MENU

Słowniki: Język niemiecki

W księgarni internetowej PWN znajdą Państwo duży wybór pomocy dydaktycznych do nauki języka, w tym różnego rodzaju słowniki. Słownik polsko-niemiecki to podstawowa pomoc dydaktyczna w procesie edukacji lingwistycznej, zarówno w szkole i na studiach, jak również w trakcie kursów. Przyda się również do nauki samodzielnej i jako codzienny kontakt z nowym słownictwem. 
Nauka języka niemieckiego może być przyjemna, trzeba jednak pamiętać, by pozostawać systematycznym. Częste powtarzanie w celu utrwalania informacji to klucz do sukcesu. Tyczy się to zwłaszcza nowopoznanych słówek, idiomów i konstrukcji. Warto również stworzyć fiszki w oparciu o hasła słownikowe. Dzięki samodzielnie wykonanym fiszkom każdy wolny moment posłuży edukacji językowej. Można oczywiście zaopatrzyć się w słownik z dołączonymi do niego, gotowymi fiszkami. 
W ofercie księgarni internetowej PWN zamieściliśmy różne typy słowników. Niektóre mają hasła uporządkowane alfabetycznie, inne zgodnie z systemem tematycznym. Szczególnie polecamy Państwa uwadze „Wielki słownik niemiecko-polski” Wydawnictwa Naukowego PWN. Został on przygotowany przez specjalistów i zawiera aż 400 000 jednostek leksykalnych. To najpełniejsze źródło informacji o niemieckim słownictwie. Dostępne tam hasła to nie tylko najnowsze i najczęściej używane słownictwo ogólne, ale również terminy specjalistyczne z kilkudziesięciu dziedzin oraz słownictwo regionalne. Dodatkowo załączono dla Państwa materiały ilustracyjne, informacje dotyczące kultury i zwyczajów niemieckich, a także zarys gramatyki. 
Przydatne będą również z pewnością słowniki specjalistyczne. Osobom myślącym o rozwijaniu kariery zagranicą warto sprezentować słownik dla budowlańców lub słownik techniczny. Lekarzom myślącym o emigracji spodoba się słownik medyczny. Warto również uważniej przyjrzeć się pozycji „Unia Europejska. Słownik polsko-angielsko-niemiecko-francuski z płytą CD”. Ta wszechstronna publikacja Wydawnictwa Naukowego PWN poświęcona jest nomenklaturze Unii Europejskiej. Zawiera prawie 7000 jednostek leksykalnych w czterech językach. Skorzystają z niego przede wszystkim dziennikarze, pracownicy administracyjni, przedsiębiorcy, ale też studenci kierunków politologicznych i stosunków międzynarodowych. 

Znaleziono: 356
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Wielki słownik niemiecko-polski

Książka (twarda)
194,91 zł
219,00 zł
Znaleziono: 356
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20