MENU

Książki: Kulturoznawstwo

Kulturoznawstwo na wyciągnięcie ręki!
Zanurz się w fascynującym świecie kulturoznawstwa z naszą bogatą kolekcją książek sklepu internetowego PWN. Odkryj niezwykłe aspekty różnych kultur na Ziemi, zgłębiaj ekonomikę kultury i poznaj tajemnice kultury japońskiej, amerykańskiej, brytyjskiej czy latynoamerykańskiej. Z nami świat masz blisko siebie. 
Najnowsze tytuły i inspirujące nowości
Zapraszamy do świata literatury, gdzie nowości nieustannie wzbogacają naszą ofertę. Odkryj publikacje, która rzucają światło na fascynującą historię kobiet na przestrzeni wieków, książki o historii pracy oraz inne ciekawe nowinki wydawnicze. Zapoznaj się z globalną historią wiedzy, dowiedz  się więcej o symbolach w różnych religiach i kulturach. 
Wszystko, co chciałeś wiedzieć o kulturze w jednym miejscu!
Przejrzyj naszą kategorię Kulturoznawstwo, aby zgłębić tajniki kulturowych rytuałów, mitów i tradycji. Poznaj kulturę chłopską, eksploruj tradycje średniowiecznej Europy, zanurz się w fascynującym świecie  kulturowego dziedzictwa i odkrywaj wiele innych zagadnień. Nasza oferta jest tak różnorodna, jak świat kultury sam w sobie!
Dlaczego wybrać sklep internetowy PWN w Twojej podróży kulturoznawczej?
1. Rzetelne informacje: Książki w naszej kolekcji są starannie wyselekcjonowane, dostarczając rzetelnych informacji na temat kulturoznawstwa.
2. Bogactwo wyboru: Znajdziesz u nas nie tylko klasyki, ale i najnowsze trendy. Bogactwo tematyczne oferty sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
3. Najnowsze wydawnictwa: Oferta jest na bieżąco aktualizowana, dzięki czemu zawsze możesz być na czasie z najnowszymi publikacjami.
Rozpocznij swoją podróż przez kulturowe tajemnice już dziś w sklepie internetowym PWN. Odkrywaj, ucz się i czerp inspirację z naszej wyjątkowej kolekcji książek z dziedziny Kulturoznawstwa!

ZAWĘŹ WYNIKI
Znaleziono: 11948
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20

Kultura jako praxis

Książka (miękka)
47,20 zł
59,00 zł

Wisława Szymborska Grażka Lange

Książka (miękka)
46,29 zł
65,00 zł

Ogród

Książka (miękka)
31,46 zł
45,00 zł

Kultura japońska

Książka (miękka)
39,60 zł
48,50 zł
Znaleziono: 11948
Przeglądaj:
Sortuj według:
Popularność malejąco
Wyświetl:
20