W dniu dzisiejszym kontakt z Biurem Obsługi Klienta jest możliwy jedynie drogą mailową.
Przepraszamy za niedogodności. więcej

Diagnostyka ultrasonograficzna małych zwierząt. Tom 2

Chwilowo niedostępny

Ładowanie...

Szczegóły produktu

Data wydania
30 maj 2024
Oprawa
twarda
Numer wydania
4
Autor/Redaktor
C.R. Berry, J.S. Mattoon, Sellon
Redakcja naukowa
M. Hebel

Diagnostyka ultrasonograficzna małych zwierząt. Tom 2

Praktyczne źródło informacji o wszystkich aspektach ultrasonografii małych zwierząt Diagnostyka ultrasonograficzna małych zwierząt zawiera niezbędne wiadomości na temat podstawowych zasad ultrasonografii w praktyce klinicznej lekarza weterynarii małych zwierząt. Uporządkowana organizacja rozdziałów, aktualne informacje dotyczące technik i osiągnięć w tej dziedzinie, a także obrazy anatomiczne i patologiczne towarzyszące obrazom ultrasonograficznym sprawiają, że podręcznik jest cennym źródłem informacji zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych ultrasonografistów, a także dla studentów weterynarii. Dodatkową pomocą są filmy dostępne online, ukazujące techniki badania poszczególnych struktur.

 

Recenzje (0)

Zainspiruj się kategoriami tego produktu

Może Cię zainteresuje

Odkryj inne ciekawe książki wydawnictwa Edra Urban & Partner, które mogą Cię zainteresować po lekturze 'Diagnostyka ultrasonograficzna małych zwierząt. Tom 2'

Wydawnictwo Edra Urban & Partner oferuje wiele wartościowych pozycji z zakresu diagnostyki i rehabilitacji medycznej. Poniżej prezentujemy wybrane tytuły, które mogą poszerzyć Twoją wiedzę w tych dziedzinach.

Po jakie produkty jeszcze warto sięgnąć:

  1. Zaawansowane techniki ultrasonografii, w tym obrazowanie trójwymiarowe, są nieodzowne w nowoczesnej diagnostyce prenatalnej. Druga edycja książki obejmuje najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie i stanowi cenne źródło wiedzy dla lekarzy związanych z diagnostyką prenatalną oraz opieką nad ciężarną i płodem. Autorzy, eksperci i dydaktycy, czynią tę pozycję obowiązkową w bibliotece specjalistów.

  2. Kluczowa książka prezentuje koncepcję oceny pacjentów w stanach nagłych stosując schemat ABCDE. Omówione są w niej kolejne etapy oceny, od przytomności po neurologię, z licznymi przykładami klinicznymi i schematami. Tłumaczenie uwzględnia specyfikę polskiego systemu opieki medycznej i jest narzędziem kształcenia oraz doskonalenia zawodowego ratowników i lekarzy.

  3. Praktyczny przewodnik autorstwa Juli Banholzer i Petera Banholzera. Ułatwia ocenę narządów, rozpoznanie zmian patologicznych oraz stawianie diagnoz. Książka jest idealna dla młodych lekarzy i studentów, którzy pragną podnieść swoje umiejętności diagnostyczne w ultrasonografii i korzystać z niej podczas kursów oraz egzaminów.

  4. Trójwymiarowa manualna terapia wad stóp u dzieci

    Barbara Zukunft-Huber przedstawia metody diagnozy i terapii wad stóp u niemowląt i dzieci, z naciskiem na prawidłowy rozwój ruchowy, ortopedię i rehabilitację. Książka zawiera szczegółowe opisy i ilustracje, które pomagają specjalistom i rodzicom lepiej rozumieć i leczyć wady stóp u dzieci.

Diagnostyka ultrasonograficzna małych zwierząt. Tom 2