji, nienawiści i złości, ból ten będzie go drążył od środka coraz bardziej. Czy lepiej zatem przepracować temat przeszłości, szczególnie dzieciństwa i domu rodzinnego, aby nie nieść tego ciężaru w dorosłe życie i nie okaleczać innych swoimi kompleksami, czy może ukryć to głęboko w sobie, cierpieć i pozwolić na zamanifestowanie się tego bólu w ciele, w najmniej oczekiwanym momencie życia?
Powyższe zagadnienia zostały szeroko omówione w wielu odcinkach serii „Mindfulness -trening uważności”, a szczególnie w cz. 1 „Choroby psychosomatyczne. Jak zmienić emocje negatywne na pozytywne i uzdrowić ciało?
To Ty wybierasz, to Ty pozwalasz sobie na jedno lub drugie i to Ty decydujesz o tym, co z tym wszystkim zrobisz. Harmonijny rozwój to zrównoważone emocje i pewność siebie, że „potrafię, nauczę się jeśli trzeba, dam rady”. Balans energetyczny to uzdrowienie osłabiających człowieka kompleksów poprzez nauka na doświadczeniu, nawet tym traumatycznym i wdzięczność za zrozumienie, akceptację i odpuszczenie. To właśnie od energetycznego „Punktu Zero”, w którym co raz znajduje się człowiek, zaczyna się „Droga Wędrowca Życia”. Wszystko co człowiek chce osiągnąć dobrego w świecie zewnętrznym, należy zacząć od siebie, od pracy z własnym nieświadomym JA, po ro, aby stać się Świadomym swoich słabości i cieni, czyli kompleksów, wypieranych tak często na innych. Co widzisz w innych, często jest w Tobie. Uzdrawiając je, człowiek wzmacnia się, a jego samoocena rośnie. To właśnie Świadomość procesu własnego rozwoju, Uzdrawia, a obszar emocji jako Czakra Ognia w Splocie Słonecznym, jest centrum ciała, a zarazem jest jednym z najważniejszych i najczęstszych do przepracowania. Wszak ten, kto umie zapanować nas samym sobą, jest największym Zwycięzcą.

SPIS TREŚCI:
Przedmowa
Czakra Splotu Słonecznego
Energetyczne połączenie DzieckoMatka
Zablokowana czakra splotu słonecznie
Czakra Ognia a Poczucie Własnej Wartości
Jak odczytać informacje zapisane w ciele?
Utożsamianie się z bólem i identyfikacja emocji
Miejsca uzdrawiania bólu z obszaru przeszłości
Miejsca uwolnienia bólu dla obecności „Tu i Teraz”
Miejsca uzdrawiania bólu dotyczące przyszłości
Utożsamianie się z bólem i identyfikacja emocji
Aktywowanie czakry Ognia
Podsumowanie

 • Sposób dostarczenia produktu elektronicznego
  Produkty elektroniczne takie jak Ebooki czy Audiobooki są udostępniane online po opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem na stronie Twoje konto > Biblioteka.
  Pliki można pobrać zazwyczaj w ciągu kilku-kilkunastu minut po uzyskaniu poprawnej autoryzacji płatności, choć w przypadku niektórych publikacji elektronicznych czas oczekiwania może być nieco dłuższy.
  Sprzedaż terytorialna towarów elektronicznych jest regulowana wyłącznie ograniczeniami terytorialnymi licencji konkretnych produktów.
 • Ważne informacje techniczne
  Minimalne wymagania sprzętowe:
  procesor: architektura x86 1GHz lub odpowiedniki w pozostałych architekturach
  Pamięć operacyjna: 512MB
  Monitor i karta graficzna: zgodny ze standardem XGA, minimalna rozdzielczość 1024x768 16bit
  Dysk twardy: dowolny obsługujący system operacyjny z minimalnie 100MB wolnego miejsca
  Mysz lub inny manipulator + klawiatura
  Karta sieciowa/modem: umożliwiająca dostęp do sieci Internet z prędkością 512kb/s
  Minimalne wymagania oprogramowania:
  System Operacyjny: System MS Windows 95 i wyżej, Linux z X.ORG, MacOS 9 lub wyżej, najnowsze systemy mobilne: Android, iPhone, SymbianOS, Windows Mobile
  Przeglądarka internetowa: Internet Explorer 7 lub wyżej, Opera 9 i wyżej, FireFox 2 i wyżej, Chrome 1.0 i wyżej, Safari 5
  Przeglądarka z obsługą ciasteczek i włączoną obsługą JavaScript
  Zalecany plugin Flash Player w wersji 10.0 lub wyżej.
  Informacja o formatach plików:
  • PDF - format polecany do czytania na laptopach oraz komputerach stacjonarnych.
  • EPUB - format pliku, który umożliwia czytanie książek elektronicznych na urządzeniach z mniejszymi ekranami (np. e-czytnik lub smartfon), dając możliwość dopasowania tekstu do wielkości urządzenia i preferencji użytkownika.
  • MOBI - format zapisu firmy Mobipocket, który można pobrać na dowolne urządzenie elektroniczne (np.e-czytnik Kindle) z zainstalowanym programem (np. MobiPocket Reader) pozwalającym czytać pliki MOBI.
  • Audiobooki w formacie MP3 - format pliku, przeznaczony do odsłuchu nagrań audio.
  Rodzaje zabezpieczeń plików:
  • Watermark - (znak wodny) to zaszyfrowana informacja o użytkowniku, który zakupił produkt. Dzięki temu łatwo jest zidentyfikować użytkownika, który rozpowszechnił produkt w sposób niezgodny z prawem. Ten rodzaj zabezpieczenia jest zdecydowanie bardziej przyjazny dla użytkownika, ponieważ aby otworzyć książkę zabezpieczoną Watermarkiem nie jest potrzebne konto Adobe ID oraz autoryzacja urządzenia.
  • Brak zabezpieczenia - część oferowanych w naszym sklepie plików nie posiada zabezpieczeń. Zazwyczaj tego typu pliki można pobierać ograniczoną ilość razy, określaną przez dostawcę publikacji elektronicznych. W przypadku zbyt dużej ilości pobrań plików na stronie WWW pojawia się stosowny komunikat.
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR
(mp3)
Brak informacji
(mp3)
Brak informacji

Przeczytaj fragment

NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR
(mp3)
Brak informacji
(mp3)
Brak informacji
(mp3)
Brak informacji
Słowa kluczowe: parapsychologia kroniki uzdrawianie lęków publiczny rytuał umysłu Potęga umysłu RYTUAŁ WDZIĘCZNOŚCI energia myśli trening uważności. trening autogenny energia czakr czakra Akaszy Kronika akaszy czakram Ognia KRONIKA,Kroniki mindfulness trening mindfulness kronika Praw Wszechświata trauma dzieciństwa połączenie z Bogiem energetyczna Kroniki raka z kroniki fotokronika jak praktykować mindfulness umysł ludzki ostry umysł połączenie energetyczne Czakram czakra Ognia uzdrawianie duchowe znaki wszechświata Uwaga manipulacja czakramu uzdrawianie dźwiękiem uzdrawianie karmy pan umysłów mindful - uważność buddyzm medytacja szczęście emocje radość sukces uzdrawianie dźwiękami trenuj umysł rozwój duchowy buddyzm medytacja świadomość szczęś rytuały letnie bioenergetyka uzdrawianie ciała zabójcze wibracje energetyka Sekrety Kroniki Akasza sztuki uważności Kroniki Niebios wstrząsanie i wibracje kronikarz Dwie miłości Sekrety Kroniki Akaszy moc umysłu Rest energy ekspansja Wszechświata trauma psychologia czakramy uzdrawianie Reiki uzdrawianie aury dziecko umysł matka traumatyczne przeżycia wszechświat zagadki wszechświata uzdrawianie chorób Wiek Wszechświata Model Wszechświata Gödla dwa wszechświaty model wszechświata zdrowie i uzdrawianie mindfulness w życiu Mindfulness, czyli trening uważności dr Renata Zarzycka Wszechświat inflacyjny mindfulness w biznesie uzdrawianie intuicyjne mindfulness w medytacji mindfulness w odpoczywaniu Rozmiar Wszechświata uważność trening uważności duchowość w biznesie; Ewolucja Wszechświata Kształt Wszechświata uzdrawianie ciszą rytuały pępowina stan umysłu aura spokój umysłu uzdrawianie czakr rytuał przejścia Mindfulness - trening uważności, seria AUDIOBOOKÓW dr Renata Zarzycka rytuał magiczny rytuały magiczne mindfulness dla dwojga praktyka uważności rytuały jesienne zdrowe ciało sprawny umysł miłość,honor pamięć traumatyczna Mindfulness - trening uważności energies uzdrawianie duszy trauma rozstania początek wszechświata trauma uwolnienie uzdrawianie wewnętrzne duchowość kobiety angielski matura M jak miłość uwaga uzdrawianie czakry zdrada,duchowość Duchowość na co dzień stara miłość uzdrawianie emocji rytuał uzdrawiania miłość życia rytuał oczyszczania mądra miłość Energiia energia smaku forma umysłu rytuały pogrzebowe energia duszy dawna miłość leczenie a uzdrawianie stres traumatyczny lecznicze wibracje trauma utraty Kroniki Akasza zdrowe wibracje doświadczenie traumatyczne energia Pola Kroniki Akaszy energia wojny zdarzenie traumatyczne energia eteru energia ciała Kronika wszechświata Kronika Boga czakra duchowość maryjna Nowa Koncepcja Wszechświata Rytuały Dnia i Nocy okultyzm, magia, parapsychologia, siła miłości nowa parapsychologia teoria umysłu Mindfulness - trening uważności. psychoduchowość praca umysłu duchowość zdrowy umysł klasyka duchowości natura wszechświata Mroczne umysły umysł-ciało iluzje umysłu lustro wszechświata energia słowa trauma emocje uzdrawianie kwantowe uzdrawianie umysłu Daleki Wschód w literaturze umysł ludzki. rytuały ślubne siła umysłu kronika wdzięczności uzdrawianie minuta duchowości duchowość alternatywna nowa duchowość wieczność wszechświata ciało wzrost potraumatyczny klatka umysłu model umysłu autoterapia, parapsychologia, kulejewska, zdrowie, medycyna naturalna, psychosomatyka, stres, chorob wgląd w umysł trauma room lęki miłości mindfulness w pracy kroniki akaszy laura czakra serca czakra wolności pole energii Rytuały wody uniwersum rytuały inicjacyjne czakra emocji czakra mózgu energia życia rytuały pogańskie rytuał społeczny wibracje duchowość kobieca wielowymiarowy wszechświat kronika bioenergia trauma of sense uzdrawianie uzależnień rytuały lecznicze rytuały ochronne uzdrawianie lęku rytuały miłosne energetyczny Psychologia , Przeobrażenie , Parapsychologia , Mistyka energia wodna duchowość poradnik szkolenie warsztat wibracja uzdrawianie energią szkolenie z Kroniki Akaszy rytuały językowe Warsztat Kroniki Akaszy traumatologia Kroniki Akaszy Wtajemniczenie

Inni Klienci oglądali również

35,99 zł
39,99 zł

Dziewczyna, która igrała z ogniem

W drugim tomie trylogii kryminalnej Millennium śledzimy dalsze emocjonujące przygody dwójki bohaterów, LISBETH SALANDER i MIKAELA BLOMKVISTA, których losy ponownie się splatają. Lisbeth na skutek niefortunnego zbiegu okoliczności j...
25,74 zł
42,90 zł

Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej

Ciekawe, jaka była Twoja reakcja po przeczytaniu tytułu tej książki? Przecież mamy kryzys, a my proponujemy Ci inwestowanie. I to jeszcze w nieruchomości. Niektórzy pewnie wyśmialiby ten pomysł, mówiąc: "A skąd ja wezmę na to pieniądze?" My...
44,55 zł
49,50 zł

Sekrety Kroniki Akaszy. Uruchom swoją moc jasnowidzenia! Kwantowa Moc Uzdrawiania. cz. 6

Sekrety Kroniki Akaszy. Uruchom swoją moc jasnowidzenia! (Warsztat z ćwiczeniami). Seria: Kwantowa Moc Uzdrawiania Cz. 6. Połącz się z mądrością wszechświata i poznaj sekrety Kroniki Akaszy omawiane podczas warsztatów. Warsztaty te wraz z prak...
26,99 zł
29,99 zł

Kotku jestem w ogniu

Życie w świecie opanowanym przez książkoholików nie jest łatwe, ale Edward Egan, mieszkaniec Postmoderny i nieuleczalny utracjusz, stara się skupiać na jego jasnych stronach. Dostarczając czytelniczym narkomanom dobrej jakości teksty, pisane prz...
22,46 zł
24,95 zł

Gasnące ognie

Gasnące ognie. Podróż po Palestynie, Syrji, MezopotamjiOssendowski zabiera nas na niespieszny spacer po obszarach, gdzie narodziły się trzy wielkie religie – judaizm, chrześcijaństwo i islam. To nie tylko delektowanie się ichnią egzo...
22,41 zł
24,90 zł

NLP - najwyższy stopień wtajemniczenia, czyli jak budować własny sukces

Seminarium prowadzone przez Richarda Bandlera!Twoje życzenie stało się faktem! Zamiast tradycyjnego poradnika audiobook daje niepowtarzalną okazję uczestnictwa w warsztatach prowadzonych przez guru NLP. W ten sposób możesz dużo łatwi...
26,96 zł
29,95 zł

Morze krwi, ziemia ognia

Powojnie. Kamień Pomorski, rubieże nowego państwa. Z pozoru senne miasteczko, w którym dochodzi do okrutnej zbrodni. Czy może być lepszy czas i miejsce dla mrocznego kryminału?Zagadkę rozwiązuje komendant Stanisław Brzeziński, przedw...
29,40 zł
49,00 zł

Szczęśliwa bez winy. Jak uwolnić się od poczucia winy i odnaleźć drogę do szczęścia

Pokochaj krótkie historie. Drzemie w nich wielka moc!Uwielbiamy, gdy ktoś zabawia nas opowieścią. Bajką, baśnią albo... koanem ― metaforyczną historią, niby prostą, a głęboką, z której każdy może wziąć dla siebie t...
17,91 zł
19,90 zł

Zarządzanie przez wartości

"Książka opisuje sposób, w jaki różnego typu firmy mogą osiągnąć większy sukces - mierzony nie w kategoriach rozmiarów bądź zysków, lecz z punktu widzenia jakości życia ich pracowników oraz jakości świadczonych u...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!