MENU

Dobrostan. Stan Umysłu. Mindfulness – technika uważności. Cz. 9

(eAudiobook)
5.00  [ 1 ocena ]
 Dodaj recenzję
Rozwiń szczegóły »
Cena katalogowa: 31,90 zł
28,71
Dodaj do schowka
Dostępność: online po opłaceniu
Produkt elektroniczny Plik do pobrania po realizacji zamówienia

Dobrostan. Stan Umysłu. Mindfulness – technika uważności. Cz. 9

Dobrostan. Stan Umysłu. Uzdrowienie słabości i uporządkowanie życia. Stan Spokoju i Szczęścia. Mindfulness – technika uważności. Cz. 9

Audiobook składa się z trzech lives, („Czym jest dobrostan", "Co ważniejsze, czy wiata czy wiedza?" i "Jak jest Twoja tożsamość? Kim jesteś?"). Stąd, jakość dźwięku w poszczególnych odcinkach może być nieco inne. Chodzi jednak o treść.

Przez szereg lat, nauka zajmowała się przede wszystkim brakiem zdrowia psychicznego – depresją, stresem, wyuczoną bezradnością I różnymi tzw. dysfunkcjami, które utrudniają życie. Psycholodzy przeważnie pracowali nad tym, aby ludzie wyszli z leków, strachów oraz z depresji, co miało przynieść im ulgę w cierpieniu. Do dziś w wielu terapiach pielęgnuje się pozwolenie na poczucie w sobie negatywnych emocji np. gniewu i pielęgnowanie go w sobie. Terapeuci tego typu nurtu, mniej zajmowali się tym, by skupić ludzki umysł na wychodzeniu ze swoich słabości i aby człowiek stał się szczęśliwy, a więcej czasu poświęcali „rozgrzebywaniu” negatywnych emocji i ich przyczyn. Ale czy to, aby dobry kierunek terapii dla wszystkich ludzi?
Jednak same pozytywne emocje nie wystarczają. Jeśli np. zajadasz się czekoladą, co zapewnia sporą dawkę przyjemności. Nie ma to niestety żadnego związku ani z poczuciem sensu, ani z osiągnięciami czy sukcesami. Możesz osiągać znakomite wyniki w pracy lub w biznesie, lecz jeśli cierpią na tym twoje relacje z najbliższymi, będziesz wciąż daleko od dobrostanu – będziesz w szpagacie mentalnym własnych tożsamości.
Okazuje się, że „nie bycie nieszczęśliwym” poprzez tkwienie w starych emocjach zbyt długo, to jeden kierunek terapii, jaką wybierają ludzie zgodnie z ich potrzebami. Drugi, odmienny rodzaj, to dążenie do poszukiwania rozwiązań, wzmacniania się bazując na swoich „cieniach” – na czymś, co chcemy ukryć przed samym sobą, z czym się nie utożsamiamy, poprzez uzdrawianie tego wszystkiego oraz wypracowanie drogi do własnego dobrostanu i do poczucia szczęścia w sobie. To dwa różne kierunki terapie uzdrawiania psychiki. W uzyskaniu dobrostanu pomocny jest również Wellbeing Coach (ang. trener dobrego samopoczucia). Jako specjalista, swoimi pytaniami przeprowadza ludzi od szukania rozwiązań, ustanawiania wyzwań do osiągania ich życiowych celów. Pomaga poprawić samopoczucie człowieka, poczuć szczęście i osadzić klienta w jego odpowiednim stanie tożsamości, oddziałowując przez to na każdą przestrzeń życia.

DOBROSTAN to dział pozytywnej psychologii tzw. WELLBEING COACHING. Zajmuje się zagadnieniem dotykania problemu i uzdrawianiem go, poprzez szukaniem rozwiązań. Dzięki wychodzeniu z negatywnych emocji, ze złego stanu fizycznego jak i psychicznego oraz ze swoich słabości, metody coachingowe pomagają uzdrowić sytuację oraz stan emocjonalny człowieka, wzmacniając go przy tym. To właśnie w WellBeing coachingu, w ramach POZYTYWNEJ PSYCHOLOGII, najlepiej kreuje się zadowolenie z tego, co jest teraz wraz z poczuciem szczęścia, jako DOBROSTAN.
Dobrostan to wiele przestrzeni w Kręgu Życia, którym warto się przyglądnąć i które można przepracować, „podreperować” i uzdrowić. Dobrostan to składowa wielu elementów. Opierają się one na Zasobach i Wyzwaniach tak psychicznych, jak również społecznych i fizycznych. Wszystko to potrzebuje być w równowadze i w dobrym samopoczuciu tzw. „Wellbeing”. Jest to osiągania ideału CONSTANS na bazie uważności, zaopiekowania się sobą i „Miłości do siebie”. Należą do nich takie obszary życia jak m.in.:

- dobre zdrowie fizyczne i psychiczne (audiobook: „Choroby psychosomatyczne”);
- rozpuszczenie lęków oraz strachów i zamiana ich na pozytywne emocje (audiobook: „Sampouzdrawianie. Od choroby do zdrowia”);
- odpuszczenie starych tęsknot, żalów prezencji i złości, które odbierają radość życia (audiobook „ReimPriting. Ostatnie pożegnanie”);
- relacje z innymi ludźmi i unikanie pułapek konfliktu (audiobook: „Tolerancja dla odmienności”);
- osiągnięcia i sukcesy poprzez własny rozwój, wzrastanie i pracę (audiobook: „ Równowaga emocjonalna”)
- „Flow” czyli przepływ, obserwacja i podążanie za uwagą (audiobook: „C'est la vie! Życiowa układanka”);
- umiejętność zarządzania emocjami (audiobook: „Inteligencja emocjonalna”);
- sens życia, jako jedna z najważniejszych potrzeb ludzkich (audiobook: „Jaki jest twój sens życia?”)

Wszystkie wyżej wymienione audiobooki pochodzą z serii: „Mindfulness, czyli trening uważności”. Mindfulness, czyli trening uważności, to seria wykładów nagranych na żywo podczas lives w latach 2020 i 2021, której celem było niesienie pomocy osobom z wieloma problemami natury fizycznej jak również psychicznej – z dolegliwościami psychosomatycznymi. Czasami czujemy się źle, ściska nas w wątrobie bądź w żołądku, boli nas głowa, serce, plecy, stawy, mięśnie, mamy zimne kończyny, pocą nam się ręce, nogi, ciało, mamy duszności i nie możemy spać w nocy. Najczęściej, wtedy mamy problem z rozstrojonym układem pokarmowym, a z badań medycznych, lekarz wnioskuje, iż wszystkie wyniki są w normie. W takich przypadkach, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że cierpimy na tzw. zaburzenia psychosomatyczne, podczas których należy uzdrawiać tak ciało jak i duszę człowieka - psychikę.
Audiobooki z serii „Mindfulness, czyli trening uważności”, są wykładami z lives nagranymi na żywo w 2020 roku, stąd pobrany głos pochodzi z filmów i może czasem odchodzić od normy wysokiej, jakości.

Spis treści:

1. Czym jest dobrostan?
2. Jak wejść na drogę do dobrostanu?
3. Jak odnaleźć w sobie tożsamość dobrostanu?
4. Uzdrowienie siebie na wszystkich przestrzeniach.
5. Co jest ważniejsze do osiągnięcia dobrostanu: wiara czy wiedza?
6. Patrz na wszystko, co przychodzi, jak na cenne doświadczenie i naukę.
7. Z wdzięcznością celebruj każdy dzień życia
8. Jaka jest Twoje tożsamość? Kim jesteś?
9. Bądź uważny na swoje słabości i uzdrawiaj je, słysząc potrzeby swoje i innych.
10. Zamieniaj problemy na wyzwania, a wymówki na rozwiązania.
11. W jaki sposób wiedza może pomóc człowiekowi do sięgnięcia stanu szczęścia?
12. Czy wiara czyni cuda?
13. Wdzięczność, jako umiejętność doceniania i cieszenia się drobnostkami.
14. Dobrostan, jako stan poczucia obfitości.
15. Bądź uważny na to, „z kim przystajesz, bo taki się stajesz”.
16. Uważność i obecność obserwatora świata wewnętrznego i zewnętrznego.
17. Osiągnięcie życiowego dobrostanu i spokoju

 • Sposób dostarczenia produktu elektronicznego
  Produkty elektroniczne takie jak Ebooki czy Audiobooki są udostępniane online po opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem na stronie Twoje konto > Biblioteka.
  Pliki można pobrać zazwyczaj w ciągu kilku-kilkunastu minut po uzyskaniu poprawnej autoryzacji płatności, choć w przypadku niektórych publikacji elektronicznych czas oczekiwania może być nieco dłuższy.
  Sprzedaż terytorialna towarów elektronicznych jest regulowana wyłącznie ograniczeniami terytorialnymi licencji konkretnych produktów.
 • Ważne informacje techniczne
  Minimalne wymagania sprzętowe:
  procesor: architektura x86 1GHz lub odpowiedniki w pozostałych architekturach
  Pamięć operacyjna: 512MB
  Monitor i karta graficzna: zgodny ze standardem XGA, minimalna rozdzielczość 1024x768 16bit
  Dysk twardy: dowolny obsługujący system operacyjny z minimalnie 100MB wolnego miejsca
  Mysz lub inny manipulator + klawiatura
  Karta sieciowa/modem: umożliwiająca dostęp do sieci Internet z prędkością 512kb/s
  Minimalne wymagania oprogramowania:
  System Operacyjny: System MS Windows 95 i wyżej, Linux z X.ORG, MacOS 9 lub wyżej, najnowsze systemy mobilne: Android, iPhone, SymbianOS, Windows Mobile
  Przeglądarka internetowa: Internet Explorer 7 lub wyżej, Opera 9 i wyżej, FireFox 2 i wyżej, Chrome 1.0 i wyżej, Safari 5
  Przeglądarka z obsługą ciasteczek i włączoną obsługą JavaScript
  Zalecany plugin Flash Player w wersji 10.0 lub wyżej.
  Informacja o formatach plików:
  • PDF - format polecany do czytania na laptopach oraz komputerach stacjonarnych.
  • EPUB - format pliku, który umożliwia czytanie książek elektronicznych na urządzeniach z mniejszymi ekranami (np. e-czytnik lub smartfon), dając możliwość dopasowania tekstu do wielkości urządzenia i preferencji użytkownika.
  • MOBI - format zapisu firmy Mobipocket, który można pobrać na dowolne urządzenie elektroniczne (np.e-czytnik Kindle) z zainstalowanym programem (np. MobiPocket Reader) pozwalającym czytać pliki MOBI.
  • Audiobooki w formacie MP3 - format pliku, przeznaczony do odsłuchu nagrań audio.
  Rodzaje zabezpieczeń plików:
  • Watermark - (znak wodny) to zaszyfrowana informacja o użytkowniku, który zakupił produkt. Dzięki temu łatwo jest zidentyfikować użytkownika, który rozpowszechnił produkt w sposób niezgodny z prawem. Ten rodzaj zabezpieczenia jest zdecydowanie bardziej przyjazny dla użytkownika, ponieważ aby otworzyć książkę zabezpieczoną Watermarkiem nie jest potrzebne konto Adobe ID oraz autoryzacja urządzenia.
  • Brak zabezpieczenia - część oferowanych w naszym sklepie plików nie posiada zabezpieczeń. Zazwyczaj tego typu pliki można pobierać ograniczoną ilość razy, określaną przez dostawcę publikacji elektronicznych. W przypadku zbyt dużej ilości pobrań plików na stronie WWW pojawia się stosowny komunikat.
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR
(mp3)
Brak informacji

Przeczytaj fragment

NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR
(mp3)
Brak informacji
(mp3)
Brak informacji
Słowa kluczowe: wzorzec świętości wizualizacja wizualizacja celów filozofia nudy wartościowanie trening uważności. trening autogenny emocjonalność mindfulness jak być zdrową jak być piękną świat wartości rytm serca mentalność i style życia mądrość duchowa pomiar wartości psychosis psychologa jak być szczęśliwą kontrola emocji pomoc rozwojowa obwinianie ,oskarżanie los człowieka mindful - uważność słowa roku słowa dnia słowa klucze obwinianie się osądzaniem i ocenianiem wartość dodana relacje z córką Emocjonalne SOS sztuki uważności transformacja koryta pomoc przygoda duchowa ekspresja emocji coach Uśmiech szczęścia dobrostan psychiczny wizualizacja przepływów Brudne serca zdrowie psychologia coaching biznesu fałszywe poczucie winy transformacja kulturowa obwiniania 25 lat transformacji system zdrowia poryw serca emocjonalna moc coachingu rozwój, duchowość, zdrowie, postęp, relaks, przemiana, harmonia, równowaga, osobisty, studio astrops żywy człowiek rozwój święta rodzina wyzwania relacje rodzinne psychopatia duchowa transformacja topofilozofia mindfulness w życiu społeczna transformacja trudne relacje Mindfulness, czyli trening uważności dr Renata Zarzycka krąg życia komunikacja masowa koło Życia filozofia bytu szczęśliwym być mindfulness w biznesie mindfulness w medytacji mindfulness w odpoczywaniu uważny na swoje słabości uważność spokój samoświadomość trening uważności wartości audiobook duchowa ciąża ból serca psychotesty misja życiowa utajone emocje misja pokojowa Mindfulness - trening uważności, seria AUDIOBOOKÓW dr Renata Zarzycka Kurs NLP Szkolenie NLP Studia NLP recepta na szczęście o mądrości mindfulness dla dwojga świętoszek Transformacje liniowe zawartość poradnik, duchowość, rozwój osobisty, coaching szczęście i nieszczęście bogini mądrości głos serca sex-misja małomiasteczkowa mentalność Transformacje Lorentza mądrość i głupota równowaga hormonalna duchowa materialność Wartości własne zrywam bzy na święto mamy kryzys wartości słowacystyka słowacysta utrata wartości wartość banku dieta duchowa mądrość dziecka równowaga czakralna szczęście w pigułce czerpanie z mądrości dziecka czy kominiarz przynosi szczęście pomocy magia słowa idea słowa transformacja edukacji O człowieku równowaga finansowa Ze szczęściem w ciuciubabkę złe nawyki dla coachów zdrowie duszy autocoaching duchowość kobiety piękno emocji służba zdrowia huśtawka emocji negatywna kampania polityczna filozofia pracy soul coaching psychologizm coaching duchowy Świętowit nośniki komunikacji warianty transformacji metafilozofia intencja wyborcza transformacje kultury kiepskie relacje działania manipulatora motywacja e-komunikacja Świętosława wyzwania dla turystyki - zmiany demograficzne szczęście wg Lukrecjusza narcystyczna osoba narcystyczne zachowania dilerka emocji transformacja życia czy poczucie szczęście neurofilozofia audiobook life do serca ruch człowieka osobowość narcystyczna,. narcyzm INTENCJA działania technika wizualizacji Jak być młodym technika wizualizacji uwalniania od traumy filozofia Tao wyzwania XXI wieku Szczęście rodzinne współczesne wyzwania wpływ człowieka transformacja relacji człowiek pracy życiowe mądrości książka na dobry sen mądra miłość mentalność wschodniopruska święto w sobotę Jadwiga. Duchowa droga królowej emisja poradnik audiobook literarura duchowa komunikacji wolność negatywna wolność pozytywna współczesne wyzwania edukacyjne literatura duchowa psychocoaching prawdziwe poczucie winy samostanowienie święto światła Mądrości Proroka porada duchowa pozytywna teoria organizacji strach przed oceną, osądzaniem i ocenianiem świętokradztwo wyzwania społeczno-edukacyjne wizualizacje danych Gospodarka światowa i krajowa jej wyzwania we wspó utopie pozytywna transformacja sieciowa perfekcjonizm pozytywny transfer pozytywny do pomocy flow life-przepis na szczęście antywartości biofilozofia emocje wojny Duński przepis na szczęście ognie świętojańskie filozofia duchowość relacje umysł utarczka duchowa pokój wewnętrzny sources of happiness Kolor jej serca Grupa transformacji Bez serca misja specjalna chirurgia serca Happiness wartość firmy Szczęście All Inclusive mentalność społeczeństwa Szczęście śpi na lewym boku sense of happiness pozytywny determinants of happiness Babilońska literatura mądrości transformacje concepts of happiness Szczęście pachnące wanilią relacje pracy duchowość; egzorcysta; Kościół katolicki; opętanie nieszczęście duchowość mężczyzny Wyzwania polskiej gospodarki do właściwego funkcjonowania wyzwania wobec polskich relacji inwestorskich Moc Mindfulness - trening uważności. obfitość człowiek mocy dobrostan człowieka life coaching mowa rozwój filozofia wiedzy równowaga w czakrach równowaga aury równowaga nastoru WELLBEING COACHING zdrowe relacje WELLBEING Wellbeing Coach - trener dobrego samopoczucia dr Renata Zarzycka w ramach POZYTYWNEJ PSYCHOLOGII celebrowanie celebrować uzdrowienie szczęście jest w tobie jak być szczęśliwym w dobrostanie dr Renata Zarzycka równowaga spokoju i wyciszenia umysłu równowaga myśli równowaga conastns edukacja dla mądrości constans mądrość sophoi audioboook dr Renata Zarzycka audioboooki dr Renata Zarzycka audiobooks dr Renata Zarzycka audiobooks negatywna Neurolingistyczne Programowanie umysłu zaradność Człowiek śmiechu dobry stan dobrostan dobry stan Dobrostan. Stan Umysłu. dr Renata Zarzycka rozgrzebywanie przeszłości przyjaźń duchowa poczucie dorbostanu poczucie dobrostanu moc dobrostanu czym jest dobrostan? dobrostan pracownika dobre samopoczucie NLP Praktyk NLP Master NLP psychologia wywierania wpływu NLP Master NLP córka duchowa Walka duchowa radiokomunikacja relacje ludzkie duchowość alternatywna nowa duchowość tarcza duchowa rzeczywistość duchowa implementacja intencji duchowość ignacjańska rozwój duszy spokój wewnętrzny komunikacja w sieci medycyna i duchowość porywy serca mudra serca Istota człowieka asymetria pozytywno-negatywna mindfulness w pracy wizualizacja danych psychologia mądrości aktywna rodzina psychopata po miłość psycholog wartość marki język emocji dobre wartości dojrzałość duchowa wewnętrzna równowaga biografia duchowa psyche filozofia nauki równowaga cząstkowa zdrowe nawyki teorie emocji trudne słowa Uzdrowiciel filozofia mediów nauka o komunikacji zdrowie ebook samoocena psychologia pozytywna stres człowieka filozofia życia wizualizacje mentalność dotyku choroby serca poczucie winy równowaga ogólna dynamika emocji równowaga coaching psychomagia psychological predyktor mądrości dziecka ekofilozofia rodzina rozwój kobiet miłość mentalność trening mindfulness stan zdrowia uzdrowisko złe nawyki żywieniowe niedobory pierwiastków Coaching Tao emisja akcji działania manipulatora szczęście emocje świętowanie diagnoza negatywna owoc zdrowia transmisja dystans transformacja cyfrowa poezja, wiersze, wiara, Bóg, sens życia, mądrości życiowe świadomość ruchu dobrostan emocjonalny uzdrowienia nowy człowiek relacje dobrostan samorozwój Sezon na szczęście Wojna i pokój zdrowie mózgu przemoc etyka komunikacji wellness coach ograć nawyki blog w komunikacji audiobook czytany dobrostan finansowy psycho punk zawał serca ulotne szczęście nawyki stand transformacja stand-up kalosze szczęścia szczęścia równowaga energetyczna zdrowia mocne etyka słowa p-wartość narcystyczny partner równowaga rynkowa mądrości wyzwania współczesności Kiepsy rodzina niepokój duchowość w biznesie; pozytywna cyberpsychologia wesoła rodzina mucis coaching Bogactwo i szczęście komunikacja stan umysłu podróż duchowa spokój ciała spokój umysłu nawyki językowe miłość siebie potęga słowa praktyka uważności Technika wizualizacji uwalniania od traumy nagłego rozstania moc słów psycho równowaga pracowników dobrostan fizyczny pracowników Mindfulness - trening uważności zaburzenia narcystyczne narcystyczne zaburzenia osobowości słowa M jak miłość poznanie i świadomość system wartości zdrada,duchowość Duchowość na co dzień świadomość coachownica emocja Filozofia słowa mózg-rozwój uzdrowiska osądy żródła szczęścia artcoaching emocjach ocenianie wspierające NLP dr Renta Zarzycka umiłowanie mądrości wartość filozofia wiary wizualizacja wiedzy dualizm emocji chroń zdrowie uzdrowić zdrowie aury wizualizacja produktu święto Miłość bosa abc zdrowia praktyka duchowa wyzwania ekonomiczno-społeczne pozytywny nastrój świadomość klienta modlitwa serca jak być wzorem dla dziecka nawyki żywieniowe o chłopcu który zgubił szczęście świadomość konsumenka Okulary szczęścia świadomość finansowa psychobiznes praktyk nlp wizualizacja obiektów magazynowych świadomość siebie język i komunikacja świadomość ciała świadomość uczuć coaching relacji dobrostan psychologiczny dobrostan w pracy misja społeczna Dzieci szczęścia cechy człowieka rozwój mózgu mistrz słowa szczęście rodziny intencja historia emocji delikatna równowaga wymówki nadświadomość złudzenie mądrości po fakcie człowiek i wiara rodzina światowa duchowa ścieżka duchowość DietCoaching równowaga praca-życie INTENCJA działania, serca upiory przeszłości Dla szczęścia psychoanaliza Mocny człowiek pomoc naukowa wizualizacja 3D sieci wartości psychopaci modele wartości nlp, anusz, programowanie, wskazówki, doskonałość, sukces, techniki, neurolingwistyka, bogactwo, prz duża rodzina psychoterapy św. Rodzina dobrostan psychospołeczny Idealna rodzina poradnik szczęścia koncepcja ekonomicznego dobrostanu Szczęście w miłości energia słowa zdrowie jelit równowaga budżetowa subiektywny dobrostan narcystyczna córka ludzka miłość narcystyczna matka coach sportowy osądzanie ekonomia szczęścia psychoza nawyki racjonalnego żywienia relacje kobiet jak być szczęśliwym kurs Diet Coach jak być pewnym siebie miłość,czas umysłowa człowiek psychodelia mądrość psychopatów psychodieta kultura a transformacja wada serca relacje w mlm pokój święto kwiatów coach biznesu happiness economics self coaching subjective wellbeing otwartość e-zdrowie pojęcie szczęście bliskie relacje równowaga bieżąca programowanie umysłu na spokój chora miłość live coaching o szczęściu psychoanalyse pozytywny wpływ przyrody mądrość stres pozytywny geowizualizacja wyzwania rozwojowe święto lata Chwila szczęścia poczucie szczęścia proste słowa pomoc rodzicom niezaradność relacje ofiar jak być liderem kurs negatywna wolność jak być spokojnym kurs coaching dla par najpotężniejszy kurs online jak być liderem pedagogika pozytywna Szczęściarz wizualizacja informacji motyw szczęścia Przeklęte szczęście jak być szczęśliwym Wyzwania dla polityki zagranicznej polski wobec Ameryki Łacińskiej i Karaibów człowieka Duchowa książka dobre relacje wymówka nowe wyzwania Zagubione szczęście równowaga jonowa spór o wartości rodzinne świętowanie wartość bieżąca duchowość kobieca wewnętrzny spokój równowaga ciała misja kultura duchowa piękno człowieka pomoc własna emocje konflikty świętość coaching życia noc świętojańska ścieżka duchowa

Inni Klienci oglądali również

40,41 zł
44,90 zł

Wroną po Stanach

Marcin Wrona, amerykański korespondent telewizji TVN mieszka w Stanach Zjednoczonych od 2006 roku. Jego córka Maja mieszka tam od trzeciego roku życia, syn Jaś urodził się w USA. Cała rodzina uwielbia podróżować - kiedy tylko mogą, wsiada...
44,91 zł
49,90 zł

NIECH STANIE SIĘ ŚWIATŁOŚĆ

Nowa powieść jednego z najlepszych współczesnych pisarzy – Kena Folletta.Historia poprzedzająca wydarzenia opisane w Filarach Ziemi, osadzona w Anglii u zarania nowej epoki: średniowiecza.Jest rok 997 naszej ery, ko...
44,10 zł
49,00 zł

MANIPULACJA ODCZAROWANA! 777 skutecznych technik wpływu. Wydanie 2 rozszerzone

Słowo "manipulacja" wywodzi się z łaciny: "mani" to "ręka", "pulus" to "pełny", "kontrolowany". W efekcie "manipulacja" to działanie, w którym świadomie "trzymamy w ręce&...
33,54 zł
39,00 zł

Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone

"Rozwiń skrzydła pasjiKreatywność jest naturalną umiejętnością ludzkiego umysłu. Dlaczego więc nie wszyscy wyrażamy siebie twórczo? Dlaczego większość z nas nie robi w życiu tego, co kocha? Dzieje się tak, ponieważ w...
30,01 zł
34,90 zł

Motocyklizm. Droga do mindfulness

Motocyklizm oznacza nie tylko motocyklową pasję czy styl życia. To przede wszystkim widzenia świata. Indywidualny, daleki od sztampy i nudy. Taki, rym, słowo, wolność ma nadrzędne znaczenie. To przeżywanie życia, z któego czerpie się garściami d...
28,80 zł
32,00 zł

Mindfulness dla Dwojga

MINDFULNESS dla DWOJGA to doskonały trening dla początkujących i zaawansowanych. Zawiera krótkie wprowadzenie teoretyczne oraz zestaw niezależnych ćwiczeń do samodzielnego stosowania (107 minut nagrania). Stworzony z myślą o parach, chcących zad...
28,80 zł
32,00 zł

Czas na Mindfulness

Doskonały dla początkujących i zaawansowanych trening Mindfulness. Zawiera krótkie wprowadzenie teoretyczne oraz zestaw jedenastu niezależnych ćwiczeń do samodzielnego stosowania (łącznie 122 minuty nagrania). Poprawia rownowagę psychiczną, uważ...
42,30 zł
47,00 zł

Kodowanie umysłu na sukces - czyli jak zaprogramować się na nowo

Większość osób to dożywotnie i bierne ofiary przekonań oraz iluzjoniści, żyjący fikcją a nie rzeczywistością.Kurs "Kodowanie umysłu na sukces" to wytyczający nowe szlaki trening głębokiej przemiany wewnętrznej.K...
42,29 zł
46,99 zł

Wellmania.W niezdrowej pogoni za dobrostanem

Gdybym odhaczyła te punkty: stała się czysta, szczupła i spokojna, wiodłabym najlepsze możliwe życie. Prawda?Znana australijska dziennikarka Brigid Delaney od dawna śledzi trendy w branży wellness. W końcu dostaje zlecenie, by poznać ...

Recenzje

Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!